فهرست
تاوان خشم؛ ژسوس دو ماه محروم شد
تاوان خشم؛ ژسوس دو ماه محروم شد

تاوان خشم؛ ژسوس دو ماه محروم شد

آی اسپورت - در جریان پیروزی 3-1 برزیل مقابل پرو در فینال کوپا آمه‌ریکا 2019، گابریل ژسوس ستاره سلسائو که در جریان این دیدار یکی از بهترین بازیکنان میدان بود، در دقیقه 70 از سوی داور با دریافت کارت قرمز از میدان اخراج شد ولی ژسوس که از اخراج خود خشمگین بود، خشمش را بر روی دو دستگاه VAR در کنار زمین خالی کرد.

ژسوس پاس گل اول برزیل که توسط اورتون سوارس وارد دروازه پرو شد را به او داد و گل دوم بسیار مهم برزیل را به ثمر رساند تا یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان برزیل در این مسابقه باشد. اما ژسوس زمانی که در دقیقه 70 دومین کارت زردش را دریافت کرده و از زمین اخراج شد در حال بیرون رفتن از میدان نتوانست خشمش را کنترل کند.

روبرتو توبار، داور شیلیایی در دقیقه 30 بازی اولین کارت زرد را به ژسوس نشان داده بود. ژسوس در نهایت،  در دقیقه 70 به دلیل خطایی که روی کارلوس زامبرانو، مدافع پرویی انجام داده بود کارت زرد دوم را گرفت و از زمین اخراج شد. ژسوس که از اخراج خود بسیار خشمگین بود در حالیکه زمین را ترک می‌کرد به یک بطری آب لگد زده و سپس به دو صفحه نمایشگر VAR کنار زمین مشت کوبید.

بعد از این صحنه تصاویری از ژسوس ارسال شد که درحالیکه روی پله‌های تونل ورزشگاه نشسته، اشک می‌ریزد و درحالیکه به طرف داوران مسابقه رو کرده بر سر آنها فریاد می‌کشد. امروز اتحادیه فوتبال آمریکای جنوبی(کنمبول) گابریل ژسوس، را به همین خاطر دو ماه از همراهی زردپوشان محروم کرد. او همچنین باید 30 هزار دلار جریمه نیز پرداخت کند.

۱    
آی اسپورت
2019-08-08 20:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر