فهرست
خرید و فروش ممنوع/ باشگاه راه‌آهن مصادره شد!
خرید و فروش ممنوع/ باشگاه راه‌آهن مصادره شد!

خرید و فروش ممنوع/ باشگاه راه‌آهن مصادره شد!

آی اسپورت- در حالی که ۱۵تیم از ۱۶تیم لیگ برتری فصل آینده مربیان خود را مشخص کرده و مشغول بستن لیست بازیکنان هستند تکلیف تیم شانزدهم یعنی راه‌آهن تهران هنوز نامشخص است.

راه‌آهن این روزها به خاطر به زندان افتادن مالکش وشرایط بد مالی حال و روز خوشی ندارد. شکایت‌های پی در پی و تعطیلی نصف و نیمه باشگاه نشان از بلاتکلیفی این تیم است. در این میان هر روز خبر از یک خریدار جدید به گوش می‌رسد.

مس باشگاهی که به لیگ یک سقوط کرد جزو تیم‌هایی بود که گفته می‌شد مشتری پرو پا قرص راه‌آهن است و در پی انتشار این خبر اکثر کارشناسان با انتقال راه‌آهن مخالفت کردند. این مخالفت‌ها باعث شد تا شرکت صنایع مس در بیانیه‌ای اعلام کند قصد خرید این تیم را ندارد اما تمام این رفت و آمد‌ها و خبر‌های مختلفی که از باشگاه راه‌آهن به گوش می‌رسید هیچ کدام وجهه قانونی نداشت چرا که با زندانی شدن مالک باشگاه شرایط این تیم مشابه تیم‌های دیگر نیست!

در کنار تمام اخباری که طی روز‌های گذشته تکذیب شد اخبار جدیدی به گوش می‌رسد که به نظر بیشتر به حقیقت نزدیک است. با توجه به شرایط باشگاه راه‌آهن دادستانی این باشگاه را مصادره کرده است و این ارگان قرار است برای این تیم تصمیم بگیرد و اگر قرار باشد راه‌آهن به مالک جدیدی سپرده شود این کار زیر نظر دادستانی انجام می‌شود. با این اوصاف مصاحبه‌های انصاری‌فرد و ادعای این فرد در قبال راه‌آهن بی‌اساس خواهد بود! گفته می‌شد انصاری‌فرد قرار است واسطه خرید راه‌آهن شود امری که تحقق نخواهد یافت! صرف اینکه زمانی این فرد مدیرعامل راه‌آهن بوده است دلیل منطقی برای واگذاری این باشگاه به یکی از دوستان نزدیک او نخواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-06-10 13:20:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر