فهرست
طعنه‌های استقلال و سپاهان؛ تونل و جم!
طعنه‌های استقلال و سپاهان؛ تونل و جم!

طعنه‌های استقلال و سپاهان؛ تونل و جم!

آی اسپورت – ماجرای صدور بیانیه و پاسخگویی سرپرستان دو تیم سپاهان و استقلال تمامی ندارد. در آخرین مورد این دو نفر طعنه هایی به تیم حریف زده اند که اصلا ارتباطی به بازی مستقیم دو تیم با هم ندارد. مثلا سعید رمضانی، سرپرست استقلال گفته است: «بعید می‌دانم بیانیه سپاهان و این نوع گفتار از طرف مدیران سپاهان باشد! این سپاهان بود که با حضور در تونل ورزشگاه 3 امتیاز به تیم دیگر (پرسپولیس)هدیه داد و به سایر باشگاه‌ها ضرر زد. کادر فنی سپاهان متوجه اشتباه نورافکن شد و او را تعویض کرد؛ الان هم با این بیانیه‌ها از او دلجویی می‌کند.»

اما سخنگوی باشگاه سپاهان این طعنه را بی جواب نگذاشته و گفته است: «آقای رمضانی! تمام تمرکزتان را روی بازی جام حذفی بگذارید و مطمئن باشید سپاهان حقش را می‌گیرد؛ مگر اینکه بازهم اشتباه داوری نتیجه را تعیین کند! در بازی مقابل پرسپولیس ما در 50 متری زمین بودیم که رأی را به ضرر سپاهان دادند. اما این تیم استقلال بود که 1000 کیلومتر به جم نرفت و باید سه بر صفر بازنده می‌شد. آقای رمضانی هیچ جایگاهی ندارد که درمورد مسائل داخلی سپاهان صحبت کند.»

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-08-04 10:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹، ۱۲:۰۷
خوب شد، سرپرست سپاهان نگفت شما تا ترکیه فرار کردید؟!
خوب برادران دیروز پته همدیگرو میریزن رو اب....
Sep
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹، ۱۳:۰۸
اینکه سپاهان بازی نکرد تقصیر مربی بود کاری به هوادار نداشت. همین هوادار چند ماه میگد علی قربانی بازی ندید اما کو حرف شنوا پس بازی نکردن ربطی به هوادار نداشت مقصر اصلی مربی بود و جریمه شد ولی استقلال بازی مجدد شد به این میگن عدالت کمیته انظباطی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر