فهرست
واکنش استقلال به انتقاد خیابانی از منصوریان
واکنش استقلال به انتقاد خیابانی از منصوریان

واکنش استقلال به انتقاد خیابانی از منصوریان

آی اسپورت - روز گذشته در حالی که استقلال موفق شد پیکان را شکست بدهد علیرضا منصوریان بعد از بازی جلوی دوربین صدا و سیما نرفت و با گزارشگر بازی مصاحبه نکرد. اما مجید جلالی که تیمش باخته بود با تلویزیون مصاحبه کرد. جواد خیابانی بعد از بازی در استودیو از این مساله انتقاد کرد اما امروز مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در این باره توضیح داد و از خیابانی انتقاد کرد.

محمد حسین زرندی گفت: «قطعا در روزی که بازی با پیروزی و کسب 3 امتیاز به پایان رسیده، برای انجام مصاحبه پس از پایان بازی مشکلی نداشته و درک این مساله را هم داشتیم، ضمن اینکه آقای منصوریان همواره حتی زمانی که استقلال بازی را واگذار کرده، برای احترام به اصحاب محترم رسانه و هواداران عزیز، در کنفرانس خبری حاضر شده و جوابگوی سوالات خبرنگاران محترم بوده اند اما همانطور که بارها متذکر شده ایم، به واسطه بحث اسپانسرینگ و محدودیتهای موجود، اجازه انجام چنین مصاحبه هایی را نداریم و حتی بازیکنان ما نیز در میکسد زون نمیتوانند با دوربینهای تلویزیونی مصاحبه کنند.»

«این مساله در فصل قبل و فصل جاری وجود داشته اما در کمال تعجب و پس از یک سال و نیم، بعد از بازی با پیکان و در برنامه زنده تلویزیونی شاهد بودیم که مجری محترم از عدم حضور آقای منصوریان در مصاحبه کنار خط انتقاد کرد. جالب اینجاست که این موضوع فقط محدود به استقلال نمی شود اما آقای خیابانی بدون اطلاعات کافی در این مورد صحبت کرده است. تعجب می کنم که آقای خیابانی چطور هنوز از این موضوع خبر ندارند و از آن به عنوان عدم درک رسانه ای یا بی احترامی به هوادار یاد می کنند، آن هم در روزی که استقلال بازی را برده است. انتظار داریم افراد با اطلاعات کامل و اشراف بر اوضاع و اتفاقات در برنامه زنده تلویزیونی صحبت کنند.»

 

کاپ

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-28 13:09:00
نظر دهید

۱ نظر
جاهد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۲
من تا جایی که یادمه هم منصوریان و هم برانکو بازی های قبلی کنار زمین مصاحبه کردن!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر