فهرست
واکنش رییس کمیته انضباطی به صحبت های دایی: سازمان نظام وظیفه جواب ما را نداده است
واکنش رییس کمیته انضباطی به صحبت های دایی: سازمان نظام وظیفه جواب ما را نداده است

واکنش رییس کمیته انضباطی به صحبت های دایی: سازمان نظام وظیفه جواب ما را نداده است

آی اسپورت- اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی امروز و در واکنش به صحبت های علی دایی عنوان کرد سازمان نظام وظیفه هنوز پاسخی به نامه های کمیته انضباطی نداده است. حسن زاده در این باره گفت: با توجه به مطالبی که در رسانه و برخی افراد مطرح شده بود نامه ای را به سازمان نظام وظیفه ارسال کرده ایم تا اطلاعات دقیقی در این خصوص در اختیارمان قرار بدهند. اما هنوز پاسخی از سازمان نظام وظیفه به فدراسیون فوتبال و یا کمیته انضباطی ارسال نشده و در واقع ما منتظر پاسخ این سازمان هستیم. 

وی درباره اینکه اگر بازیکنان تخلف کرده باشند چه حکمی در قبال آنها صادر خواهد شد گفت: مطابق قانون ببا بازیکنانی که مرتکب چنین تخلفاتی شده اند عمل می کنیم.

امروز علی دایی در مصاحبه ای بار دیگر مسئله ی کارت خدمت بازیکنان را پیش کشیده بود و گفته بود: مردم که من را در کوچه و خیابان می‌بینند درباره این موضوع سوال می‌کنند و همه دوست دارند بدانند ماجرا چیست. یک فوتبالیست چه فرقی با یک جوان ایرانی دارد؟ همه خدمت مقدس سربازی می‌روند و این یک قانون است. همانطور که یک آدم عادی به سربازی می‌رود نمی‌شود که فوتبالیست یک کارت پایان خدمت بگیرد و کارش را دنبال کند.

وی افزود: من خودم خدمت سربازی رفته‌ام و به قانون احترام گذاشته‌ام اما در مورد ریز این مسئله صلاحیت صحبت کردن ندارم و جاهای دیگر باید درباره این مسئله تصمیم بگیرند. اما مطمئن باشید باید به چنین مسائلی به صورت ریزتر رسیدگی شود تا فوتبال ما از هر لحاظ حرفه‌ای و قانونی شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-10 14:32:28
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۳
کاش موضوع کارت به کارت هم پیگیری میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر