فهرست
3دوئل تماشایی هفته17/ از ساسان تا افشین
3دوئل تماشایی هفته17/ از ساسان تا افشین

3دوئل تماشایی هفته17/ از ساسان تا افشین

آی اسپورت- بدون تردید مهمترین دوئل ، جدال ساسان انصاری آقای گل فعلی لیگ برتر و مهاجم آماده فولاد با تیم ابتدای فصلش یعنی پرسپولیس است. ساسان  انصاری در روزهایی که در عضویت پرسپولیس بود مورد اعتماد برانکو نبود و تعداد دقایق حضورش در چهار هفته  ابتدایی به زحمت به یک نیمه رسید اما او پس از بازگشت به فولاد نمایشی منحصر به فرد داشت که موفق شد در 11 هفته 12 گل به ثمر برساند. حالا او با انگیزه ای فراوان به دنبال ادامه روند گلزنی اش مقابل برانکو و شاگردانش خواهد بود.

دیگر تقابل جذاب بازی فولاد و پرسپولیس، رویارویی سروش رفیعی با فولادی هاست. ستاره جدید تیم فوتبال پرسپولیس که در ابتدای نیم فصل دوم از تیم تراکتورسازی جدا شد و به جمع سرخپوشان تهرانی پیوست حالا باید در برابر تیمی قرار بگیرد که سالیان سال در آن بازی کرد و برای خودش اعتبار  خرید. سروش رفیعی در هفته های اخیر با فولادی ها یک جدال رسانه ای داشت. علیرضا اژدری زاده و نعیم سعداوی، مدیرعامل و سرمربی تیم فولاد اعتقادداشتند که او باید به این تیم برگردد چرا که با اهوازی ها قرارداد دارد اما رفیعی مقابل آنها ایستاد و سرانجام راهی پرسپولیس شد.

دیگر دوئل جذاب هفته هفدهم در بازی تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان خواهد بود جایی که آرش افشین بازیکن نیم فصل اول آبی پوشان تهرانی باید در لباس تیم اهوازی مقابل علیرضا منصوریان قرار گرفت. آرش افشین در نیم فصل اول خیلی کم به بازی گرفته شد و نتوانست آنطور که می خواهد برای آبی پوشان تهرانی بازی کندو  حالا بهترین فرصت برای او خواهد بود تا بتواند توانایی هایش را به رخ استقلالی ها و شخص علیرضا منصوریان بکشد.

این هفته را با این دوئل های جذابش به هیچ وجه از دست ندهید.

     
آی اسپورت
2017-01-15 18:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر