فهرست
راموس : لحظه ای که به اتلتیکو گل زدم بهترین لحظه در تمام فوتبال من بود / هلند کار را برای ما مشکل می کند
راموس : لحظه ای که به اتلتیکو گل زدم بهترین لحظه در تمام فوتبال من بود / هلند کار را برای ما مشکل می کند

راموس : لحظه ای که به اتلتیکو گل زدم بهترین لحظه در تمام فوتبال من بود / هلند کار را برای ما مشکل می کند

آی اسپورت - جام جهانی برزیل 2 روز دیگر آغاز می شود و اسپانیا روز جمعه باید اولین دیدار خود را مقابل هلند برگزار کند. سرخیو راموس در شرایط کاملا ایده آلی به جام جهانی رسیده است. ستاره فینال چمپیونزلیگ حالا یکی از امیدهای اصلی لاروخا برای دفاع از عنوان قهرمانیش است.

او امروز در یک نشست خبری ؛ پس از شرکت در یک فعالیت خیرخواهانه با یونیسف ؛ حاضر شد و به سوالات حبرنگاران پاسخ گفت :

جام جهانی برزیل

اسپانیا همواره یکی از شانس های مسلم قهرمانیست . خود من از بچگی رویای حضور در این جام را داشتم . بخصوص یک جام جهانی در کشوری همچون برزیل. سال گذشته در جام کنفدراسیون ها با جو برزیل آشنا شدیم. به هر حال ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و انتظارات از ما بالاست. می خواهیم دوباره قهرمان شویم هرچند که می دانیم این کار چقدر دشوار است.

گلزنی در فینال لیسبون

برای من ، رئال مادرید و تاریخ این باشگاه این گل بسیار مهم بود. بدون شک یکی از بهترین لحظات تاریخ دوران حرفه ای من بود . اگر باور داشته باشید و دست از تلاش کردن برندارید می توانید غیرممکن ها را ممکن کنید. مادرید و مادریدیسمو شایسته این قهرمانی بودند.

فینال جام جهانی مقابل برزیل و دوئل احتمالی با نیمار

قبل از اینکه به بازی فینال فکر کنیم باید به بازی اول خودمان مقابل هلند فکر کنیم. فعلا مهمترین چیز ، فکر کردن به بازیهای مرحله گروهی است. بازی مقابل هلند ، شیلی و استرالیا.کاملا برای حضور در این جام آماده شده ایم. اسپانیا تیم باکیفیتی است.

مسابقه اول مقابل هلند

در فینال 2010 مقابل آنها بازی کردیم. می دانیم چه تیم قدرتمندی هستند. مسلما کار را برای ما دشوار می کنند. باید به حریف احترام گذاشته و به فلسفه بازی خودمان تکیه کنیم

یکی از بهترین خطوط دفاعی تاریخ

البته که این یک مبالغه است. در فوتبال نمی توان با گذشته ها زندگی کرد

سفیر یونیسف

برای من افتخار است که سازمانی همچون یونیسف مرا سفیر خود کرده است. سازمانی که از حقوق کودکان دفاع می کند . حصور در میان این بچه ها یک روز جادویی را برای من رقم زد و احساس غرور می کنم. ورزشکاران می توانند در اینگونه فعالیت های خیرخواهانه مشارکت کنند.

قهرمانی جهان

امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم . سخت است ولی غیرممکن نیست 

     
آی اسپورت
2014-06-10 20:54:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر