فهرست

کرویف:آرژانتین مدعی قهرمانی است

آی اسپورت-یوهان کرایوف،اسطوره فوتبال هلند، اعتقاد دارد آرژآنتین تیمی است که توان بردن جام جهانی را دارد.
برزیل به عنوان میزبان جام جهانی و قهمان جام کنفدراسیون ها امید اول قهرمانی در جام جهانی به حساب می آید اما آرژانتین به هراه مسی توسط برخی به آرژانتین 1986 تشبیه می شود که توسط مارادونا موفق به قهرمانی جام جهانی شد.
کرایوف معتقد است که شاگردان سایه با می توانند از فشار زیادی که به علت میزبانی بر روی برزیل قرار دارد استفاده کرده و قهرمان جام جهانی شوند، او همچنین از اسپانیا، ایتالیا و آلمان به عنوان دیگر مدعیان قهرمانی نام می برد.
او در ستونش در روزنامه دتلگراف نوشت:\"فشار روی برزیل بسیار زیاد است آنها باید مراقب آرژانتین باشند به نظر من اسپانیا هم یکی از مدعیاناصلی است و آلمان و ایتالیا هم میتوانند در طول تورنومنت بهتر شوند.
او با ناراحتی از این که ستاره هایی جام جهانی را از دست داده اند ادامه داد:گ جام جهانی بیش از یک ماه به طول می انجامد و انرژی زیادی از بازیکنان می گیرد.از این که بازیکنان زیادی تااینجای کار جام جهانی را از دست داده اند ناراحتم.باید منتظر باشیمو ببینیم ستارگانی همچون آرتورو ویدال و لوییز سوارز به موقع به جام جهانی خواهند رسید یا نه در جام جهانی یک تیم می تواند امروز در شرایط ایدهآل باشد و فردا مشکلات زیادی داشته باشد.\"
هلند در گروه دوم جام جهانی به همراه اسپانیا قهرمان جهان و اروپا، شیلی و استرالیا یکی از سخت ترین گروه های جام جهانی راتشکیل داده اشت.

     
آی اسپورت
2014-06-10 19:07:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر