فهرست
جشن بازیکنان تیم ملی برای شماره هفت/ مسعود به سی رسید(گزارش تصویری)
جشن بازیکنان تیم ملی برای شماره هفت/ مسعود به سی رسید(گزارش تصویری)

جشن بازیکنان تیم ملی برای شماره هفت/ مسعود به سی رسید(گزارش تصویری)

ملی پوشان ایرانی، یک هفته پیش از اولین و مهم ترین آزمون شان در جام جهانی برزیل، یک مراسم شاد را در کنار یکدیگر برگزار کردند. شاهزاده های ایرانی سالروز تولد سالگی پسر خرداد ماهی تیم شان را با کیکی جشن گرفتند که رویش به تعداد شماره پیراهن او شمع بود و در آخر مراسم نیز میزبان صورت این ستاره شد!

اینکه مسعود بخشی از محبوبیت اش در تیم ملی را از دست داده است و اینکه بعضی ها معتقدند تمام آنچه او در مرحله مقدماتی انجام داده این بازیکن را شایسته حضور در برزیل معرفی نمی کند، سر جای خود. او هنوز هم از اعتماد کامل کی روش و همبازی هایش در تیم ملی برخوردار است و حالا شاید زمان آن باشد که ساق های لالیگا دیده اش، جان تازه ای در روح یوزپلنگ روی پیراهن تیم ملی بدمند. مسعود امروز 30 ساله است و داستان 10 ساله حضورش در تیم ملی نیز تولد دیگری را می طلبد. این شاید آخرین بخت ملی او برای حکاکی نامش در دل خاطره های خوب باشد. مبارک باشی و درخشان، آقای مسعود شجاعی. 

\"bd1.jpg\"

\"bd2.jpg\"\"bd4.jpg\"

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-10 14:02:40
نظر دهید

۳ نظر
پیام مادریدیستا
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
1) انقدر نگین شاهزاده های ایرانی !! حالمون بد شد 2) مسعود شجاعی بدترین بازیکن تاریخ تیم ملی ، واقعا هیچ وقت هیچ کاری نکرده 3) به امید موفقیت تیم ملی در جام جهانی
فرشاد
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۰
حیف کیک
طاهااا
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۰
کاش کیروش به جاش آزمون رو برده بود.
تو دور مقدماتی با تک روی ها و توپ لو دادن هاش بیشتر به ضرر تیم بازی می کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر