فهرست
پشت پرده: جزییات اخراج غلامی از تیم ملی
پشت پرده: جزییات اخراج غلامی از تیم ملی

پشت پرده: جزییات اخراج غلامی از تیم ملی

آی اسپورت – یکی از اتفاقاتی که این روزها در رسانه‌ها بازتاب زیادی داشته ماجرای اخراج عادل غلامی از تیم ملی بود. درباره علت این اتفاق شایعات زیادی منتشر شده اما امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال در این باره توضیحاتی داده که از ابهامات داستان کم کرده است. توضیحات او را بخوانید.

-ما اصلا در این حکم به دعوایی که رخ داده ورود نکردیم. ماجرای عادل، ماجرای در آوردن پیراهن و ترک تمرین تمرین تیم ملی است. به دلیل این اتفاق، سرمربی تیم آقای کلاکویچ می‌گوید این رفتار خط قرمزش است و از نظر او عادل دیگر جایی در تمرینات تیمش ندارد.

-در این تمرین چرخشی تیمی که داریم، سرعتی‌زن‌ها ضربه‌شان را می‌زنند و می‌روند می‌نشینند، انگار محمد موسوی دقایق زیادی بیرون بوده ، وقتی به زمین می‌آید، نوبتش را که می‌زند می‌گوید چون بدنش سرد می‌شود ، نوبت عادل را می‌گیرد. ان لحظه بحثی بین‌شان پیش می‌آید. کولاکوویچ می‌پرسد چه شده که عادل می‌گوید هیچی داریم جوک می‌گوییم. لحظاتی بعد ولی عادل قهر می‌کند، این اتفاق این قدر سریع می‌افتد که من که سرم پشت به تمرین بود و با تلفن حرف می‌زدم اصلا متوجه ماجرا نشدم.  

-هر اتفاقی هم که افتاده باشد، او نباید این برخورد را می‌کرد. اصلا این رفتار قابل قبول نبود و سرمربی تاکید دارد که این اتفاق خط قرمزش بوده. در تمرینی که تماشاگر و خبرنگار حضور داشته، او باید سعه صدر به خرج می‌داد. اصلا کل این دعوا و بحث این قدر کوچک و کوتاه بود که خود من، کنار زمین اصلا متوجه ماجرا نشدم. ولی حتی اگر بدترین فحش‌ها هم داده می‌شد بازیکن نباید پیراهنش را در بیاورد و تمرین تیم را ترک کند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-08-02 13:31:00
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
مقصراصلی وبانی تمامی اختلافات سعیدمعروف است.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر