فهرست
دلیل مهم نادری پیوستن به استقلال
دلیل مهم نادری پیوستن به استقلال

دلیل مهم نادری پیوستن به استقلال

آی اسپورت - محمد نادری برای یک سال استقلالی شد تا در صدر اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران قرار بگیرد. نادری چند هفته قبل با استقلال مذاکره کرد و در این مدت گل‌محمدی حتی یک تماس هم با او نگرفت این ادعای یکی از نزدیکان پرسپولیس است که می‌گوید انتخاب اول یحیی گل‌محمدی برای دفاع چپ سعید آقایی است و نادری اگر در پرسپولیس می‌ماند هم باید نیمکت‌نشین می‌شد. در واقع مسائل مالی در ماجرای انتقال نادری خیلی هم مهم نبود هرچند که استقلال قرارداد بالایی با او بسته است.

نادری که بازیکن کورتریک بلژیک است و به طور قرضی راهی استقلال شده است می‌داند که در این تیم شانس بازی بیشتری دارد و حتی امکان دارد در پست هافبک چپ هم به بازی گرفته شود و جلوی میلیچ بازی کند البته فعلا محمود فکری قصد دارد در بازیهای اول استقلال با روش ۲-۵-۳ بازی کند که در آ ن صورت احتمالا از بین نادری و میلیچ یکی به میدان خواهد رفت.

 

خبر ورزشی 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-10-24 00:20:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹، ۱۱:۴۶
برو عوضی کیسه کش، برو کم ماست مالی کن...نادری کشف خود یحیی در تراکتور بود،اونوقت یحیی نمیخواستش؟؟؟ اگر نمیخواست که مثل انصاری و ربیع خواه خیلی روشن اعلام میکرد..حکومتیهای متعفن نمیخواد روی ۱۵۰هزارتا پول رضایتنامه و پرداخت ۷ میلیاردی برای فقط یک فصلش ماله بکشین
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر