فهرست

په له: عاشق سبک بازی ژاوی هستم

آی اسپورت-په له، اسطوره فوتبال برزیل، اعلام کرد که \"عاشق\" سبک بازی ژاوی است و بازی های او را به دقت دنبال خواهد کرد.
اسطوره 73 ساله دنیای فوتبال، همچنین گفت که او یکی از تحسین کنندگان سبک بازی بارسلوناست و ژاوی و دو هافبک دیگه بلوگرانا را اساس اصلی سیستم بازی اسپانیا دانست.
او به آس گفت:تاکید می کنم که عاشق ژاوی هستم. او فوق العاده است.من بارسا را به خاطر او، اینیستا و مسی دوست دارم. این تیم من را یاد سانتوس با زیتو، کوتینیو و په په می اندازد . تعداد زیادی از بازیکنان اسپانیا بارسایی هستند در واقع اساس تیم ملی اسپانیا بارساست.\"
یکی از بازیکنانی که در تیم ملی اسپانیا بازی می کندستاره اتلتیکو مادرید دیگو کاستا است. این ستاره 25 ساله با این که در برزیل به دنیا آمده است اما سال گذشته تصمیم گرفت برای تیم ملی اسپانیا به میدان برود.
پهله در این باره گفت که تصمیم کاستابرایش عجیب بوده اما به انتخاب این بازیکن باید احترام گذاشته شود.
په له گفت:\" از شنیذن این سخنان متعجب شدم، قبلا همه آرزو می کردند برای سلسائو بازی کنند اما زمانه تغییر پیدا کرده است.اول از همه باید به تصمیم این بازیکن احترام گذاشته شود. او حق دارد در جایی بازی کند که در آنجا احساس راحتی بیشتری می کند و او اسپانیا را انتخاب کرده است.\"
کشور په له تا چند روز دیگر میزبان جام جهانی است و شاگرداناسکولاری باید در بازی افتتاحیه به مصاف کرواسی بروند، با این وجود تظاهرات و خشم برخی از برزیلی ها باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای برگزاری جام جهانی شده است.
په له در این باره می گوید:\"من نمی خواهم آنها رامحکوم کنمریا، مردم دارند علیه تبعیض ها مبارزه می کنند و حرکت آنها ضدیتی با فوتبال ندارد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-10 17:13:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر