فهرست
پیشنهاد تیام به استقلال؛ ۹۰۰ هزار دلار!
پیشنهاد تیام به استقلال؛ ۹۰۰ هزار دلار!

پیشنهاد تیام به استقلال؛ ۹۰۰ هزار دلار!

آی اسپورت – مامه بابا تیام پس از سپری کردن یک فصل ناموفق در عجمان امارات حالا قصد تعویض تیمش را داشته و مدعی شده مدیران باشگاه استقلال با او برای بازگشت مجدد به جمع آبی‌پوشان مذاکره کرده‌اند. استقلالی‌ها اصلاً بحث بازگرداندن تیام را تکذیب نمی‌کنند و حتی شایعه شده بود سفر مدیرعامل و معاون باشگاه به امارات در خلال بازی العین – استقلال برای مذاکره با او و یک سرمربی خارجی بوده است.

اگر چه تیام میان استقلالی‌ها محبوب است و هنوز تعداد زیادی از طرفداران این تیم معتقدند اگر بازگردد، قطعاً مشکلات گلزنی آبی‌پوشان تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند، ولی دیروز خبری در اردوی آبی‌ها پیچید که می‌تواند باعث ناامیدی هواداران شود. بر اساس شنیده‌های ما، تیام در گفتگو با اطرافیان استقلال اعلام کرد مشکلی برای بازگشت نداشته، ولی در عین حال باید منافع او و باشگاه عجمان هم حفظ شود در غیر این صورت خبری از عقد قرارداد نیست. شنیده‌ها حاکی است مهاجم سنگالی فصل قبل استقلال گفته است اگر این تیم واقعاً بخواهد او را بازگرداند باید حداقل ۹۰۰ هزار دلار بپردازد که شامل حق سهم باشگاه عجمان و البته دستمزد خودش برای یک فصل می‌شود.

ظاهراً نصف این پول سهم عجمان می‌شود و نصف دیگر هم پولی است که خود تیام بابت یک فصل می‌خواهد. بعضی از بازیکنان استقلال مدعی بودند با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت ارز، بسیار بعید است باشگاه استقلال زیر بار پرداخت چنین پولی برود. اگر قیمت دیروز دلار را ملاک قرار دهیم و فرض کنیم که رقم درخواستی تیام و عجمان افزایش پیدا نکند، بازهم باشگاه استقلال باید بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای جذب تیام هزینه کند.

 

خبر ورزشی

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-05-22 15:54:00
نظر دهید

۲ نظر
مهدي
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۱۷
چرا ما عادت كرديم كه لقمه رو دور سر بچرخانيم و بعد بندازيم سطل اشغال الان چه قدر استقلال دلار هزينه كرد و بازيكن بي كيفيت خارجي اورد و بعد نيم فصل پول تمام و كمال داد به اونها كه برن مثل گرو و نيوماير و حالا هم كه صحبت از رفتن منشا و ايسما هست خوب همون پول رو بدن به تيام كه هم بازيكن باكيفيتي هست و هم طرفداران استقلال اين بازيكن رو حق خودشون ميدونن مگر اينكه اين وسط كلي پول تو جيب دلال ميره كه اجازه انجام اين كار رو نميدن و به نظر من دلال خود مدير و معاون هاي قبلي استقلال بودن كه با نظر مستقيم وزير ورزش انتخاب شدن و اگر فتحي و خطير اين ادعا رو دارن كه كار بلد هستن بايد يك مقدار دمبه از خودشون نشون بدن وگر نه اينها هم همون دلال هاي انتخاب شده وزير هستن كه كلي پول بيت المال رو خوردن و دور ريختن التماس دعاو تفكر
۵
تاج
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۴۶
اگه بخوان چنین پولی بهش بدن چرا فصل قبل ندادن ؟؟!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر