فهرست
استقلال به قلعه نویی آماده باش داد!
استقلال به قلعه نویی آماده باش داد!

استقلال به قلعه نویی آماده باش داد!

آی اسپورت – استقلال برای جانشینی محمود فکری با امیر قلعه نویی تماس گرفته است. حیدر افسری سرپرست گل گهر گفت: از باشگاه استقلال با ما تماس گرفتند تا مجوز حضور امیر قلعه‌نویی در استقلال را صادر کنیم. درباره اینکه مجوز حضور قلعه‌نویی در استقلال صادر شود یا خیر، بستگی به نظر رییس هیئت مدیره باشگاه گل‌گهر دارد و او باید تصمیم نهایی را بگیرد.

افسری خاطرنشان کرد: باشگاه گل‌گهر خواهان ادامه همکاری با قلعه‌نویی است و تحت هیچ شرایطی دوست ندارد او از این تیم برود. قلعه‌نویی خودش علاقه دارد به قراردادی که با باشگاه گل‌گهر دارد ادامه دهد و در سیرجان بماند. به طور حتم قلعه‌نویی دوست ندارد در این شرایط بحرانی به استقلال برود و سکان هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

افسری در پایان گفت: تنها در یک صورت اجازه جدایی قلعه‌نویی را صادر خواهیم کرد و آن این است که مجبور به انجام این کار شویم و هیئت مدیره گل‌گهر را در معذورات قرار دهند.

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2021-03-02 14:30:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹، ۲۰:۳۱
جانم،گروهبان قندلی...اردشیرقلعه مرغی...مافیای اصیل فوتبال ایران..سرمنشا هرگونه فساد و زدوبند تو فوتبال...استاد لابی و هوچی گری...آقای عزت و ذلت... ۵ تا کافی نبود،کاش بیای که بردن جام قهرمانی با سوزوندن تو خیلی بیشتر حال میده
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر