فهرست
همان منصوریان همیشگی/ خبری از ثبات نیست
همان منصوریان همیشگی/ خبری از ثبات نیست

همان منصوریان همیشگی/ خبری از ثبات نیست

آی اسپورت – ترکیب استقلال برای بازی با پدیده مشهد اعلام شده و در این ترکیب نسبت به تیمی که پنج‌شنبه گذشته مقابل سایپا به میدان رفت 3 تغییر دیده می‌شود. این اتفاقی است که در فصل گذشته هم در استقلال منصوریان می‌افتاد و در این فصل هم تکرار شده است. شاید در نگاه اول این طور باشد که مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها و گاهی نمایش‌های بد بازیکنان، عامل تغییرات زیاد و همیشگی در ترکیب اصلی استقلال است اما همه ماجرا این نیست!

برای بازی با پدیده، خروج یعقوب کریمی از ترکیب اصلی قابل پیش‌بینی بود. او مقابل سایپا یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان استقلال بود. سجاد شهباززاده هم به دلیل مصدومیت نمی‌تواند بازی کند و علی قربانی به جای او در ترکیب اصلی قرار گرفته است اما بیرون ماندن سرور جپاروف از ترکیب امروز اصلا استقلال دلیل مشخصی ندارد. او در بازی قبل بهتر از جباری و دیگر هافبک‌های استقلال بازی کرد، محروم نشده و مصدوم هم نیست! پس چرا منصوریان او را از ترکیب اصلی تیمش بیرون کشیده است؟

منصوریان عادت به تغییرات زیاد در ترکیب تیمش دارد. این چیزی است که خودش هم بارها به آن اشاره کرده. او فصل گذشته و حتی پس از اینکه در نیم‌فصل دوم اوضاع استقلال بهتر شد و به انسجام خوبی رسید، باز هم دست از تغییرات در ترکیب اصلی برنداشت در 30 بازی تیمش را با بیش از 20 ترکیب مختلف به میدان فرستاد!

پس طبیعتا این اتفاق در این مقطع که استقلال نتایج خوبی نگرفته با شدت و قدرت بیشتری خواهد افتاد و باید منتظر تغییرات بیشتری هم باشیم. فعلا چند مهره اصلی این تیم مثل امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی و خسرو حیدری هم مصدومند و پس از بهبود، قطعا در ترکیب اصلی این تیم به میدان خواهند رفت و این یعنی منصوریان حالاحالاها دست به آزمون و خطا خواهد زد و استقلال حالا حالاها به ترکیب اصلی خود دست نخواهد یافت.

۹ ۴  
آی اسپورت
2017-08-22 15:08:00
نظر دهید

۴ نظر
ناصر
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۴۲
تنها تغییر نسبت به ترکیب اصلی فقط جباروفه ‌ نکنه انتظار داشتید شهباززاده مصدوم رو بازی بده؟
۱
التون
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
خدایی هنوزم طرفدار داره این بابا یا ملت شوخی میکنن؟ :))
۲
مجید
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
استقلال با منصوریان هیچ چی نمیشه، ترکیب استقلال مشکل داره، در ضمن با شهباززاده یا بدون شهباززاده استقلال هیچ فرقی نداره،فقط یه نمونش اینه که تو تیمای اروپایی مثه دورتموند ،مربی ،بازیکن جوان مثله دمبله رو از ابتدا تو ترکیب میزاره چون نفس داره و چابکه و دقایق اخر بازیکن با تجربه رو میاره به جای جوون، تو ایران برعکسه، یه بازیکن جوون مثله قاعدی باید تو نیمکت بشینه تا جباری بازی کنه
۴
نیما
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹
این خودش تعادل
به امید یه استقلال حرفه ای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر