فهرست
مهاجم استقلال و سودای بازگشت به اصفهان/ قاضی طلایی می پوشد؟
مهاجم استقلال و سودای بازگشت به اصفهان/ قاضی طلایی می پوشد؟

مهاجم استقلال و سودای بازگشت به اصفهان/ قاضی طلایی می پوشد؟

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال که در این تیم موفق نشد به هدفش برای رسیدن به پیراهن تیم ملی در رقابت های جام جهانی برسد، باب مذاکره با یک باشگاه اصفهانی را باز کرده است. با توجه به رابطه نه چندان خوب قاضی و یحیی گل محمدی در دوران حضور یحیی روی نیمکت پرسپولیس، طبیعتا احتمال بازگشت او به باشگاه سابق اش بسیار کمرنگ به نظر می رسد و باشگاه اصفهانی خواهان امضای قرارداد با قاضی سپاهان است. سپاهانی ها به تازگی با محمد غلامی قطع همکاری کرده اند و به دنبال جذب یک مهاجم برای تیم شان هستند.

قاضی که سابقه بازی در باشگاه های فولاد خوزستان و پرسپولیس را دارد، در فصل گذشته تنها در 5 مسابقه برای استقلال به میدان نرفت و البته نتوانست بیشتر از 7 گل برای تیم قلعه نویی به ثمر برساند. در صورت امضای قرارداد با تیم اصفهانی، توانایی این بازیکن در بازی هوایی می تواند کمک حال تیمی باشد که در یکی دو فصل گذشته از این جهت کمی افت کرده است. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-10 19:49:20
نظر دهید

۱ نظر
رضـــا
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۰
جناب نویسنده محترم! همه قاضی را به ذوب آهن می شناسند.. او با این تیم به لیگ قهرمانان آسیا راه یافت و تا فینال این بازی ها هم پیش رفت.. ولــی شما برای معرفی سوابق او روی پرسپولیس و فـولاد تمرکز کرده اید؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر