فهرست
مسلمان؛ ممنوع‌الورود به حاشیه
مسلمان؛ ممنوع‌الورود به حاشیه

مسلمان؛ ممنوع‌الورود به حاشیه

آی‌اسپورت- محسن مسلمان تبدیل به یکی از ستون‌های اصلی پرسپولیس شده؛ آن هم در حالی که تا اوایل فصل گذشته حتی برانکو هم به این بازیکن سابقا پرحاشیه توجه‌ای نداشت و جایی برای او در ترکیب ثابت پرسپولیس قائل نبود. حالا اما ماجرای زندگی فوتبالی مسلمان متفاوت شده و او بهترین روزهای فوتبالی‌اش را زیر نظر برانکو می‌گذراند. مسلمان امروز، مثل دیروز پرشور است؛ اما با این تفاوت که حالا شر‌ها را از خودش دور می‌کند.

نقطه اوج کیفیت ذهنی بالای مسلمان، صحنه‌ای بود که در بازی با تراکتور تا آستانه درگیری با فرزاد حاتمی هم پیش رفت؛ اما خیلی زود خودش را از مهلکه جدا کرد تا در روز برد شیرین، تلخی بی‌فایده‌ای را نصیب تیم و هواداران و خودش نکند. همان کاری که کامیابی‌نیا هم می‌توانست انجام دهد و از دربی هم محروم نشود. اما برای لحظه‌ای کنترل اعصابش را از دست داد و وارد جنگ روانی حاتمی شد. جنگ بی‌فایده‌ای که بازنده‌ای جز کمال و پرسپولیس نداشت.

جدای از آمادگی ذهنی، مسلمان بعد از مدت‌ها دوباره در این فصل توانسته حرفه‌ای‌تر به فوتبال نگاه کند. نگاهی که باعث شده در روزی مثل بازی با تراکتور به راحتی احساسات فانتزی بازی و خصلت‌های خلاق هجومی‌اش را کنار بگذارد و تا سر حد جان برای پرس تراکتور و دفاع در میانه زمین دوندگی داشته باشد. دیروز و در قاب رسانه، بیشتر از آنکه جنگندگی و احساس مسئولیت مسلمان به چشم بیاید، درخشندگی زوج موفق‌اش، سروش به چشم آمد. اما نمایش مسلمان رضایت برانکو و خود او را به طور کامل در پی داشت.

۵۳ ۲  
آی اسپورت
2017-02-06 22:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهندس محسن
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۴
زنده باشی... بمون و بدرخش...
موراتا
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۵۵
اینها همه اثر تمرین زیر نظر برانکویه ای کاش بازیکنهای جوان می فهمیدن بالاترین پیشنهاد لزوما بهترین پیشنهاد نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر