فهرست
رمزگشایی از مصاحبه دایی/ عبدالله کرمی و نوروزی تا آخر هفته با پرسپولیس می‌بندند
رمزگشایی از مصاحبه دایی/ عبدالله کرمی و نوروزی تا آخر هفته با پرسپولیس می‌بندند

رمزگشایی از مصاحبه دایی/ عبدالله کرمی و نوروزی تا آخر هفته با پرسپولیس می‌بندند

آی اسپورت- سرمربی پرسپولیس دقایقی قبل اعلام کرد: «انشاالله در هفته جاری دو بازیکن بسیار خوب به ما اضافه خواهند شد که در فوتبال این مملکت تاثیرگذارند. من حدود یک ماه است روی این دو بازیکن فکر و زوم کرده‌ام و امیدوارم آنها را سریعتر بتوانیم به تیم اضافه کنیم.»

البته دایی نامی از این دو بازیکن نبرد اما جست‌وجوهای آی اسپورت به این نتیجه رسیده است که عبدالله کرمی و رضا نوروزی دو بازیکن مورد نظر دایی هستند. رضا نوروزی آخرین بار دیروز (دوشنبه) با علی دایی صحبت کرده و برای پیوستن به پرسپولیس پاسخ مثبت داده است. ضمن اینکه جواب استعلام از سازمان لیگ نشان می‌دهد او قراردادی با نفت ندارد و پیوستنش به پرسپولیس بلامانع است.

عبدالله کرمی نیز دیشب طی آخرین تماسش به مسئولان باشگاه پرسپولیس وعده داده که نهایتا فردا یا پس‌فردا برای انجام مذاکرات نهایی به تهران خواهد آمد. دایی امیدوار است قرارداد این دو بازیکن را با پرسپولیس تا آخر همین هفته نهایی کند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-10 14:05:07
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۸
عبدالله عالیه.2 پسته و آچارفرانسه
ابراهیم محمدی
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۸
هردوتاش بازیکنان خوبی هستش ولی کاش بجای جذب این بازیکنان 32سال به بالابه محمدرضاخانزاده جوان بهابدن وکریم انصاریفردرابه برسبولیس برکردونن
عباس
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۵
ای جووووووووووووووووووووووونم
-
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
اینا سن بالان به درد نمیخورن. کاش امیدابرهیمی میگرفت
-
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۰
بابا تیم هافبک می خواد، اینا باز دارن دروازه بان و مهاجم می گیرن، تیمی که تو 3 جام می خواد بازی کنه، حداقل 4 تا هافبک دفاعی خوب و 2 تا بازیساز باید داشته باشه تا با مصدومیت و محرومیت لنگ نمونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر