فهرست
مصوبه دردسرساز هیئت‌مدیره قبلی استقلال
مصوبه دردسرساز هیئت‌مدیره قبلی استقلال

مصوبه دردسرساز هیئت‌مدیره قبلی استقلال

آی اسپورت - سال گذشته باشگاه استقلال در پی حذف از جام حذفی تمام بازیکنان را جریمه کرد و چند نفر از آن‌ها نیز مدعی شدند چنین بندی در قراردادشان وجود ندارد و حرکت استقلال غیر قانونی است. این پرونده البته آن زمان به صورت موقت بسته شد، ولی حالا به نظر می‌رسد دوباره باز شده و همچون یک زخم قدیمی سر باز کرده است.

مصوبه دردسرساز

داستان جریمه شدن استقلالی‌ها در آن مقطع به تصویب هیئت مدیره وقت رسید و همان زمان هم ذی‌حساب باشگاه طی نامه‌ای خبردار شد تا مکلف به اجرای آن شود، ولی حالا بابت تسویه حساب فصل قبل دردسرساز شده است، چون هنوز مشخص نیست طبق قوانین فدراسیون کم کردن ۲۰ درصد از قرارداد یک بازیکن در قالب جریمه قانونی است یا نه. روی همین اصل مدیران کنونی نمی‌دانند مصوبه هیئت مدیره قبلی را اجرا کنند یا نه؟ اگر قانون حکم به عدم اجرای جریمه ۲۰ درصدی بدهد، بازیکنان می‌توانند شکایت کنند و دردسر جدیدی درست می‌شود.

فقط ۱۰ درصد

یکی از مدیران باشگاه استقلال پیرامون داستان فوق گفت: باید در مورد جریمه ۲۰ درصدی فصل قبل از فدراسیون استعلام بگیریم. البته در حال حاضر تقریباً نصف آن جریمه ۲۰ درصدی برای بازیکنان اعمال شده، ولی اجرا یا عدم اجرای نصف دیگر آن می‌تواند دردسرساز شود. الان تعداد قابل ملاحظه‌ای از استقلالی‌ها ۹۰ درصد پول فصل قبل را گرفته‌اند و همین ۱۰ درصد است که می‌تواند دردسرساز شود.

خبر ورزشی

۱    
آی اسپورت
2019-11-10 23:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر