فهرست
پیش‎بینی اسکای: همه تیم‌های انگلیس صعود می‎کنند
پیش‎بینی اسکای: همه تیم‌های انگلیس صعود می‎کنند

پیش‎بینی اسکای: همه تیم‌های انگلیس صعود می‎کنند

آی اسپورت- قرعه‌کشی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان برگزار و گروه‎بندی‌ها مشخص شد. مت لوتیسیه، کارشناس اسکای اسپورتس و بازیکن اسبق ساوتهمپتون سرنوشت تیم‎های انگلیسی حاضر در این رقابت‎ها را پیش‌بینی کرده است و معتقد است همه آن‌ها از گروه‌هایشان صعود می‌کنند.

منچستریونایتد

این تیم با بنفیکا، بازل و زسکا مسکو هم‌گروه شده است. از سیدبندی‌‎هایی که این تیم‌ها در آن قرار داشتند، می‌شد حدس زد که چنین گروهی داشته باشند. همچنین آخرین بار که این دو تیم با بازل و بنفیکا هم‌گروه شدند به یاد دارم که نتوانستند از گروهشان صعود کنند. با بازل مساوی کرده و باختند. گروه وحشتناکی است. همه تیم‌ها با تیم‎هایی بزرگ بازی دارند. اگر صدرنشین شوند هم چون نمی‎توانند با تیم‎های انگلیسی هم‌‎بازی شوند، حتما تیم قدرتمندی حریفشان می‎شود.

منچسترسیتی

این تیم با شاختار دونتسک، ناپولی و فاینورد هم‎گروه است. این گروه هم شبیه به گروه منچستریونایتد است. در واقع می‎شد گروه این دو تیم سخت‌تر از این‌ها باشد. آیا یکی از تیم‎های شهر منچستر می‎تواند در این دوره قهرمان شود؟ من هنوز هم معتقدم تیم‎های لیگ برتری از شرایط قهرمانی در این مسابقات بسیار بسیار دور شده‌اند و اگر قهرمان شوند سورپرایزی بزرگ است.

چلسی

هم‌گروه‌های این تیم اتلتیکومادرید، رم و قره‌باغ هستند. گروه بسیار سختی است. رم محکی جدی برای چلسی است، اما باز هم من فکر می‎کنم تیم کونته صعود می‎کند. اما گروه سخت است و این احتمال زیاد است که تکلیف تیم‌‎های صعود کننده در آخرین بازی مرحله گروهی مشخص شود. چلسی در میان تیم‌های انگلیسی سخت‌ترین گروه را دارد.

لیورپول

این تیم با اسپارتاک مسکو، سویا و ماریبور هم‌گروه است. تیم انگلیسی شانس اصلی صعود از این گروه است، اما من فکر می‎کنم آخرین حد پیشروی آن‌ها می‎تواند یک‌چهارم نهایی باشد. وقتی به این فکر کنید که آن‌ها در همان سیدی بودند که تاتنهام بود، متوجه می‎شوید که چه قرعی خوبی کسب کردند. برای لیورپول همین که به این رقابت‌ها رسیده انگیزه بسیار خوبی است. فقط ای کاش در بازار نقل و انتقالات بهتر کار می‎کردند.

تاتنهام

این تیم با رئال مادرید، دورتموند و آپوئل هم‎گروه است. به نظر من آن‌ها 40 درصد شانس صعود دارند. تیم خوبی دارند که توانایی شکست هر رقیبی را دارد. حتی شاید بتوانند در خانه خودشان رئال مادرید را هم شکست دهند، البته به شرطی که بهترین عملکردشان را ارائه دهند. البته دورتموند هم برای این تیم رقیب سرسختی است.

 

۵    
آی اسپورت
2017-08-25 11:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر