فهرست
درباره ابقا یا اخراج برانکو تصمیم می‌گیریم
درباره ابقا یا اخراج برانکو تصمیم می‌گیریم

درباره ابقا یا اخراج برانکو تصمیم می‌گیریم

آی اسپورت - الاهلی عربستان ساعاتی پیش در اولین بازی خود در لیگ حرفه ای عربستان مقابل تیم تازه لیگ برتری شده العداله متوقف شد تا پس از حذف مقابل الهلال، یک نتیجه تلخ دیگر را هم با برانکو تجربه کند. این نتایج در حالی رقم خورده‌اند که برخی از هواداران باشگاه الاهلی با فشار به مدیران این باشگاه خواستار اخراج کادرفنی شدند! منصور بن مشعل رییس باشگاه الاهلی در گفتگویی پس از تساوی تیمش در هفته اول لیگ عربستان در این خصوص گفت: امروز یا فردا در خصوص ادامه کار یا اخراج برانکو تصمیم خواهیم گرفت.

این اظهار نظر در حالی از زبان مرد اول باشگاه الاهلی بیرون آمد که الاهلی سال پیش تمام دوئل ها مقابل الهلال را باخت. درباره تساوی برابر العداله هم باید به این موضوع توجه کرد که الاهلی سال گذشته نیز لیگ را با تساوی خانگی آغاز کرده بود. بی تردید این صحبت منصور بن مشعل نشان میدهد که ابقا یا اخراج برانکو تنها موضوع شبکه های اجتماعی نیست و در میان مسئولان الاهلی نیز چنین نظری وجود دارد و شاید مشعل برای راضی کردن آن ها چنین اظهار نظری داشته است.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-08-23 09:20:00
نظر دهید

۱ نظر
Princem
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۰۹:۴۳
آخه مرد حسابی چه کاری بود رفتنت. مدیرا اذیتت میکردن؟؟؟ کافی بود میموندی و با هوادارا رک حرف میزدی اونوقت اونا حقتو میگرفتن. عوضش توی پرسپولیس جاودانه تر میشدی. با اون حمایتی هم که از طرف هوادار پشتت بود یا امسال یا ساله دیگه قهرمان آسیا میشدی. لیگ ایران که کلا ماله خودت بود هر سال
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر