فهرست
آمار ایرانی‌ها در چمپیونزلیگ؛ چهار بازی، چهار امتیاز
آمار ایرانی‌ها در چمپیونزلیگ؛ چهار بازی، چهار امتیاز

آمار ایرانی‌ها در چمپیونزلیگ؛ چهار بازی، چهار امتیاز

آی اسپورت- ذوب آهن در اولین گام با وجود پیشی 75 دقیقه ای از حریف، نتوانست پیروزی را حفظ کند و در نهایت با 3 گل مغلوب الدوحیل قطر شد تا استارت ایرانی ها با باخت باشد. چند ساعت بعد، تراکتور نمایش قابل قبولی در دیدار با الاهلی ارائه کرد اما مغلوب این تیم عربستانی شد تا در ورزشگاه خالی عمان، اولین بازی خانگی را از دست بدهد.  اما ایرانی‌ها روز دوم را  بهتر سپری کردند و موفق به کسب 4 امتیاز شدند. پرسپولیس با 3 گل نسف قارشی را برد تا اولین پیروزی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان 2018 را به دست آورد، استقلال هم با گل دقایق پایانی، موفق به کسب یک امتیاز شد تا سهم 4 نماینده فوتبال ایران از بازی اول مرحله گروهی 4 امتیاز باشد؛ به عبارتی، ثبت میانگین 1 امتیاز به ازای هر بازی. 

حال باید امیدوار به هفته آینده باشیم. جایی که تراکتور به مصاف الغرافه با اسنایدر و طارمی خواهد رفت، ذوب آهن در اصفهان میهمان لوکوموتیو است، پرسپولیس در قطر میهمان ژاوی و مرتضی خواهد بود و استقلال در زمین بی طرف به مصاف الهلال می رود.

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-02-13 20:52:00
نظر دهید

۴ نظر
ارتش سرخ آسيا
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
بازم اگه پرسپوليس مثل پارسال ابروي ايرانو بخره، وگرنه بقيه به خصوص كيسه كشاي بي غيرت تنها كاري كه بتونن بكنن اينه كه مثل پارسال برن توي پيجاي باشگاهاي عربي ، دستمالاشونو دربيارن شروع كنن به ماليدن
نسیم سرخ
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۳۴
کاش باز آبرومونو بخره از ده نفره ها 4 تا بخوره
۸
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
خاک بر سر اونی که ... رو چاپ میکنه ولی .... چاپ نمیکنه
علی زارع
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۴۵
حالا یه مطلب دیگه شروع کنید به نوشتن با این موضوع
سهم تیمهای ایرانی از چمپیونز
هر نیمه نیم امتیاز
بلخره کمبود مطلبه دیگه.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر