فهرست
فرشاد احمدزاده؛‎ ستاره‌ای که فقط گل نمی‌زند
فرشاد احمدزاده؛‎ ستاره‌ای که فقط گل نمی‌زند

فرشاد احمدزاده؛‎ ستاره‌ای که فقط گل نمی‌زند

آی اسپورت - فرشاد احمدزاده یکی از بهترین بازی‌های این فصلش را در دیدار با نفت ارائه داد. احمدزاده در این بازی بسیار پر جنب و جوش بود و حتی در شرایطی که احساس می‌شد تیم از نظر بدنی مشکل دارد دوندگی بسیار بالایی داشت. شماره 10 پرسپولیس مثل همیشه در کارهای ترکیبی ریز کناره‌ها عملکرد مثبتی داشت و پای ثابت موقعیت سازی‌ها بود تا بعد از این نود دقیقه نمره خوبی بگیرد.

تنها مشکل احمدزاده در پست هافبک کناری و سیستم شناور پرسپولیس گل نزن بودن اوست که باعث شده فرشاد هنوز ستاره درخشان پرسپولیس لقب نگیرد. از آنجایی که احمدزاده به کرات در موقعیت گلزنی قرار می‌گیرد این ضعف بازی او بیشتر به چشم می‌آید و ظاهرا برانکو و خودش باید برای حل این معضل فکری بکنند. فرشاد به خاطر خصوصیات مثبتش و بالا بردن وزن خلاقیت در نیمه زمین حریف بازیکن مورد علاقه برانکو است و اگر مصدوم و محروم نباشد مدام در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد و سخت تعویض می‌شود.

 

منبع: ایران ورزشی

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-10-17 11:33:00
نظر دهید
۱ نظر
Mehr
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
فرشاد واقعا خوبه، و نبودش قطعا احساس می‌شه. از طرفی چون موقعیت‌هایی هم گاه‌به‌گاه خراب می‌کنه یه دید منفی‌ای نسبت بهش ایجاد شده. ولی واقعیت اینه که چهار نفر خط میانی پرسپولیس کاملا با هم هماهنگ و غیرقابل جایگزینی‌اند. نقطه قوت پرسپولیس هم همینه.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر