فهرست
صربستان و ونزوئلا؛ حریفان تدارکاتی تیم ملی
صربستان و ونزوئلا؛ حریفان تدارکاتی تیم ملی

صربستان و ونزوئلا؛ حریفان تدارکاتی تیم ملی

آی‌اسپورت- صربستان و ونزوئلا دو حریف تدارکاتی تیم ملی در روزهای فیفای آبان ماه خواهند بود. دو هفته دیگر، اردوی دوم آماده‌سازی تیم ملی بعد از صعود به جام جهانی برگزار خواهد شد و برای این تیم دو بازی دوستانه در نظر گرفته شده است. ورزش3 خبر داده که دو تیمی که قرار است شاگردان کی‌روش با آن‌ها بازی کنند ونزوئلا و صربستان خواهند بود.

صعود صربستان هم مثل ایران به جام جهانی قطعی شده و امکان قرار گرفتن این تیم در گروه ایران در جام جهانی هم حتی وجود دارد. ونزوئلا اما در رده آخر جدول مقدماتی جام جهانی آمریکای جنوبی قرار گرفت و از صعود به جام جهانی بازماند. هرچند آن‌ها هم در 4 بازی آخر نتایج خوبی گرفتند و پاراگوئه را شکست دادند و با اروگوئه، آرژانتین و کلمبیا مساوی کرد.

دو بازی تیم ملی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است اما احتمالا بازی با ونزوئلا در تهران و بازی با صربستان در اروپا برگزار خواهد شد.

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-10-18 18:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.....
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۹
الان چند طرفدار .... برای اینکه سوزش باخت تاریخیشون روبروی الهلال و کم کنن به کیروش گیر میدن که این تیم ها خوب نیست.
۳
ميلاد
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۳
صربستان حريف خيلي خوبي هستش. يك تيم با فيزيك قوي و تكنيك الي. اين مسابقه واقعا به درد ما ميخوره. ونزوئلا حريف اسانتري هست. ما يك بازي قوي انجام ميديم و يك بازي برايه تيم دوم. امثال ترابي و ايماني اينجا تست ميشند.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر