فهرست
رمزگشایی از کنفرانس یحیی: مقصر کیست؟
رمزگشایی از کنفرانس یحیی: مقصر کیست؟

رمزگشایی از کنفرانس یحیی: مقصر کیست؟

آی‌اسپورت- یحیی گل‌محمدی پس از شکست تراکتورسای مقابل استقلال در کنفرانس خبری حاضر شد و در صحبت‌هایش در کنفرانس مطبوعاتی قبل از  بازی، بار دیگر به افرادی کنایه زد که به قول خودش باید شرمنده هواداران باشند.

داستان از جایی شروع شد که گل‌محمدی در نشست خبری قبل از بازی با استفاده از جملاتی مانند «عدم پشتوانه‌سازی یکی از مشکلات ما بود»، «تراکتورسازی از نیم‌فصل سال گذشته می‌دانست که از پنجره نقل‌وانتقالات بعدی محروم است، اما هیچ کاری برای بازیکنان جوان انجام نشد.»، «بازیکنان جوان در تراکتورسازی آنها به امان خدا رها شده بودند.» و «بی‌توجهی، مشکلات زیادی را برای جوانان ما به وجود آورده است.»، به‌طور غیر مستقیم از افرادی که پیش از این در باشگاه تراکتورسازی حضور داشتند، گلایه کرد.

داستان به همین جا ختم نشد و سرمربی تراکتورسازی پس از شکست تیمش مقابل استقلال، در کنفرانس خبری از این افراد انتقاد کرد. گل‌محمدی پس از بازی جملاتی مانند «آن افرادی که باید واقعاً شرمنده باشد، کسانی هستند که تیم را به این روز انداختند» و «واقعاً ندیده بودم تیمی به خاطر بی‌توجهی به نقل‌وانتقالات محروم شود.» به زبان آورد. در ابتدا برخی تصور کردند که منظور گل‌محمدی از این صحبت‌ها، مصطفی آجورلو، مدیرعامل کنونی باشگاه تراکتورسازی است، اما سرمربی تراکتورسازی اعلام کرد که خوشبختانه این افراد الان دیگر در باشگاه نیستند.

گل‌محمدی این بار «شاه‌کلید» کنایه‌هایش را گفت. «محرومیت تراکتورسازی به خاطر شکایت بازیکنانی است که قراردادشان یک‌طرفه فسخ شد و آنها از باشگاه به فیفا شکایت کردند. این بازیکنان هم در زمان مدیریت‌های قبلی باشگاه در تراکتورسازی بودند.»

«مدیریت‌های قبلی»؛ مهم‌ترین کلمه‌ای است که می‌توان از داخل صحبت‌های سرمربی تراکتورسازی استخراج کرد. با این صحبت‌ها، مشخص است که سر صحبت گل‌محمدی با مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی است؛ او و همان‌ افرادی که باعث محرومیت باشگاه تراکتورسازی از فعالیت در نقل‌وانتقالات شدند.

تسنیم

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-08-12 19:01:00
نظر دهید

۲ نظر
دست مدیریت قببی درد نکنه
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۷
درین فوتبال جایی برای لجنی های نژادپرست بی ادب نیست
۱
هوادار متو هم پایتخت
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۳۶
به قول تتلو پماد بگیر به دردت میخوره عقده ای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر