فهرست
افشارزاده: بازیکنان جدید را هفته آینده معرفی می کنیم/ از نظر مالی مشکل نداریم/ برای استقلال آبرویم را در طبق اخلاص گذاشته ام!
افشارزاده: بازیکنان جدید را هفته آینده معرفی می کنیم/ از نظر مالی مشکل نداریم/ برای استقلال آبرویم را در طبق اخلاص گذاشته ام!

افشارزاده: بازیکنان جدید را هفته آینده معرفی می کنیم/ از نظر مالی مشکل نداریم/ برای استقلال آبرویم را در طبق اخلاص گذاشته ام!

آی اسپورت- بهرام افشارزاده پس از قرارداد بستن با 5 بازیکن  در نشست خبری حاضر شد و در ابتدا گفت: از مدیران گذشته استقلال تشکر می‌کنم و جایشان در اینجا خالی است. امیدوارم بتوانیم راه آنها را ادامه دهیم و با فعالیت‌هایی که داریم در راه مثبت قدم برداریم.

وی با اشاره به بازیکنانی که استقلال جذب کرده افزود: امید ابراهیمی از سپاهان متولد 1366، میلاد فخرالدینی از تراکتورسازی متولد 1369، سجاد شهباززاده از سایپا و خرسندنیا از پدیده مشهد متولد 1366 را جذب کرده‌ایم.

بهرام افشارزاده ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان خوبی گرفتیم و از این بازیکنان قدردانی می‌کنیم و از هفته آینده نفرات جدید جذب شده را معرفی می‌کنیم. قرارداد بازیکنان دو تا سه ساله هستند و سقف قرارداد سازمان لیگ را هم رعایت می‌کنیم.مکتب استقلال مکتب مردانگی و صفا و صمیمیت است و تلاش می‌کنیم به وظیفه خود به نحو مطلوب عمل می‌کنیم و مدت زیادی در ورزش بودم و آبرویم را در طبق اخلاص گذاشتم و امیدوارم بتوانیم وظایفمان را به خوبی انجام بدهیم و هیات مدیره هم کاملا باهم هماهنگ هستند.

وی ادامه داد: از نظری جویباری باید تشکر کنم از توفیقی و پورحیدری و تمام اعضای هیات مدیره استقلال تشکر می‌کنم و همه در این کار بزرگ باید دست به دست هم بدهیم و از همه تشکر می‌کنم و امیدوارم موفق باشیم و به کمک یکدیگر فصلی بدون حاشیه را پشت سربگذاریم و از اول فصل برای ما حاشیه سازی نکنید و هدف ما این نیست که بخواهیم نامی برای خودمان دست و پا کنیم  کار بزرگی داریم و می‌خواهیم اهدافمان را به سرانجام برسانیم. از قلعه نویی هم تشکر می‌کنم که با روحیه باز تمام توانش را به کار گرفته و با تمام تمرکز برای استقلال زحمت می‌کشد و هیات مدیره هم در تلاش است از آنها هم تشکر می کنم.

 

وی در مورد اینکه مشکلی برای عقد قرارداد با بازیکنان از نظر مالی نداشتند گفت: همه سعی ما این بود که به مشکلی برنخوریم بازیکنانی هم که آمدند با رویی باز آمدند و ما سعی کردیم سقف قرارداد سازمان لیگ را هم رعایت کنیم. اینها همگی ورزشکار هستند و با ایده‌های فراوان آمده‌اند و قرارداد همگی آنها دو تا سه ساله است و قرارداد زیر دو سال نداریم.

 

افشارزاده تصریح کرد: هفته آینده بازیکنان جدید را معرفی می‌کنیم ما تا زمانی که قراردادها امضاء نشود و وظایف قانونی‌مان را انجام ندهیم نام بازیکنی را علام نمی‌کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-10 14:48:02
نظر دهید

۱ نظر
farhaaaad7
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۴
منم تشکر میکنم از شما که انقدر از همه تشکر میکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر