فهرست
فرش قرمز جلوی پای رضا/ سازمان لیگ: نوروزی با نفت قرارداد ندارد
فرش قرمز جلوی پای رضا/ سازمان لیگ: نوروزی با نفت قرارداد ندارد

فرش قرمز جلوی پای رضا/ سازمان لیگ: نوروزی با نفت قرارداد ندارد

آی اسپورت- رضا نوروزی رسما مذاکره با پرسپولیس و علی دایی را تائید کرده و گفته می شود این مهاجم گلزن به زودی به پرسپولیس خواهد پیوست اما در این خصوص مانع بزرگی وجود داشت که اجازه نمی داد مذاکرات نوروزی با  باشگاه پرسپولیس رسمی شود.

چند روز پیش باشگاه نفت اعلام کرد نوروزی یک نیم فصل دیگر با  این باشگاه قرارداد دارد و بدون دریافت رضایتنامه از آنها نمی تواند به تیم دیگری بپیوندد. نفتی ها حتی به خاطر این مساله مذاکره با باشگاه های دیگر را هم برای نوروزی ممنوع کرده و اعلام کردند اگر این اتفاق صورت گیرد جریمه 30 میلیون تومانی در انتظار اوست.

با این وجود خود نوروزی اعلام کرد قراردادی با نفت ندارد اما برای  اطمینان خاطر از سازمان لیگ هم این مساله را استعلام کرد که سازمان لیگ به او جواب داد قراردادی با نفت تهران ندارد و می تواند به هر تیمی که می خواهد بپیوندد.

در این خصوص یکی از مسوولان سازمان لیگ می گوید:« در قرارداد نورزی با باشگاه نفت آمده این بازیکن دو فصل فوتیالی با نفت قرارداد بسته  و در واقع پایان فصل اخیر پایان دومین فصل فوتبالی  این بازیکن در نفت تهران بوده و بدین ترتیب قرارداد  نورزی با نفت به پایان رسیده است.»

بدین تریب بعید نیست نورزی با این استعلام همین امروز یا نهایتا فردا برای مذاکرات نهایی به باشگاه پرسپولیس برود.

     
آی اسپورت
2014-06-10 13:47:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر