فهرست
داوید سیلوا : با جو برزیل آشنا هستیم / فیکس شدن در تیم اسپانیا دشوار است
داوید سیلوا : با جو برزیل آشنا هستیم / فیکس شدن در تیم اسپانیا دشوار است

داوید سیلوا : با جو برزیل آشنا هستیم / فیکس شدن در تیم اسپانیا دشوار است

آی اسپورت - تیم ملی اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی جهان این روزها در کوریتیبا خود را برای شروع مسابقات آماده می کند. بدون شک یکی از بازیکنان تاثیر گذار اسپانیا در این جام داوید سیلوا بازیکن سابق والنسیا و فعلی منچستر سیتی خواهد بود. سیلوا در یک نشست خبری در مورد وضعیت خود و تیم ملی کشورش چنین گفت :

شناخت از برزیل پس از جام کنفدراسیون های سال گذشته

جوی که انتظارمان را می کشد ؛ به خوبی می شناسم. سال گذشته در جام کنفدراسیون ها با شرایط اینجا آشنا شدیم. با این وجود کاری به گذشته نداریم و روی بازی های مهم تر امسال متمرکز شده ایم. در هر صورت اتفاقات سال گذشته ما را بیدار کرده اند.

فیکس شدن در تیم ملی

از زمانی که وارد تیم ملی شدم منتظر فرا رسیدن این لحظه هستم . در دو جام ملتها و نیز جام جهانی گذشته حاضر بوده ام. در جام جهانی 2010 فرصت زیادی برای بازی کردن نصیبم نشد.

این مساله بستگی به نظر سرمربی تیم دارد. اگر به من فرصت بدهد سعی می کنم تا به بهترین وجه ممکن از آن استفاده کنم. همه بازیکنان تیم ملی روی بهترین عملکرد در این جام تمرکز کرده ایم.

اولین خاطره از جام های جهانی

اولین خاطره من به جام 94 بر می گردد و بازی اسپانیا - ایتالیا که لوئیس انریکه به آن شکل مضروب شد.صحنه تاثیرگذاری بود .

بازیکنان تیم اسپانیا در آن دوران اکثرا با بدشانسی روبرو می شدند.اما به شخصه خوش شانسم که حالا خودم دومین جام جهانی ام را تجربه می کنم و فرصت این را دارم تا یک بار دیگر در این رویداد قهرمان شوم. 

نیمکت نشینی در جام جهانی 2010

خاطرات آن جام فراموش نشدنی هستند. ما قهرمان شدیم و همه چیز باورنکردنی بود. در مورد نیمکت نشینی با مربی هرگز صحبت نکردم و سعی کردم هر زمان به من بازی می رسد ؛ تمام توانائیم را نشان دهم. در اسپانیا بازیکنان باکیفیت فراوانی داریم که همین مساله کار را برای فیکس شدن در تیم ملی  سخت می کند

 هلند و شیلی

بازی با هلند بسیار کلیدی است ؛ چرا که این اولین بازی ما در جام خواهد بود. در جام جهانی قبلی در فینال شکستشان دادیم و قهرمان شدیم. می دانیم که اگر این بار هم پیروز شویم ؛یک قدم رو به جلوی مهم را برداشته ایم.

پست ایده آل

هر چه قدر رو به جلو بازی کنم راحت تر هستم. نزدیک به مهاجمین. در سیتی
؛امسال بیشتر در این منطقه بازی کردم و همه چیز عالی تمام شد. در مرکز زمین هم مشکلی ندارم اما ترجیح می دهم در فاز تهاجمی به بازی گرفته شوم.

     
آی اسپورت
2014-06-10 14:26:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر