فهرست
مورینیو: همسرم اجازه نداد سرمربی انگلیس شوم
مورینیو: همسرم اجازه نداد سرمربی انگلیس شوم

مورینیو: همسرم اجازه نداد سرمربی انگلیس شوم

آی اسپورت - ژوزه مورینیو اعلام کرد که اگر مخالفت های همسرش نبود او هدایت تیم ملی انگلیس را در سال 2007 قبول می کرد.

مورینیو پس از پایان دوره ی اول حضورش در چلسی می توانست جانشین استیو مک لارن در تیم ملی انگلیس شود اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

مورینیو اذعان داشت که ماتیلدا همسرش اعتقاد داشته که سرمربی گری تیم های ملی مسئله ای نیست که با شخصیت وی سازگاری داشته باشد.

مورینیو در همین رابطه به گاردین گفت: \" اشلی کول، لمپارد و تری مدام به من می گفتند که این شغل را قبول کنم. حتی بازیکنان یونایتد و لیورپول نیز با لمپارد و تری تماس گرفتند و به آن ها گفتند که من را مجاب کنند هدایت انگلیس را بپذیرم.

اما در نهایت این همسر من بود که اجازه نداد من سرمربی انگلیس شوم. او به من گفت که تو آدمی نیستی که هر 2 سال برای یک رقابت مهم صبر کنی. او به من گفت که تو آدمی نیستی که حوصله ی رقابت با سن مارینو یا قراقستان را داشته باشی.\"

البته مورینیو گفت تا جایی که می توانسته سعی کرده همسرش را قانع کند: \" به او گفتم این طور نیست. من زمان زیادی را برای دیدن بازیکنان باید صرف کنم. باید از این کشور به آن کشور مدام در سفر باشم و می توانم خیلی چیزها را بهبود ببخشم. اما او در نهایت گفت که من آدم مناسبی برای سرمربی گری در تیم های ملی نیستم.\"

مورینیو همچنین در مورد شرایط تیم ملی انگلیس نیز به صحبت پرداخت و حمایت خودش را از وین رونی اعلام کرد: \" وقتی وین می گوید که این جام جهانی من است با کسی شوخی ندارد. او بچه نیست و یک بازیکن پیر و از کار افتاده نیز محسوب نمی شود. او نقش رهبر تیم را دارد و به نظر من آماده است تا همه ی فشار های موجود را تحمل کند.\" 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-10 14:03:05
نظر دهید

۱ نظر
عباس
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۷
یک بازیکن پیر و از کار افتاده نیز محسوب نمی شود تیکه به اتوعو بودا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر