فهرست
پراندلی: باید اشتباهات خود را کاهش دهیم
پراندلی: باید اشتباهات خود را کاهش دهیم

پراندلی: باید اشتباهات خود را کاهش دهیم

آی اسپورت - چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا معتقد است که بازیکنانش باید اشتباهات خود را به حداقل برسانند تا بتوانند حضوری موفق در جام جهانی داشته باشند.

ایتالیا در آخرین بازی دوستانه ی خود توانست باشگاه فلومیننسه برزیل را با نتیجه ی 5-3 شکست دهد. پراندلی در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد: \" ما باید اشتباهات خود را به حداقل برسانیم. البته برای این کار نیاز به زمان و فرصت داریم ولی باید از کمترین زمان نیز بیش ترین استفاده ی ممکن را داشته باشیم.\"

پراندلی از اینکه تیمش مقابل فلومیننسه 3 گل دریافت کرده بود به هیچ وجه رضایت نداشت: \" طبیعتا وقتی شما 3 گل دریافت می کنید باید بررسی کنید و اشکال کار را متوجه شوید. البته اگر پای اشتباهات فردی در میان باشد اوضاع چندان نگران کننده نیست. برای مثال در جریان گل اول ما فوق العاده اشتباهات کودکانه ای انجام دادیم که قطعا این نوع اشتباهات را نباید در جام جعنی تمکرار کنیم.\"

ایتالیا در گروه مرگ رقابت ها قرار گرفته و برای صعود کار سختی را پیش رو دارد. آن ها در اولین گام دیداری سرنوشت سازی را در مانائوس مقابل انگلیس برگزار خواهند کرد. این دیدار یادآورد جدال 2 سال پیش دو تیم در مرحله ی یک چهارم پایانی یورو 2012 است. ایتالیا آن بازی را در ضربات پنالتی به سود خود خاتمه داد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-10 11:33:50
نظر دهید

۱ نظر
ویوا ایتالی
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۳
به امید قهرمانی مجدد، و این بار کاپتان بوفون جام رو بالای سر ببره...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر