فهرست
از ما نبودید آقای کریمی؛ یک‌جانبه و افراطی
از ما نبودید آقای کریمی؛ یک‌جانبه و افراطی

از ما نبودید آقای کریمی؛ یک‌جانبه و افراطی

آی‌اسپورت- نقد نوشتن در مورد علی کریمی سخت شده است. نه اینکه رفتار و کردار علی کریمی مبرا از خطا باشد، بلکه دیگر آن‌چنان حوصله‌ای برای این کریمی تازه خلق شده نیست؛ برای این کریمی که شور نگاه تبعیض‌آمیزش امان‌ها را بریده، برای این کریمی که چرخش نگرشش از خاکستری به منفعت‌طلبی بیداد کرده. علی کریمی تغییر کرده است؛ تبدیل شده است به فردی که در بحث فساد و ناپاکی یک نگاه ملی را طلب می‌کند اما ممیز گذاشته است میان آبی‌ها و قرمزها. کریمی تبدیل شده است به فردی که انگشت اتهامات‌اش به سمت همه می‌چرخد جز حاج حسین و علی‌اکبر. گزند ناسزاهای ریز و درشت‌اش به سوی همه روانه می‌شود جز بهروز و پروین و پرسپولیس. درد است اما حقیقت دارد که علی کریمی مدت‌هاست از آن چیزی که تصور می‌کردیم فاصله گرفته است؛ دیوار زمختی کشیده است میان آبی‌ها و خودش؛ حصاری کشیده برای رفیق اختلاس‌گر و هم‌بازیان و رفقای خطاکارش. انگار نه انگار که این اواخر محبوبیت علی کریمی نزد افراطی‌ترین هوادار آبی‌ها هم به اوج رسیده بود؛ انگار نه انگار که آبی‌های پایتخت هم در مقابله با فساد و به قول علی کریمی در مقابله با تحرکات فدراسیون پنج ستاره، در لفافه به جادوگر لبیک گفته بودند. اما متاسفانه آنچه که مشهود است این که علی کریمی تنها شعار می‌دهد. ایشان حتی حاضر نمی‌شود خودش را در برابر مسائلی که یک نگاه خردجمعی را طلب دارد بی‌طرف نشان دهد.

تصور نمی‌شد این نقاب پوشالی به این زودی از چهره برداشته شود. نشان به آن نشان که علی کریمی دو شبِ تمام برای پیراهنی که از تن بازیکنان جوان تیم‌ ملی در نمازخانه فرودگاه امام خمینی بیرون آورده شد اعتراض می‌کند -که صدالبته این کار زشت بود و چه خوب از جانب علی کریمی دوباره بازگو شد- اما یک کلام در مورد جعل مجموعه باشگاه پرسپولیس حرفی نمی‌زند. آ‌ن‌قدر شوری این قضیه در آمده بود که صحبت‌های مهدی طارمی را در برنامه زنده نشنید، و یا نخواست بشنود که می‌گفت من و وکیلم به همراه آقای طاهری قرار گذاشتیم که با هم دروغ بگوییم، جعل کنیم و امضا کنیم. همگان درباره این رسوایی که منجر به این روزهای طاقت‌فرسا برای پرسپولیس، برای تیم محبوب کریمی شده است صحبت کردند؛ همگان از یک سرافکندگی و آبروریزی ملی نوشتند اما علی کریمی بی‌تفاوت به اتفاقی که افتاده است فردای همان شب از ورود بانوان به استادیوم گفت؛ از دو خبرنگار خانمی که در اتاق حراست ورزشگاه تبریز حبس شدند نوشت -ممنون که این مسائل بازگو شد، مساله‌ای که با پافشاری کریمی منجر به بیانیه نماینده تبریز، زهرا ساعی در صحن مجلس شد- اما دریغ از یک انتقاد نصفه و نیمه از اتفاقی که پای ریاست جمهوری دو کشور را به آن باز کرده بود.

آقای کریمی! یادتان می‌آید برای واژه «اتهامات بزدلانه و دروغین» که به شما نسبت داده شده بود چه بلبشویی به پا شد؟ یادتان می‌آید مهدی مهدوی‌کیا در جدال نابرابر شما با سرمربی تیم‌ملی از کله خوک نوشت؟ آیا فراموش کرده‌اید وحید هاشمیان و مهرداد میناوند چگونه در حمایت از شما کارلوس کی‌روش را از تیغ برنده گزندهای زشت‌شان عبور دادند؟ مگر یادتان رفته است که نه تنها پرسپولیس، بلکه هواداران استقلال هم تمام‌قد به حمایت شما پرداخته بودند؟ مگر یادتان رفته است آقای کریمی؟ آن‌ها هم همان مردمانی بودند که زیر تیتر «نه دوبلین ملبورن شد نه کریمی خداداد» طاقت‌شان طاق شده بود. مگر یادتان رفته است که همان هفته هواداران استقلال زمانی که با سپیدرود رشت به آزادی رفته بودید سنت شکستند و آنچنان تشویق‌تان کردند و به احترام جسارت‌تان ایستادند که یک دقیقه تمام به پاس محبت‌شان به پاس سنت‌شکنی‌شان برای تیفوسی‌ها دست تکان دادید؟ حالا این سکوت‌های رنگی‌تان چیست؟ این نگاه‌های ناراحت‌کننده را کجای دل‌مان بگذاریم؟ هنوز هم هیچ چیز بزدلانه نیست؟

این روزها که مجله فورفورتوی انگلستان، از برترین لژیونرهای آسیایی دو دهه اخیر می‌نویسد و در میان ستارگانی چون هیدوتشی ناکاتا، پارک جی سونگ، شونسوکه ناکامورا و حتی علی دایی نام علی کریمی را می بینیم بیشتر افسوس می‌خوریم موضوعی که می‌توانست بساط کری‌های کودکانه و گاها احمقانه را تا حدود زیادی برچیند تبدیل شده است به یک جاده یک‌طرفه. جایی که علی کریمی امروز هم صحبت‌های جنجالی کاستاکورتای پرسپولیس را نمی‌شنود، یا نمی‌خواهد که بشنود. جایی که بهروز رهبری‌فر پرده‌ای دیگر از یک رسوایی بزرگ در استیل آذین را افشا کرد؛ تیمی که شهرت داشت به «شعبه دوم پرسپولیس». تیمی که حاج حسین هدایتی، دوست صمیمی‌تان، بهتر است بگویم این اواخر هم‌پیاله‌تان تن به هر عمل زشت و غیراخلاقی‌ای داد تا شعبه دومش بشود هم‌قواره پرسپولیس. جایی که افشاگری بهروز رهبری‌فر، که به صورت غیر مستقیم با تایید خداداد عزیزی هم به همراه شده است می‌گوید: «در جریان یکی از دیدارهای حساس به گلر حریف پول دادیم، در تبریز بازیکن حریف را خریدیم، به داور فلان مسابقه رشوه دادیم، سحر کردیم، جادو کردیم، تبانی کردیم». آقای کریمی حواست‌تان هست؟ با بیان این صحبت‌های تکان دهنده که منجر به یک رسوایی بزرگ شده است نمی‌شود انتظار داشت هوادار سرسخت پرسپولیس این مسائل را بپذیرد؛ آنان حق دارند بجنگند و زیر بار این رسوایی‌ها نروند. که بازیکن محبوب دیروزی‌شان و عابربانک دست و دل بازشان که سال‌ها با پول‌های بی‌صاحبش، با اسکناس‌های بیت‌المال تیم محبوب‌شان را ساپورت کرده بود بار دیگر چنین طبل رسوایی‌اش طنین انداز شود. اتفاقی که اگر به جزئیاتش رجوع شود همه چیز را زیر سوال می‌برد. اجازه دهید بگذریم، میلی برای آن نیست. مردی که محرم به محرم پای دیگ‌های نذری عکس می‌انداخت یکی از بانیان تبانی و فساد بود؛ مالکی که امروز با برچسب مفسد بانکی این‌ور و آن‌ور می‌رود و با وثیقه چند صد‌میلیاردی گشت و گذار می‌کند، صدمیلیون صدمیلیون به داور می‌خورانید. آقای علی کریمی؛ جادوگر عزیز! از اسحاق لاریان، مانی مشعوف و یا برادران معراج صحبتی نمی‌کنم؛ دارم از دوست‌تان حسین هدایتی می‌گویم.

اما مساله‌ای که حائز اهمیت است صحبت‌های تکان‌دهنده بهروز رهبری‌فر نیست؛ حتی مساله حسین هدایتی هم نیست. مساله علی کریمی است که سکوت کرده است و امروز همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد هیچ صحبتی در مورد این مسائل ندارد. مردی که به موقع‌اش جار می‌زند عاملان فساد در فوتبال را معرفی می‌کنم، کسی که در برنامه زنده صدایش را می‌لرزاند و می‌گفت من از کسی نمی‌ترسم و عاملان فساد در فوتبال را معرفی می‌کنم، ال می‌کنم بل می‌کنم به راستی چرا امروز سکوت کرده؟ شاید هم این سکوت نشات‌گرفته از سهام علی کریمی در استیل آذین باشد؛ نمی‌دانم. چرا فقط زمانی به حرف می‌آیید که پای یک قرارداد قانونی -فدراسیون و سرمربی تیم‌ملی- که با توافق دو طرف حاصل شده است در میان باشد و حرف از فسادی که به خیال خودتان فوتبال را زیر و زبر کرده‌ست می‌زنید و وامصیبتا سر می‌دهید؟ چرا امروز که بهروز رهبری‌فر همه چیز را زیر سوال برده سکوت کردید؟ نه آقای کریمی! شما حتی میلی برای بازگو کردن خطای افشین پیروانی هم ندارید. مساله‌ای که به احتمال زیاد اگر پادرمیانی از ما بهتران به میان نیاید منجر به محرومیت چندین ساله دیگر رفیق شفیق‌تان می‌شود. به سکوت‌تان ادامه بدهید منجی فوتبال پاک، آقای پهلوان، شب‌نشین خرچنگ‌های مردابی. اما یادتان باشد شما هم سر همان سفره نشسته‌اید آقای کریمی.

توقعی از هوادار پرسپولیس یا ژورنالیست‌های عزیزمان که شیفته پرسپولیس زیست کرده‌اند نیست که تبعیض آشکار علی کریمی را ببینند؛ ملالی هم دیگر از سکوت‌های شرم‌آور علی کریمی نیست؛ این سبک هواداری‌مان است. هوادارانی که تا دیروز محسن ربیع‌خواه را به صلابه نقد می‌کشیدند، هوادارانی که تا همین یکی دو هفته پیش به بهانه نقد محسن ربیع‌خواه آنچنان از خجالت برانکو در آمده بودند که مرد کروات پیش از بازی مقابل الوصل‌امارات بگوید «ربیع‌خواه را روی نیمکت می‌نشانم، راحت شدید؟» امروز همان هواداران در بازی با السد‌ قطر برای محسن ربیع‌خواه طرح موزاییکی می‌زنند و یک روز در میان می‌نویسند برگرد محسن. جالب نیست؟ جایی که احساسات افراط‌گرایانه، رفت و برگشت شعور و منطق را شکست می‌دهد. تمدید قرارداد با محسن ربیع‌خواه را به شخصه با توجه به مصدومیتی که گریبان‌‌اش را گرفته یک کار اخلاقی می‌پندارم، اما یاداور موضوعاتی تکراری‌ هم هست. حکایت محسن ربیع‌خواه دقیقا شبیه به هادی نوروزی‌ست؛ تاکید می‌کنم که دقیقا شبیه به هادی نوروزی. همان‌قدر هو می‌شد، همان‌اندازه توهین می‌شنید، همان‌اندازه بغض می‌کرد و همان‌اندازه محجوب و البته نامحبوب بود. تنها یک تفاوت میان‌شان بود که هادی مویرگ‌های قلبش پاره شد و محسن رباط زانویش. باز این فاجعه هم آخر قصه نیست؛ نمونه دیگر‌ش بازگشت امید عالیشاه. خودش را سرباز کرد و نیم‌فصل پرسپولیس را به تراکتورسازی فروخت و با یاشاسین آذربایجان گفتن‌هایش سودای قهرمانی با تراکتورِ امیرپاشا را در سر داشت؛ امروز همان هوادارانی که می‌گفتند «پشت گوشت را دیدی پیراهن پرسپولیس را دیدی»، می‌نویسند «امیدمان آزاد شد»، چند قلب قرمز و یک دست و هورا هم آخر نوشته‌های خوش‌رنگ و لعاب‌شان گذاشته‌اند. وقتی سبک هواداری‌مان تا این حد تنزل پیدا کرده است -در استقلال هم همین‌گونه است- دیگر گله‌ای به سکوت‌های خجالت‌آور علی کریمی نیست.

دیگر هرچه گفته شود گند می‌خورد به عمری هواداری‌مان، به سال‌ها علاقه یک طرفه‌مان، به دوست داشتن‌ دن دیگوی‌ وطنی‌مان. متاسفانه این رفتارهای زننده علی کریمی، این تبعیض آشکار در مورد تیم مورد علاقه‌اش، این دشمنی‌ها و هتاکی‌های گاهی دور از خرد در قبال سرمربی تیم‌ملی، آن‌قدر لوث و زشت شده است که دیگر هیچ موجی از دل‌سوزان فوتبال پاک همراهی‌تان نکند. حال باز هم چشمان‌تان را ببندید آقای کریمی و خودتان را به ندیدن و نشنیدن بزنید. شما دست‌کمی از همان فدراسیون پنج ستاره ندارید. ما خوش‌خیال بودیم اما شان شما همان فرست کلاس بود. غلط بود شما را با فلانی مقایسه می‌کردند؛ جایگاه و منزلت شما نشست و برخاست در همان حسینیه‌ها و برج‌ها با حاج حسین بود.

آقای کریمی! راه شما آن چیزی که گمان می‌کردیم نبود؛ خیلی‌ها انتظار داشتند لابه لای ادبیات زشت‌تان در قبال سرمربی تیم‌ ملی که به خیال خودتان جسورانه‌ تعبیر می‌شود، لابه لای حرف‌های نژادپرستانه‌تان تلنگری هم گرچه کوچک به تیم محبوب‌تان، به شعبه دوم‌تان، به دوستان و رفقای رسوا شده پرسپولیسی‌تان بزنید؛ اما ما اشتباه می‌کردیم؛ ما ساده‌لوح بودیم که پشت شما در اتهامات ریز و درشتی که روانه‌تان می‌شد ماندیم. غلط بود که در ۲۷ خرداد ۸۸ نوشتیم «ببینید کریمی هم با ماست». اما مسیر شما آقای کریمی، یک مسیر یک طرفه‌ست، یک مسیر تک قطبی‌ست. جایی که از این به بعد تنها هواداران محترم سرخ‌پوشان و رسانه‌های افراطی سرخ به استقبال‌تان خواهند نشست. گرچه همین امر را اکثریت رقصنده با گرگ‌ می‌پندارم. جایی که به خیال خودتان می‌خواهید ریشه فساد را در ورزش بخشکانید، اما برای یک تسویه حساب شخصی به میدان آمده‌اید. با یک نگاه زننده رنگی آمده‌اید؛ گویی که می‌خواهید دین‌تان را با سکوت‌های شرم‌آورتان به هم‌پیاله‌های‌تان ادا کنید. برو آقای کریمی در این مسیر برو؛ ریشه قراردادهای آن‌چنانی را بخشکان و چشمانت را روی فجایع و رسوایی‌های تیم محبوب‌ات و مردی که مریدش مانده‌ای ببند. نه؛ شما هم از ما نبودید علی آقای کریمی!

۲۰۷ ۱۸۵  
آی اسپورت
2018-04-20 02:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸۵ نظر
عرفان
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۴:۵۰
دروئ به شرفت رفیق
مجتبی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۷:۰۱
بسیار زیبا و متین و مستدل نوشتین . کریمی اگه دغدغه هاش واقعی بود راجع به قرارداد یک میلیون دلاری برانکو و بندهای خاصش هم حرف میزد ! اگه مرد بود راجع به هدایتی و کثیف کاریهاش صحبت می‌کرد ! اگه مرد بود راجع به پیروانی و میناوند و فسادشون میگفت دقیقا مشخصه که فقط عقده گشایی شخصی میکنه و هنوز از بلیط فرست کلاسی که کیروش بخاطرش نجنگیده براش اینهمه عقده کرده ! متاسفانه روز به روز هم کنترل حرکات و صحبتهاش رو بیش‌تر از دست میده ، باید رفقاش فکری به حالش کنن چون این وضعیت روانیش واقعا نگران کننده است ! حیفه که بازیگر خوب بازنشسته مون به این زودی راهی بیمارستان بشه !
ارتش چهل میلیونی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۲۸
دوری از شرف رفیق درست تره
عارفabadan
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۴۰
خانم اشکریز دوست دارم جوابمو بدین خسته نشدی این همه اراجیف به هم میبافی شما اینقدر کور بودید که وقتی آقای طاهری اومد برنامه شبهای فوتبالی و همه چیز نشون داد ندیدید یا خودتون به خواب زدین حرفهای طارمی در نود این بود که ما تاریخ قراداد رو جابجا کردیم که نشون بدیم قبل از ریزه با پرسپولیس قرارداد دارم در صورتی که واقعا طارمی قبل از رفتن به ترکیه با پرسپولیس توافق کرده بود و سندش در برنامه شبهای فوتبالی توسط آقای طاهری نشون داده شد و هیچ جعلی در کار نبود طارمی قبل از رفتن به ترکیه بازیکن پرسپولیس بود
شما چرا فقط در مورد پرسپولیس حس روشنگری بهتون دست میده و مثل یه هواداران افراطی کم سن و سال رفتار میکنید
از هر فرصتی استفاده میکنید که پرسپولیس بکوبید
هر آدم عاقلی میفهمه حرفهای رهبری فرد پشیزی ارزش ندارد سراسر تناقض و دروغ چون دیده آب گل آلود شده گفته من هم بیام ماهی بگیرم از برانکو ناامید شدین افتادین دنبال علی کریمی چون جزء افتخارات پرسپولیس و آسیاست علی کریمی در قلب همه مردم ایرانه
چه آبی چه قرمز و با این چرندیات شما چیزی از ارزشهاش کم نمیشه فردوسی پور با اون برنامه پرمخاطبش مجبور شد جلوی محبوبیت علی کریمی زانو بزنه! شما که جای خود دارین
اینایی هم که میان اینجا به علی کریمی انتقاد میکنند چند تا هوادار افراطی رقیبن که دلشون به خاطر چیزای دیگه ای پره اینقدر تفکرات سطحی نداشته باشین علی کریمی به آبی و قرمز کار نداره همونطور که در مورد فساد استقلال حرف نمیزنه در مورد پرسپولیس همینطور هدف علی کریمی از تفکرات سطحی و افراطی شما خیلی بالاتره و همه ما اینو میدونیم برای همین همه حمایتش میکنن( انسانم آرزوست)
لعنت به عشق یه طرفه
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
کل این باد کردن رگ گردن خانم اشکریز فقط واسه عشق یه طرفش کیروشه وانتقاداتی که کریمی به نامبرده داره وگرنه کیه که ندونه خانم محترم شما که کریمی وطرفدارانش رو متهم به نگاه یه طرفه میکنید تابحال حتی یک مطلب انتقادی کوچک نسبت به رفتار و اخلاق زشت کی‌روش ننوشته اید وبالعکس دائما درحال ماله کشی رفتار نابه هنجار وی هستید نمونش اون مطلب خنده دار درباره لفظ بزدل واتهام بزدلانه ضمنا وزن کشی کودکانه وحقیرانه ای رو در یکی دو مقاله اخیرتون از هواداران استقلال انجام داده اید که مثلاً حمایت هوادار هردمبیل آبی رو برای نوشته هاتون جلب کنید ودائما کامنت منفی پای نوشته هاتون نیستید در پایان یه سوال کوچولو دارم حرفهای دائم الخمر کبوتر بازی مثل رهبری فرد معتبرتره یا حرفهای مدیرعامل سابق استقلال واعظی که تنها رتبه پاک استقلال درون سال اخیر رو سومی تیم مرفاوی میدونست!!!
خاطره بازی با العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۳۸
این مطالب و اگه نمی نوشت شقایق اشک ریز
من فکر می کردم برزو یا سعید خوزستانی یا سهراب بوقی نوشته!!!البته اگه این دوستان یه دوزار سواد نوشتن داشتن یا انشاء بلد بودن همین مطالب نوشته میشد
اولا یه نکته حقوقی در مورد جرم اختلاس مجرم باید باید کارمند دولت باشه که اسم جرم و بزارن اختلاس..حسین هدایتی فرض محال اگه اختلاس کرده باشه کارمند کدوم نهاد دولتی ه..این چیزی که شما اسمش و جرم میزارید میشه تخلف بانکی و بدهکار بانکی ونه اختلاس
دوم :شما بفرمایین کدوم استقلالی ها لبیک گفتن ؟؟؟
سوم :خود شما چرا هیچ وقت علیه تیم محبوبتون استقلال صحبت نمی کنید..البته استقلال از دیر باز تیم محبوب زنان ترشیده و دختران کف ازدواج بوده
شما هم بلاخره خانم هستی بلاخره بین چهره علی کریمی و فرهاد مجیدی فرهاد مجیدی چهره اش برای دخترها جذاب تره..البته نا گفته نماند مجیدی برای راننده کامیون ها و سبیل کلفتها و قزوینی ها هم جذابیت داره
چهارم :ایا خود شما در مورد قلعه نوعی و شاعبه ها ش در مورد قهرمانی هاش و تیم استقلال صحبت کردین ؟؟؟
پنجم :شما ضد عرب هستی و تشکر هوادارن پرسپولیس از الهلال که تبانی نکردن و به فاجعه منا و اشک ریختن خانم المیرا شریفی مقدم و داود عابدی ربط دادی چرا از رفتار هوارادن استقلال و در خواست از الهلال برای شکایت کردن به فیفا و محروم شدن پرسپولیس حرف نزدید؟؟؟چرا از شکست حقارت بار منصور یان و فاجعه العین صحبت نکردین ؟؟؟اون جا تیم های ایزانی ابرو مند شدن ؟؟؟
پنجم :چرا شما از التماس هواداران استقلال در پیج قلعه نوعی برلی راه دادن به این تیم تا قهرمان بشه حرفی نزدی و انتقادی نکردی ؟؟؟
..
..
...من به عنوان یک پرسپولیس ی از برانکو بدم می آد و طرفدار کیروش هستم...اما نفرت شما از برانکو و حمایت از کیروش به خاطر منافع ملی نیست به خاطر استقلال ی بودن شماست
شما حب حسین نداری بغض معاویه داری
من االله توفیق
امیر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۵۴
کدوم شرف ؟!!
این فرد کاسه لیس کیروشه و سوابق مثلا نوشته های افراطیش تو اینترنت کاملا عیانه، فقط من موندم ای اسپرت چرا مطالب این فرد رو نشر میده
مصطفی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
جالبه کسی داره درباره نگاه یک طرفه وافراطی کریمی صحبت می‌کنه که توچند سال اخیر نه تنها دربرابر انواع و اقسام رفتار زشت وغیر حرفه‌ای کی‌روش سکوت کرده بلکه دائما درصدد ماله کشی اعمال وی بوده محض اطلاع به‌نظرتون قضیه شیتیل بگیری کی‌روش از آل اسپورت اخراج توهین آمیز دستیاران ایرانی و بازیکنان پرسپولیس انواع و اقسام توهین های وی به اهالی فوتبال عدم حضورش توی ورزشگاهها در ایران هیچکدوم از اینا ارزش مطلب نوشتن تابحال نداشته ضمنا شما که حرفهای آدم‌معلوم الحال وغیرموجهی مثل رهبری فرد رو پیراهن عثمان کردید چرا هیچ کنکاشی در مورد حرفهای چندسال پیش واعظ آشتیانی که تمام قهرمانی های چندسال اخیر استقلال رو زیر سوال برد انجام نمیدید و مطلب نمی‌نویسد خانم محترم شما حتی وقتی که کی‌روش با لفظ زشت بزدل کریمی رو خطاب کرد بازهم درصدد ماله کشی بودید بهتره خانم اولا یه سوزن به خودتون بزنید و بعد یه جوال دوز به دیگران!
مصی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۴۱
چرا کامتتهای مخالف رو چاپ نمیکنید خداروشکر شما هم به سانسور افتادین‌
&
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
اقا یا خانم با نام کاربری«خاطره بازی با العین» دلایلی رو که اوردین منطقی بود البته برای کسانی که تعصبات رنگی کورشون نکرده باشه اما اون جمله تون «زنان ترشیده و دختران کف ازدواج بوده » بسیار زشت و زننده بود. چرا برای انتقاد از کسی به تحقیر زنان روی میارین؟ چون ایشون یه خانمه؟ من خودم نسبت به کینه و عقده این خانم شاکی هستم ولی در نظر بگیرید به کار بردن الفاظی که باعث تحقیر یه عده ای بشه بسیار نفرت انگیزه باتوجه به اینکه تو این سایت کاربر خانم هم کم نیستن ممکنه باعث ناراحتی حتی یه نفر بشه! دوست عزیز شرایط برای همه یکسان نیست.
کامی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
خانم اشکریز شما که ظاهرا نگاه یک جانبه به مسائلی ندارید چرا در مورد داستان رشوه گرفتن کی‌روش از آل اسپورت در قالب قرارداد ویا هم پیالگی کی‌روش با دلال فوتبالی بامداد میرزایی و رد کردن بازیهای دوستانه خوبی که خارج از کانال ایشون هماهنگ شده بود مطلب نمینویسید بله خانم عزیز علاقه افراطی شما به کیروش باعث شده تا چشم خودتون رو ی خیلی از مسائل ببندید و حتی درصدد ماست مالی اونا باشین پس بی جهت هوادار پرسپولیس وکریمی رو به نگاه افراطی متهم نکنید
حرف حساب
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۸
البته به نظر من همچين نوشته اي از اين خانم ... کيروش اصلا بعيد نيست! فقط بايد به ايشان گفت اولا از کجا معلوم رهبري فرد داره درست ميکه؟ مگر نه اينکه هر حرف و اتهامي بايد سند و مدرکي داشته باشه؟ کريمي چطور به ادعاي حرف يک نفر ديگه کاسه داغ تر از آش بشه! اما در مورد کيروش حرفهايي زده که خودش ديده و در برنامه نود هم ديديم که ساکت براي يکشون هم نتوست جواب درست و حسابي بده از جمله ماجراي دستياران ايراني که نکونام هم بابتش از کيروش بريد و آخريش هم مدرک قرارداد 100 هزار دلاري جناب کلاش موزامبيکي با ال اشپرت بود که تا پولشو گرفت خفه شد و ديگه لباس هاي بي کيفيت آل اشپرت هيچ مشکلي نداشتند! خانم اشک ريز اينکه شما احساسات شخصي خودت را وارد قضيه قضاوت ديگران ميکنيد به خودتون ربط داره ولي ديگران رو احمق فرض نکنيد! شما اگر بيطرف بودي و واقعا دنبال حق و عدالت حتي يکبار بطور خفيف هم شده از کيروش بابت اين همه افتضاحات و هتاکي ها و رفتارهاي غيرحرفه اي انتقاد ميکرديد يا لااقل اينطور بصورت بچه گانه ابراز علاقه و حمايت نميکرديد!
Me
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۰۰
به abadan:کدوم فساد استقلال؟!!مطمئن باش اگه استقلال با جعل قرارداد بازیکن،قهرمان میشد کریمی الان رسوای عالم کرده بود مارو***** اونی که نوشتی لعنت به عشق یک طرفه،دوست عزیز اونو واعظ آشتیانی گفته بود که خیانتکارترین مدیر تاریخ استقلال هست،اون مدیرعامل نبود بلکه یه خائن بود که یکی از بهترین تیمهای تاریخ استقلال رو با سپردن دست مرفاوی که الان لیگ هشت هم تیم بهش نمیدن نابود کرد،همه این حرفاش بخاطر دشمنیش با قلعه نویی بود ،مطمئن باش اگه ذره ای تو قهرمانی های ما حرف و حدیث بود الان خود شما زمین و زمان رو بهم دوخته بودید،ولی زمانی که اسطوره باشگاهتون صراحتا میگه پروین و هدایتی باهم بازیکن و داور میخریدن ،یا مدیر عامل سابقتون میگه اگه دهه هفتاد با فدراسیون لابی نمی کردم یه بارم قهرمان نمیشدیم ،همه تون سکوت میکنید ،حتی این اسطوره به اصطلاح مدعی پاکی تون
۹
جوابMe
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
همه ایران میدونن کثیفترین و لجنترین قهرمانی لیگ برتر مال تیم کیسه زمان مموتی بود از حمایتهای زیرمیزی دولت به فتل و حمایت عزیز محمدی و دارودستش جعل قرارداد مجیدی و پرویچ و قضاوت های آشکار علیه پرسپولیس یادمه زمان قطبی که پرسپولیس قهرمان شد سال بعدش یه تیم قوی بست ولی در ۷ هفته اول داورها چنان کمر پرسپولیس شکستن که نای بلند شدن نداشت و آقای مصطفوی مدیر عامل وقت پرسپولیس از برنامه طراحی شده برای توقف موفقیتهای پرسپولیس گفت که فکر نمیکردم جو اینطور علیه پرسپولیس باشه! کریمی هم چند بار بابت اعتراض به برنامه های سازمان لیگ علیه پرسپولیس و قضاوت داوران علیه این تیم به کمیته انظباتی احضار شد
و درست سال بعدش کیسه قهرمان شد واعظ آشتیانی چیزهایی میدونست که گفت تنها مقام پاک کیسه همون چهارمی زمان مرفاوی بود و این حرفهای واعظ حقیقت تلخی بود
پاسخ به Me
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۰۰
کدام فساد استقلال !؟ الدهنت سرویس پسر. استقلال مگه تو کل تاریخش عنوان پاک هم داره ؟ بقول واعظ آشتیانی تنها عنوان پاک تاریخ استقلال، عنوان سومی با صمد مرفاوی بوده. فهمیدی چی شد ؟ قطعا نفهمیدی :))))) سرنوشت تیم های کثیف چیزی جز نابودی نیست همون جور که تاج و استیل آذین نابود شدن، باشگاه تازه تاسیس استقلال هم نابود خواهد شد
داریوش
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۲۶
وقتی مطالب شقایق اشکریز رو میخونم ناخوداگاه به یاد یکی از شاخهای اینستاگرام به نام ندا یاسی میفتم که احتمالا معرف حضور دوستان هست اون شخص هم دقیقا مثل نویسنده فوق فقط دنبال جلب توجه میگرده واصولا براش فرقی هم نمیکنه مردم ازش انتقاد کنن بهش توهین وفحش بدن ویا حتی ازش تعریف کنن درواقع همین که بتونه به هرشکل ممکن توجه مخاطب رو جلب کنه واسش کافیه این خانم هم دقیقا به همین شکل میدونه چطوری با نوشته هاش توجه مخاطب رو جلب کنه واصولا هم براش فرق چندانی نداره که فحش بشنوه یا تعریف همین که پای نوشته هاش کلی کامنت وبحث وجدل راه بیفته واسش کافیه وگرنه حداقل میتونست به انتقادات منطقی که بارها پای مطالبش میشه یه پاسخ هرچند کوتاه بده
افتخاری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
یه سوال از خانم کیسه کش اشک ریز
حالا یه بازی کریمی رو تشویق کردن این خانم مینویسه افراطی ترین هوادار های آبی به علی کریمی لبیک گفتن..الان تشویق تو بازی با سپید رود ته جدولی شد لبیک ؟؟؟ما با کیسه کش ها سالهاست دشمنیم اینها همون افرادی هستن سر فوت مرحوم نوروزی اعلام اتحاد کردن اما همون فصل که چهار تایی شدن و تیمشون به بحران افتاد و چهار جعلیشون رفت ته خلاع شروع کردن حمله به پیج هانی نوروزی تهدید در فضای مجازی برای تخریب مقبره نوروزی..چاپ برگه جعلی پزشکی قانونی و فتو شاپ کردن برای بی حرمتی کردن به مرده که دستش از دنیا کوتاهه...این جماعت به قلعه نوعی رحم نکردن فحاشی ها وقتی که قلعه نوعی این تیم رو.میبره قلعه نوعی تنها مربی که کیسه رو قهرمان لیگ برتر کرده مثل این می مونه پرسپولیسی ها پروین رو فحش بارون کنن اگه جلوشون ببره
این جماعت که به قلعه نوعی رحم نمی کنن به کبوتر سرخ رنگ بازی با تراکتور رحم نمیکنن به کریمی قرار بود رحم کنن ؟؟؟بعد کی کریمی حرفی از فساد تیم کیسه زده که کیسه کش اشک ریز می فرماید:ممیز گذاشته میان قرمز و آبی ؟؟البته ما سالها می دونستیم فدراسیون جزیی از باشگاه کیسه هست
حالا خانم اشک ریز, خودش اینجا سوتی داده و اقرار کرده فدراسیون آبی ه.وقتی می گی ممیز گذاشته بین ابی و قرمز پس فدراسیون ابی ه..من قبلا فکر می کردم فدراسیون زرده
حالا خانم کیسه ریز فرمودن آبی
آبی مافیایی
Me
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
میگی قهرمانیای استقلال کثیفه ولی حتی یه مدرک علیه استقلال ندارید چون چیزی وجود نداره وگرنه همه از مافیای قدرتمند رسانه ای لنگ با خبرن،فقط لق لقه ی زبانتون حرف واعظه که خودش متهم یه خیانت علیه استقلال هست،از تیم قطبی گفتی یاد معمارزاده و گل بخودی ناشیانه اش تو بازی با لنگ و سایپا افتادم ،ولی قهرمانیای شما!!وقتی خود عابدینی با نهایت بی شرمی میگه من تبانی کردم !من لابی کردم تا لنگ دهه هفتاد قهرمان بشه،ولی شما حرفای یک مدیر خائن رو درست قلمداد میکنید و اعترافات مدیر خودتونو نمیبینید،مطمئن باش اگه چیزی علیه استقلال بود رسانه های رنگی با قدرت استقلالو میکوبیدن و بی آبروش میکردن ،همونطوری که جلوی کثافت کاری پدر پرسپولیس،اعترافات عابدینی با تمام قدرت سکوت کردن،مموتی بدبخت رییس ستاد سوخت خودشو مامور کرد مدیر پرسپولیس بشه ،تمام سرمایه ستاد سوخت رو ریخت تو لنگ و مربی ۱۲ میلیاردی و همه ملی پوشان ایران رو گرفت براتون ،ولی الان کلسازمان لیگ و فدراسیون که هیچ وزارت هم براتون همه کار میکنه،خود وزیر فقط برای پاک کردن گنداتون به عالم و آدم التماس کرد و پول بدهی ژوزه رو پرداخت کرد تا نرید دسته یک،برای لنگ التماس اردوغان و اینفانتینو رو کرد ،موقع محرومیت استقلال گفت مشکل خود استقلاله،ولی خدایی هست و همه چی رو میبینه
۷
شهرام
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
یعنی مشخص نیس درد کریمی چیه؟! آیا فساد فوتبال هست؟! نه معلومه که نه!! یعنی تو دستگاه عریض و طویل ما یه کارلوس کیروش هست که منبع و ملجا تمام فسادهاست که 90 درصد پست های ایشون در مورد آقای کیروش هست؟! یعنی به جز تیم ملی بقیه بخش های فوتبال ما در پاک دستی هستن؟!! یعنی مشکل ما وجود کارلوس کیروش هست که اگه بره فوتبال ما گلستان میشه؟!
نه آقایون؛ خودتونو گول نزنید؛ مشکل علی کریمی مشکل فساد نیس بلکه تسویه حساب شخصی با کیروش هست. جالب اینکه کیروش هیچوقت با کریمی مشکل نداشته ولی کریمی با کی مشکل نداشته؟! این وسط هم یه گروهی که میدونیم کیان اومدن و پشت کریمی وایستادن تا بواسطه هوادارای پرسپولیس و زیر چار اونا زهرشونو بریزن.
یادمون نره کریمی و کریمی ها دقیقن بخاطر ساخت ساختمان پک جلوی کیروش وایستادن و گفتن فدراسیون داره برای کیروش ساختمان میسازه!!! اما الان میبینیم تیم فوتسال بانوان و تیم های نوجوانان هم از مک استفاده میکنن.
آقای برانکو و کریمی میگفتن چمن کمپ تیمای ملی خوب بود! بعد که یه باد و بارون خورد و فهمیدیم چه کیفیت ممتازی داشت!! بازهم سماجت های کیروش باعث شد چمن کمپ زیر کشت بره.
اینکه کریمی هر روز در مورد لباس پست میذاره، کی جلوی بی کیفیتی لباس ها وایستاد تا الان آدیداس بپوشیم؟!
کی برای پرواز اختصاصی جنگید؟!
کی برای امکانات جنگید؟!
اما کریمی هیچ کاری نکرده و فقط با دنبال کردن تسویه حسابای شخصیش آرامش تیم ملی رو بهم زده.
علی کریمی دیگه جایگاه خودشو از دست داده و کسی هست که پست میذاره و پست میذاره و هر بار تعداد کمتری بهش اعتنا میکنن! کریمی سوخت...
خاطره بازی با العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
در جواب me
شما که در مورد عابدینی حرف میزنی چرا از واعظ آشتیانی حرفی نمیزنی که می گه پاکترین مقام کیسه سومی با صمد مرفاوی بوده؟
واعظ حتی قهرماتی دوره خودش رو هم ناپاک می دونه
شما موقع واعظ لال تشریف نداشته باش...تازه فرض مخال عابدینی لابی کرده باشه که حدکثر لابی اش گذاشتن بازی بهمن قبل از پرسپولیس بوده عابدینی الان که ۲۰ ساله تو فوتبال نیست شما عقب مونده ها هنوز تو دوران عابدینی و سوفیا لورن هستی ؟؟؟یاده اون اقا ی سوفیا لورن افتادم..
Mansour
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۳
به نظر بنده از صحبتهاي شما البته صحبت كه نه اراجيفي كه نوشته بوديد وكاملا مشخص است به چه دليل نوشتي براي خودم متاسفم كه وقت گذاشتم و دري وري خوندم علي كريمي دوست داشتني هست و خواهد بود و امثال شما نبايد بخودشان اجازه دهند راجع به اين مرد حرف بزنن زر ضمن فكر كردي علي كريمي كيه ؟ رابين هود ؟ علي كريمي ادمي مثل ما البته نه مثل شما ، بسيار مردمي و خاكي
هر موقع خواستي راجع به كسي تهمت بزني اول بررسي كن كه مشمول ازمه كسي منجمله علي كريمي نباشي مثل ( هم پياله با حسين هدايتي) چون نميدوني و نميفهمي نيازي هم به توضيح نيست بهتر است در ناداني بماني البته خيلي ارزش نداشتي كه بنويسم فقط بخاطر ارامش خودم مجبور شدم بنويسم
مهدی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
برو خوشحال باش شقایق که دلش علی یه جمله تاریخی دروصفت گفت: ، كسى كه قلمشو بفروشه، پاش بيفته كاراى ديگه هم ميكنه كه فساد جرمش كمتره
vahidreza
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۱۰
به کوری چشم دشمنان تیم ملی ایران با کیروش قهرمان جام ملت ها میشه و تمام
۱
روزبه
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۴:۵۵
شقایق خانم چرا اسمتونو کنار نوشتتون نذاشتین؟!
۹ ۴
شیش ۹۶یا شیش ۵۲
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
شما خانم اشک ریز یک بار در مورد کیسه صحبت کن
حتی برای حفظ ظاهر ما گول بخوریم بگیم وای چقدر این خانم دلسوزه
ضد تبانی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
جالبه وظایف خبرنگاری رو از کریمی می خواد
جماعت خبرنگار های دوزاری و کیسه کش
می خوان کریمی رو تحت فشار بزارن تا علیه پرسپولیس شورش کنه
کریمی گوش دراز تشریف داره گول حرفهای شما رو می خوره تا خود زنی کنه
هدف این جماعت حقیر ضربه زدن به پرسپولیس از طریق جنگ داخلی بین هوادارن و بازیکنان و مدیریت و سر مربی ه
جناب خبرنگار نامحترم چرا شما در مورد کیسه ننوشتی..در مورد نظری جویباری قلعه نوعی فتل الله زاده عظیمی ؟اصلا شما چرا علیه فدراسیون نمی نویسین ؟؟شما چرا علیه دپارتمان داوری عسگری و اصفهانیان نمی نویسین ؟؟؟
این بازی ها برای حذف حسین هدایتی ه از پرسپولیس ه
نه مبارزه با فساد.فساد تو تیم های اصفهانی ه.فساذ تو تیم کیسه و تراکتوره.فساد بین مربی های ثابت لیگه
فساد خوده علی دایی ه.
یه سوال
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۵۶
خانم اشک ریز شما ها که تو هیچ جای فوتبال از ورزشگاه گرفته تا هر جا که فکرش و کنید راهتون نمیدن این اطلاعات و از کجا آوردین ؟؟؟
بعد چرا خود شما در مورد قلعه نوعی حرفی نمیزنید ؟اگه حرف رهبری فرد برای شما حجته حرف جواد نکونام وحسین کعبی چرا برای شما حجت نیست؟
رضا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۵۰
چطور حرفهای یه آدم معلوم الحال مثل رهبری فرد حجته اما حرفهای مدیر عامل سابق استقلال واعظ آشتیانی که کل قهرمانی سالهای اخیر استقلال رو زیر سوال برد قابل اعتنا نیست نه خانم محترم کی‌روش پرست این شما هستید که کاملا با نگاه یک جانبه و رنگی به مسائل نگاه می‌کنید چرا یه مطلب خشک‌وخالی درباره شیتیل گرفتن کی‌روش از آل اسپورت ننوشتید حتما چون کی‌روش قرارداد بسته وحقشه همون طور که در قالب قرارداد می‌تونه یه میلیارد بگیره و ترجیح بده به جای حاضرشدن توی ورزشگاه ودیدن فوتبال به جلسه تبلیغاتی بانک بره بله چون آقای کی‌روش چشم آبی وخوش تیپه جنابعالی هیچ مطلبه انتقادی دربارش چاپ نمیکنی وهرکسی که بالای چشم کارلوس خان ابرو بگه از تیغ تیز انتقاد شما مصون نمیمونه خانم عزیز یه سوزن به خودت بزن ویه جوالدوز به‌دیگران
علی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۴:۵۶
بسیار درست و عالی نوشتید ! متاسفانه علی کریمی نشون داده هرچقدر بازی و فوتبالش این سال‌ها رشد کرد و شکوفا شد به عکس شخصیتش رشد نکرده و توان تشخیص منفعت ملی و حمایت ملی را ندارد ! هر روز علیه تیم ملی تهمت میزند و بیانیه مینویسد در حالیکه تنها یکماه و بیست و شش روز به جام جهانی مونده و هرکی این بساط هجمه و هجو علیه تیم ملی رو تو این زمان راه بندازه بدون شک خائن به این مملکت هست !
حسام
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
عجب ! خائن کسیه که در مقابل فساد سکوت کنه شما تیم ملی برات مهم نیست از این زورت میاد که اسطوره های پرسپولیس مردمی هستن و همه ایران عاشقشون هستن و این محبوبیت برای خیلیا غیر قابل تحمله به بهانه تیم ملی چقدر فساد و باج گیری از کیروش تحمل کنیم کیروش از حماقت شماخوب داره استفاده میکنه علی کریمی نماد شجاعت اخلاق و شرافت برای همه ایرانه
احمد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۹
بله و با این انتقادات بجا مورد همجمه هواداران هوچی گر سرخ قرار گرفته البته نه همشون
۴
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۵:۰۰
اگه واقعا خودت به این حرفا معتقد بودی اسمتو پای مطلب میذاشتی و مسئولیتشو هم برعهده می گرفتی. اما ظاهرا اینقدر شجاعت در وجودت نیست. دلم برات میسوزه جناب ع.م.
واقعا دلم برات میسوزه. اما خب آدمیزاد همینه دیگه. گاهی پر شجاعت و صداقت گاهی هم مثل شما جناب ع. م. پر ضعف و حقارت. به قول یه نویسنده انگلیسی:
TO FAIL IS NOT TRAGIC, TO BE HUMAN IS
و شما جناب ع. م. منو بیشتر از هر کس دیگه ای یاد این جمله انداختی.
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۶:۲۸
از آقای ع. م. به خاطر اتهامی که بهشون زدم عذر می خوام. اما غیر از اون باقی حرفام همونه. فقط جای ع. م. باید با شقایق اشکریز عوض شه.

هیچ وقت این قدر قابل ترحم نبودی شقایق. هیچ وقت!!
آنتی شومن
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۸:۲۰
به حمید
یه سوال از شما دارم.چندی قبل رهبری فرد که خودش زمانی کاپیتان پرسپولیس هم بوده اشاراتی تلخ به اتفاقاتی در استیل آذین کرد.از آنحا که علی کریمی هم خودش حضور پر رنگی تو این‌تیم داشت و تازگیها داره نقش دادستان فوتبالی هم ایفا میکنه اگه فرد سالمی بود که نیست و علاقه به مچ گیری داره چرا روی این موضوعات دهنش بسته؟این اقای علی کریمی خودش از برکت همین فوتبال جیبش رو کرده و تو همین فوتبال رشد کرده حالا چطور شده فقط از این فوتبال سرا پا فساد فقط دست گذاشته رو تیم ملی؟!واضح هست که تو همین کارهاش هم دنبال منافع شخصی و گروهی هست.والا اینقدر که این ادم ادعا داره مارادونا ادعا نداره.من شخصا رفتار کیروش رو در برخی موارد مورد قبولم نیست ولی فقط این یدونه کاراش که خواست و توانست جلو بلزیکن سالاری رو بگیره و لطمه ای هم نتونن بهش بزنن برا فوتبال ملی ما کافیه.همین که دست یه مشت مفتخور زالو صفت رو از اطراف تیم ملی قطع کرد کافیه.همین که بازیکن های تیم ملی از مربی باشگاهیشون هم بیشتر قبولش دارن و اونو بعنوان یه مربی با دانش پذیرفتن کافیه.
**
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
به حمید
اقای کریمی پسر شجاع رابین هود! تو که هلاک پرونده رو کردنی.بی زحمت به جریانات استیل اذین که خودت هم توش حضور داشتی هم رسیدگی بفرمایید.تا مردم مطمئن بشن شما بیطرف هستید نه اینکه بخاطر عدم تمایل کیروش به حضور شما از روی ناراحتی دست به گفتن هر خزعبلاتی بزنی.فقط یادت باشه همه مثل کیروش نیستند .اگه از اونهایی که تو استیل اذین زیر رو بازی میکردن اسم ببری خودت میدنی که اونها برخلاف کیروش روزگارت رو سیاه میکنن.اگه مردی و اهل هارت و پورت نیستی این گوی و اینم میدون
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۳۱
به هردوتون می گم. علی کریمی نزدیک به دو سال بعد از رفتن رهبری فرد اومد به استیل آذین. دلیل نداره از اتفاقات 2 سال قبل یک تیم خبر داشته باشه. تازه با فرض این که ادعاهای رهبری فرد درست باشه.

اما می پرسین چرا علی کریمی باید بر علیه فدارسیون حرف بزنه اما بر علیه استیل آذین نه؟
اول از همه. بر خلاف چیزی که شما فکر می کنین علی کریمی مدارک مهمی در مورد فدارسیون داشت. نمی دونم اصلا به چیزی مدرک داشتن اهمیت میدین یا نه؟ مثلا وقتی در مورد قرارداد طارمی صحبت از "جعل" میشه. این یعنی شایعه. یعنی حرفای مطرح شده در کانال های هواداری یعنی چیزی که به هیچ جا بند نیست. یعنی چیزی که اشکریز بر پایه اش نتیجه گیری می کنه. اما مدرک یعنی حکم فیفا. یعنی اتهام "تحریک بازیکن" . یعنی چیزی که من برپایه اش نتیجه گیری می کنم.

نمی دونم به چه طریق اما در هر صورت کریمی در مورد اتهاماتی که علیه فدارسیون مطرح کرد کلی مدرک داشت، سند داشت، وقتی شما مدرک داری، حتی اگه یک تیکه کاغذ هم باشه سوای درست یا غلط بودن مدارکتون اهمیت قضیه چندبرابر میبه. چون به هر حال میشه در مورد صحت و سقم اون ها تحقیق کرد. اما حرف های بهروز رهبری فرد فقط حرفه. یعنی به هیچ چیزی بند نیست. حتی اگه درست باشه.
اینو هم بدونین هر جای دنیا توی هر کشوری یک دادگاه حکمی بده که مبناش فقط و فقط اظهارت/اعترافات متهم باشه و هیچ مدرک دیگه ای نداشته باشه تمام وکلای اون کشور اون دادگاه رو زیر سئوال می برن. در این مورد خاص لطفا کمی تحقیق کنین.

من هم مثل شما خوشحال میشم کسی در مورد حرفای رهبری فرد بتونه یک سند معتبر پیدا کنه که حرف های رهبری فرد رو از این حالت رو هوا بودن در بیاره. منتهی بر خلاف انتقاداتی که کریمی به فدراسیون و کیروش داشت و مدارکش رو هم هر روز منتشر میکنه توی کانالش (اگه توی کانالش عضو بودین متوجه می شدین)، حرفای رهبری فرد تا این لحظه به هیج جا بند نیست. مگه این که واقعا چیز جدیدی رو کنه. اما تا اون لحظه استدلال بر مبنای حرفای رهبری فرد واقعا غیر منطقیه. نویسنده این مطلب اگر ذره ای فرق مدرک رو با ادعا و شایعه می دونست نمی اومد این هم استدلال کنه بر پایه یه چیز اثبات نشده. حداقل خودش می تونست بره و کمی شواهد و مدارک جدید دربیاره. حوصله اونم اگه نداشت می تونست صبر کنه تا ببینه مدارکی جدیدی دیگران پیدا می کنند یا نه و بعد بیاد برای خودش استدلال کنه. منتهی خیلی فرقه بین کسی که بر مبنای مدارک و شواهد و قرائن می نویسه با کسی که می نویسه چون می خواد تا تنور داغه بچسبونه. همون طور که فرقه بین خبرنگار با نوحه خون!


اما جناب آنتی شومن کریمی کی گفته من مارادونام؟
از قضا من هنوز هم مثل شما طرفدار کیروشم و اگه کامنت های منو خونده باشی اینو میدونی. فرضی که تو در پس کامنتت داری (یعنی من تشخیص دادم) این که کریمی داره برای برکناری کیروش توطئه می کنه. ولی من اینو قبول ندارم. کریمی یه درگیری داشت با فدارسیون و داشت توی نود در مورد اون ها صحبت می کرد. وسط 10 تا اتهام به فدارسیون یکی هم به کیروش گفت. همین که از ده 10 اتهامات فقط یکیش مربوط به کیروش بود نشون میده کریمی واقعا قصد توطئه علیه کیروش رو نداره و وگرنه میومد هر ده تا اتهامشو علیه کیروش مطرح می کرد. یک نکته مهمتر دیگه هم که ثابت می کنه کریمی برکناری کیروش رو نداره اینه که بعد از اختلافاتی که با کیروش پیدا کرد و از تیم ملی اومد بیرون نزدیک به سه سال حرفی علیه کیروش نزد. اگه واقعا دنبال برکناری کیروش بود توی این سه سال یه حرکتی می کرد. دعوای کریمی با کیروش درست از زمانی شروع شد که کیرورش از اون کلمه اتهامات بزدلانه استفاده کرد. به نظرم حتی اگه کیروش کریمی رو محکوم می کرد اما فقط از چنین واژه ای استفاده نمی کرد کریمی باز هم کاری به کارش نداشت. اما وقتی کیروش اون حرفو زد کریمی هم داغ کرد و دیگه کوتاه نیومد. البته این بخششو معتقدم کریم اشتباه می کنه که توی این شرایط همچنان بر طبل مخالفت می کوبه. حتی با این که خودم معتقدم حرفایی که کریمی در مورد کیروش میزنه تا حدی درسته اما مخالف مطرح کردنش در این مقطع زمانی هستم. خودمم اخیرا هزار تا سئوال در مورد عملکرد کیروش دارم برام ایجاد شده. ولی ترجیح میدم الان مطرحش نکنم و کمتر بر علیه کیروش چیزی می نویسم. چون دیگه الان هیچ فایده نداره. البته اگه امثال شقایق اشکریز بذارن.
Mehran
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۵:۲۳
وقتی آقای هدایتی برای اینکه بازیکنان مورد علاقه جذب باشگاه پرسپولیس شوند به غیر از قراردادی که باشگاه با بازیکنان میبست ایشان از جیب شخصی خود پولهای آنچنانی به بازیکنان میداد ما هوادارها خوشحال میشدیم و از هدایتی تشکر میکردیم ولی نمیدانستیم که با دست خودمان باشگاه را به نابودی میکشیم اگر هدایتی پول نمیداد پرسپولیس الان به خاطر طارمی از نقل انتقالات محروم نمیشد ویا اگر امسال آقای هدایتی نباشد باز امیری و ... راضی به ماندن در پرسپولیس خواهند بود یا نه
خاطره بازی با العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
شما اگه کیسه کش,نبودی همچین حرفی نمی زدی
مهدی که نیست علیپور میزنه بوق بوق
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۴۴
جلز ولز شقی اشکی ادامه داره:)))
بسوز که سوز تو فعلن ادامه داره
فرهاد جووون اسطوره بزرگت که نیست در عوض کیروش جاشو پر می کنه
نوش جووونت
کیان
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۵:۴۷
خودت فهمیدی چی نوشتی متأسفانه فقط دوست دارید برخلاف آب شنا کنید براتون هم فرق نمیکنه این آب گنداب باشه یا آب زمزم.
مگر قراره علی کریمی جلوی همه اتفاقات ریز و درشت این فوتبال بایسته اون موقع خودت تیتر میزنی علی کریمی یاغی شده و بی حساب کتاب و بی شعور به همه می‌تازه و کاری که وظیفه رسانه است رو از کریمی می خواید اگر به همین پرسپولیس گیر بده یکی مثل تو میگه مگه شعور نداشت بره در خفا گوشزد کنه یا یکی دیگه میگفت مگه داروغه شدی امثال علی کریمی اسطوره هستند و اسطوره به کسی میگن که یه جا مشکل رو ببینه و برای اینکه صداش بلند نشه زبونش رو روی دندونش فشار بده تا دردش اجازه نده فریاد بکشه یه جا هم باید فریاد بکشه و همچنین علی کریمی مگه قراره فردا بره سراغ شهرداری و مجلس به اونا گیر بده
در مورد فدراسیون هم یه چیزای شنید و دید و وظیفه دونست اعلام کنه درمورد طارمی هم فردوسی‌پور چنان آش رو شور کرد و حاشیه به متنش اضافه کرد که کسی دیگه لازم نبود صحبت کنه و اگر شعور داشتی تو هم آنقدر چیزایی که به ضررته کوچیک نمیکردی و اونایی که به نفعته بزرگ نمایی خبرنگار دوزاری
یاشار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
دوست عزیز کریمی داروغه نیست اما از ده فساد مطرح شده در مورد باشگاه محبوبش نباید حداقل به یک مورد هر چند سطحی بپردازد!؟
اما وقتی فقط به فدراسیون تاج و حواشی سرمربی تیم ملی خیلی ریز می پردازد و با ادبیاتی تقریبا تند و زننده انتقاداتش را بیان میکند ،یه جورایی بوی تسویه حساب های شخصی به مشاممان می رساند!
یاشار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
دوست عزیز کریمی داروغه نیست اما از ده فساد مطرح شده در مورد باشگاه محبوبش نباید حداقل به یک مورد هر چند سطحی بپردازد!؟
اما وقتی فقط به فدراسیون تاج و حواشی سرمربی تیم ملی خیلی ریز می پردازد و با ادبیاتی تقریبا تند و زننده انتقاداتش را بیان میکند ،یه جورایی بوی تسویه حساب های شخصی به مشاممان می رساند!
۹
وحید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
حسین هدایتی که طبق گفته رهبری فرد درواره‌بان و بازبکن تیم مقابل ، داور و ... رو برای بازبهاب استیل آذین میخرید معلومه به ضرر کریمی است که از فساد رفیق شفیقش بگه
امیر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۶:۱۵
به امید باختن سه بازی توی جام جهانی و برگشتن کادر فنی ایرانی به نیمکت تیم ملی و قطع رانت خورها از نیمکت تیم ملی
بی طرف
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۶:۵۵
اگر حرفهای شما درست باشه همین سرمربی تیم ملی که از ال اشپورت پول گرفت و دیگه انتقاد نکرد از بازی با مکزیک و کرواسی گذشت تا با سیرالئون بازی کنه دستیارانش رو اخراج کرد که بر علیه برانکو مصاحبه نکردن رفتارش دقیقا مثل هدایتی و علی کریمی هست ولی به خاطر تضاد منافع با هم دیگه به مشکل بر خوردن .
کی روش که بیانیه نویسی رو خوب بلده چرا جواب هیچ کدوم از این تصمیماتی که گرفته رو نمی ده و الان که باید بیانیه بده ساکت شده ؟
حرف حق
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۷:۲۱
شنیدن حرف حق آزاردهنده ست ، دست کم برای ما که دیگی که برای ما نجوشه می خواهیم سر سگ توش بجوشه .. تعصب و تحجر حالا حالاها دست از سر ما برنمی دارد ، فقط می خواهیم چیزی ببینیم و بشنویم که به مذاق ما خوش بیاید و چه سوء استفاده هایی که از ما نمی شود ، همیشه بیست سال از حقیقت عقب هستیم ، هیچ وقت نمی خواهیم از بلایی که بر سر تومیسلاو ایویچ آوردیم درس بگیریم ، هیچ وقت نمی خواهیم از دوران مایلی کهن و جلال طالبی تجربه ای کسب کنیم ، به راستی که خلایق هر چه لایق . درود بر شما خانم اشک ریز .
حرف حق
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۷:۲۱
شنیدن حرف حق آزاردهنده ست ، دست کم برای ما که دیگی که برای ما نجوشه می خواهیم سر سگ توش بجوشه .. تعصب و تحجر حالا حالاها دست از سر ما برنمی دارد ، فقط می خواهیم چیزی ببینیم و بشنویم که به مذاق ما خوش بیاید و چه سوء استفاده هایی که از ما نمی شود ، همیشه بیست سال از حقیقت عقب هستیم ، هیچ وقت نمی خواهیم از بلایی که بر سر تومیسلاو ایویچ آوردیم درس بگیریم ، هیچ وقت نمی خواهیم از دوران مایلی کهن و جلال طالبی تجربه ای کسب کنیم ، به راستی که خلایق هر چه لایق . درود بر شما خانم اشک ریز .
۹
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۷:۵۵
دیگه دلی نیست که بگم سلام شقایق عزیز!
ولی برای دیگران لازمه توضیحاتی بدم.

1- وقتی که متنو خوندم با توجه به اینکه هیچ اسمی پای مطلب نبود با خودم گفتم مطالب عنوان شده مواضع یک طرفدار خیلی افراطی استقلاله. با توجه به سابقه نویسندگان این سایت یک نفر با این مشخصات جور در میومد که اون هم آقای مهریزی بود. مخصوصا این که بخشی از این مقاله پاسخی بود به توئیتی که چند روز پیش آقای محقق در جواب آقای مهریزی نوشته بود، در نتیجه برام شکی باقی نموند که باید نوشته یک طرفدار متعصب استقلال مثل آقای مهریزی باشه. به همین خاطر چند تا کامنت بالاتر ایشون رو به اشتباه خطاب قرار دادم. به هر حال از آقای مهریزی که بهشون اتهام نداشتن شجاعت زدم عذر می خوام.

2- لطفا دوستان استقلالی جواب منو بدن. آیا دوستان به یاد میارن که علی کریمی در مورد استقلال اصلا حرفی زده باشه؟ یا اتهامی وارد کرده باشه؟ اگر نه، پس نویسنده این مطلب بر چه مبنایی ادعا می کنه که کریمی ممیز گذاشته است میان آبی‌ها و قرمزها؟ چون اگه این ادعا بخواد درست باشه کریمی باید در جایی اتهامی به استقلالی ها وارد کرده باشه که بتونیم بگیم رفتارش با آبی ها متفاوت با قرمزهاست.

3-جناب "پرسپولیس واقعی"! شما همیشه حامی این نویسنده بودین. میشه برام توضیح بدین این یارکشی از بین طرفدارهای استقلال با کلمات کلیدی مثل "جعل" که نقل دهن طرفداران کم سن و سال تر استقلاله و در طول چند روز اخیر برای دومین باره که به عنوان حربه این نویسنده برای مقبولیت بخشیدن به مطالبش استفاده میشه، تا چه حد به انسجام هوادارای فوتبال در روزهای آتی کمک می کنه؟ آیا این دامن زدن به کری های سخیف قرمز و آبی (صرف نظر از هر عقیده ای که در مورد کریمی داریم) فقط به خاطر این که کمی مقبولیت برای خودمون بخریم تا چه اندازه به استانداردها اخلاقی شما همخوانی داره؟ یا نکنه اصلا اعتقادی ندارین که این حرف ها یارکشی از بین هوادارن استقلاله؟
دقت کنین نمی گم از علی کریمی انتقاد نکنیم. اتفاقا هر چقدر می خواین انتقاد بکنین اما آیا لازمه بگیم کریمی چرا یک کلام در مورد جعل مجموعه باشگاه پرسپولیس حرفی نمی‌زند؟ مگه کریمی در مورد حکم کسر 3 تا 6 امتیاز از استقلال یا چند مورد دیگه از پرونده های استقلال حرفی زده بود که ایشون انتظار داره کریمی در موردش صحبت کنه؟

4- جناب پرسپولیس واقعی! آیا فکر می کنین که این مطلب بیشتر انتقاد از کریمیه یا اتهام زدن به پرسپولیسی ها؟ دقت کنین نهایت اتهامی که به کریمی زده شده سکوت کردنه اما در مقابلش چقدر اتهام ناروا به پرسپولیس زده شده. چرا نویسنده مطلب نمیاد صادقانه مثل یک مرد یا مثل یک زن مجموعه حرفها و اتهاماتش به باشگاه پرسپولیس مطرح کنه؟

5-جناب پرسپولیس واقعی" فکر کنم تا حالا متوجه شده باشید که من هیچ سئوالی در مورد اتهامات وارد شده به کریمی ندارم. سئوالات من همه در ارتباط با تهمت هاییه که به پرسپولیس وارد شده؟ آیا قرارداد طارمی مصداق "جعل" بود؟ اگر بله پس چرا فیفا ما رو به خاطر "تحریک بازیکن" محروم کرد؟

6-جناب پرسپولیس واقعی! مواضع شما رو در دعوای بین عادل و طاهری می دونم. بنابراین نیازی نمی بینم دوباره در موردش صحبت کنم. اما اینبار ازتون می خوام عملکرد طاهری رو تا قبل از دعوا با عادل و خارج از اون دوقطبی خاص برام توضیح بدین. آیا واقعا انصافه که طاهری رو با حسین هدایتی جمع ببندیم؟ مگر همین حسین هدایتی یکی از عوامل کناره گیری طاهری نبود؟ مگر طاهری تمام تلاشش رو نکرد تا هدایتی رو از پرسپولیس دور کنه؟

7- جناب پرسپولیس واقعی! خوشحال میشم به سئوالاتم پاسخ بدین. چون در غیر اینصورت درک حمایت شما از چنین نویسنده ای برام سخت میشه. البته در هر صورت من همیشه چه موافق و چه مخالف نظراتمو ذیل کامنت هاتون خواهم گذاشت و این به معنی قهر کردن نیست.

8- فرزاد مهریار عزیز! چند روز پیش کامنتی گذاشته بودی و مدعی شده بودی که علی مهریزی خیلی شرف داره به شقایق اشک ریز. اون موقع گذاشتم به حساب لحن معمولا تهاجمی کامنت هات. امروز اما واقعا به این نقطه رسیدم که درست میگفتی.

9- مارال عزیز! به این تعریف دقت کن:
" زن غوغایی و فتنه انگیز و زبان دراز و چغاز"
این ها تعریف لغت "سلیطه" در لغت نامه دهخداست. نمی دونم یادت میاد یا نه اون کامنتی رو که برات گذاشتم یا نه.البته فکر کنم دیگه نیازی هم به لغت نامه نداشته باشی.

صبح همگی بخیر.
((
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
مهریزی و اشک ریز زیاد فرقی باهم نداره یکی با مقاله نوشتن اون یکی با توییت کردن دائما تعصبات رنگی شون رو به رخ میکشن و نشون میدن چقدر جامعه خبرنگاری ما بیسواد و دوزاری هستن و هوادارا رو به جون هم میندازن
خاطره بازی با العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
به خدا طرفدار ی از کیروش هم برای زدن پرسپولیسه و گرنه اگه این خانم از فوتبال چیزی می فهنید فنی می نوشت..نه مطالب احساسی ناسیونالیسم و ضد عرب و گزیده ای از تاریخ و سینما و غیره قاطیش کنه
همه می دونن من طرفدار کیروش و ضد برانکو هستم اختلاف من با برانکو فنی ه..نفرت من از علی دایی به خاطر اپر تیونیست بودن و منفعت طلبی این ادمه
اما نفرت خانم اشک ریز, از برانکو به خاطر کیسه کشبودنشه..نه طرفدار ی از کیروش
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۴۴
حمید آقا
اینکه ما دو قهرمانی در زمان جناب طاهری آوردیم را هیج کس نمی تواند انکار کند.
پیش از درخشش پرسپولیس با یرانکو و طاهری ، لابد نظرسنجی های نود را دیده اید ، اکثریت دلیل ناکامی تیم را مدیریت ضعیف می دانستند پس
حالا که با آقای طاهری دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی اونهم قاطع آوردیم نقش طاهری را انکار کردن کمال بی انصافی و بی وجدانیست ، بماند که برانکو و تیم هم شریکند .
طاهری تا ابد کارنامه اش را خواهد داشت و دعای هوادار ولی ایکاش ،
سوء تفاهم ها را هم برطرف می کرد و شاید البته یک مدیر دولتی نمی تواند آن طور که دلش می خواهد حرف بزند و اجازه اش هم شاید نداشته باشد.
و داستان طارمی ، که بد دودش در چشم ما رفته و خواهد رفت ، کاش و ایکاش طاهری مشورت بیشتری در زمان بازگشت طارمی می کرد.
من حرفم فقط و فقط سر همان یک مطلب است و با استناد به همان که در یادداشتم گفتم تمام حمایتها از کریمی را صرفا به خاطر مبارزه با بدی و فساد نمی دانم و باز هم تاکید میکنم که توقعم بیشتر از رسانه ها و خبرنگاران و دوستان کریمی بود تا عامه ی مردم

ودر داستان جعل یا هرچی ، فطفا با یووه تعارف ندارد تا چه برسد بما وته معتقدم جریمه ما هم کم نبود ،
اما در این داستان بی احتیاطی محض صورت گرفته نه جعل
من مخالفت با خانم اشک ریز هم داشتم ،
۲
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۸
اصلاحیه
فیفا به یووه رحم نکرد چه رسد بما و من معتقدم که...

راستی ، یک فرق بزرگ بین علی کریمی و دایی و مهدوی کیا و باقری و ..با بزرگترهای آبی در همان نکته است که گفتید ؛ کری یا حرفی راجع به استقلال نمی گویند.
۱
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۷
در ضمن یادم رفت بگویم که حرفهای رهبری فر برایم هیج ارزشی ندارد ؛ بعد از این همه مدت چی شده بهروز دست به افشاگری زده ،
اعتقاد دارم کسی که یک مطلبی را می داند ولی می گذارد سر بزنگاه تا بگوید ، در گفتن یا نگفتن آن مطلب فقط و فقط نفع شخصی را لحاظ کرده
۱
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۰
ممنون از پاسختون.
یک نکته هم بگم اگر احیانا موقع تایپ کردن دچار اشتباه شدید (البته خیلی کمتر از من اشتباه می کنین) نیاز به توضیح دادن حداقل برای من نیست. زیاد حساس نیستم روی این مساله . و معمولا هم به خاطر املای غلط به کسی گیر نمیدم.
۲
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۸:۳۱
یه نکته جالب.
آیا به نظر شما دادن حکم محرومیت 5 ساله به افشین پیروانی نقطه مناسبی برای شروع مبارزه با فساد در فوتباله؟ اصلا کدوم یک از خوانندگان و نویسندگان این سایت از پیر و جوون به یاد میارن که در تاریخ فوتبال ایران برای کسی محرومیت 5 ساله در نظر گرفته شده باشه؟ یعنی الان وسط اقیانوس بی پایان فساد در فوتبال ایران تنها کسی که باید حکم بگیره اون هم 5 ساله افشین پیروانیه؟ آیا باید باور کنیم که این حکم فرضی در جهت مبارزه حقیقی با فساده؟ یا نکنه تلاشیه برای ساکت کردن کسی که رازی رو میدونه؟ مخصوصا وقتی بیاد بیاریم همین آدم بود که کیروش رو تهدید به افشاگری کرد. دقت کنید وقتی پیروانی کیروش رو تهدید به افشاگری کرد، فدراسیون در نهایت دستپاچگی پیروانی رو احضار کرد و حالا خبری از سوی فدارسیون درز پیدا می کنه که قراره افشین پیروانی به عنوان اولین و احتمالا آخرین مفسدی که فدارسیون فوتبال شناسایی کرده 5 سال محروم بشه. نکته دیگه هم اینجاست که چرا فدارسیون بر خلاف همیشه قضیه رو لاپوشونی نکرد و خبرشو درز داد به بیرون؟ این جاست که من خودم شخصا خبر ادعایی رو به نوعی تهدید افشین پیروانی از سوی فدراسیون نشین ها تلقی می کنم تا اجرای عدالت.
در اینصورت باید پرسید که فدارسیون چرا باید در مقابل افشاگری علیه کیروش چنین دستپاچه و غیر حرفه ای واکنش نشون بده؟ راز افشین پیروانی که افشای اون می تونه انتقام 5 ساله یاران کیروش رو در پی داشته باشه چیه؟
فدارسیون شاید بتونه با تهدید آدمی مثل پیروانی رو ساکت کنه اما آدمی مثل کریمی رو چی؟ آیا اگر کریمی به راز افشین پی ببره با تهدید میشه کریمی رو ساکت کرد؟ بعید می دونم ولی شاید بشه کریمی رو بی اعتبار کرد.
البته اینها بیشتر سئوالاتیه که به ذهن من رسیده تا اتهام و خودمم نمی تونم با سطح فعلی اطلاعاتی که دارم بهشون اطمینان داشته باشم. یعنی در کل یک سناریوی محتمل اما اثبات نشده است. اما اگر مدرکی دال بر اثبات این سناریو کشف بشه اونوقته که خانم نویسنده طبق معمول در طرف غلط داستان قرار خواهد گرفت.
Milad Mohaghegh Daghigh
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۸:۳۶
کاملا مشخصه که نویسنده مشکل شخصی با کریمی و پرسپولیسی ها داره... این ها همون هایی هستند که نونشون تو دفاع از فدراسیونه... بلاخره امثال نویسنده هم باید یکجوری روزیشونو دربیارن حالا به هر نحوی شده
امیر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۸:۴۶
ببین یک بلیط ناقابل روسیه چه ها نمی کنه با روزنامه نگاران.
Hasan
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۰۴
نویسنده استقلالی شما حمایت از بازیکن مصدوم رو دوریی حمایت از بازیکن که با رفتن به سربازی مورد ظلم قرار گرفت رو نشان دهنده نکوهیدن می دانید کریمی در لیگ یک کجا بود که این صحبت ها رهبری فر را دیده باشد بهروز که هر روز به یک رنگ می شود کجا منبع معتبری است برای انتقاد از شخصی بیرون از فوتبال پرسپولیس یک تیم است که تنها نقطه مبهمش این بود که بازیکن تحت قرارداد را اغفال کرده آن هم با دو پنجره بسته تنبیه شد الان فساد کجاست در فدراسیون یا تیم چند سال منحل شده استیل آذین داورها که با گرفتن پول بازی را در می آورند که بیشترین ضرر را پرسپولیس در بیست سال اخیر و استقلال بیشترین سود را به صورت نظام مند برده اند وقتی کمک داور بازی دربی خودش اعتراف به گرفتن رشوه و نگرفتن گل صحیح نوری کرد چه اتفاقی افتاد وقتی گرفتن رشوه قهرمانی اثبات شد چرا بازی سپاهان نتیجه اش برنگشت که یک قهرمانی پرید لیگ سه فصل قبل اگر داوری ها درست بودن پرسپولیس با ده الا پانزده امتیاز اختلاف قهرمان می شد ولی صدا کسی در نیامد کریمی درست می رود شما نمی خواهید که فوتبال درست شود
کوهیار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۲۵
چه انشا مسخره ای کلمات گنگ و پراکنده به قصد تخریب از یک ذهن بیمار . شما که مثلا خبر نگارید میتونید در باره همه چیز تو این کشور حرف بزنید که کریمی از همه فساد حرف بزنه. شما خبر نگارا جرات دارید یه بار از اختلاس آقازاده ها و سران حرف بزنید. هشت سال جرات داشتید یه کلمه از احمدی نژاد انتقاد کنید
بنیامین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۳۴
بزرگترین بت پرستان دنیا ماییم...
عادت داریم در هر زمانه ای در هر زمینه ای اسطوره ای بسازیم و از تحسینش ذوق مرگ شویم و از نقد شدنش خشمگین.همین علی کریمی پس فردا کاندیدای مجلس شهرداری یا شورا یا مجلس شود، نفر اول میشود و باز هم از عدم مدیریت صحیح و عدم تخصص خواهیم نالید.
کاری به استقلال و پرسپولیس ندارم ولی بهتر نیست علی کریمی و علی دایی و هرکس دیگه رو هم نقد کنیم؟
۶
ابیدل
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۳۹
اقا دمت گرم .شما تا الان کجا بودی.این حرفی که زدی فقط مربوط به علی کریمی و فوتبال نمیشه بلکه تو همه زمینه هادیده میشه.
۵
پدرام
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۴۱
اشتباه دارید میبینید خانم عزیز

وظیفه امثال کریمی فقط نور تابوندنه

وظیفه شما روزنامه نگار دنبال کردن این مفاسده ؟؟؟

چند تا روزنامه نگار رفتند از اعضای استیل آذین پرسیدند که حرفای رهبری فرد درسته یا غلطه ؟؟؟

این وظیفه شماست وظیفه کریمی نیست

وظیفه کریمی همه چیز رو دونستن نیست وظیفه کریمی و امثال کریمی سکوت نکردن در برابر فجایعی هست که میدونند

و میبینند

از کجا میدونید رهبری فرد درست گفته ؟؟؟شاید پولی رو که هدایتی قرار بود بابت تخریب طاهری و ترکاشوند بهش بده نداده

داره انتقام میگیره-یه بار یه نفر مثل دادکان حرفی میزنه معلومه راست میگه -چند بار رفتید دنبال اینکه سکه لای گزدرست بود و کی گرفت و کی خورد ؟؟؟
طلیعه
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۴۱
نوشته های قبلی رو سرچ کردم تا ببینم زمان افشاگری علی کریمی چه موضعی داشتین. خنده داره، اون مطلبی که آسمون ریسمون بافته که بگه بزدل با اتهامات بزدلانه فرق داره. آیا کسی برمیتابد که بگن ربیع خواه پسرخوانده ی برانکوئه...شما همون موقع هم سهوا یا عمدا اصل موضوع رو رها کردی. علی کریمی منفعت طلب نیس، یه ذره انصاف داشته باشی اینو میفهمی. همه دارن حرفای رهبری فرو دست به دست میکنن، نیازی نیس علی کریمی برای هرچیزی موضع بگیره. علی کریمی چیزایی که مردم نمیدونستن رو گف...
***
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۴۷
پرسپولیس طوری سوزندتتون که کم مونده مثل نهنگ ها دسته جمعی خودکشی کنین
روباه اشکریز
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۴۸
همین مونده بود توی دوزاری بیای جفنگ بگی . بهتره این نویسنده دوزاری اول این مطلب رو میخوند و بعد میومد خزعبل می گفت. در ضمن ادای پرسپولیسی بودن در نیار که بهت نمیاد.
http://isport.ir/fa/content/43592b97a7c2
Aliii
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۲
این (ما) که مدام در نوشته تکرار شده دقیقا یعنی چه افرادی؟اگر منظور از (ما) یعنی مردم ،لطفا به صورت شفاف اعلام بفرمایید بر چه اساسی شما که حتی هویتتون مورد تشکیکه و هنوز یک تصویر واضح یا رزومه مشخص از شما در هیچ جایی پیدا نمیشه از طرف مردم به نمایندگی انتخاب شدین و طی چه فرآیندی از نظر اکثریت مردم مطلع شدین که مدام از لفظ (ما) استفاده می کنید،لطفا صادقانه اعلام کنید که منظور از (ما) نه مردم بلکه هواداران متعصب شخص کی روش هست که نه دغدغه مبارزه با فساد که صرفا جسارت به ساحت عالیجناب کی روش ( به زعم شما البته) باعث این موضع گیری های شتاب زده و مملوء از عصبانیت شده.
خاطره بازی با العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۴۹
اولا این خانم هوادار کیروش نیست هوادار کیسه است.حالا از اختلاف برانکو و کیروش داره به نفع خودش سو استفاده می کنه..آیا فقط, دشمن کیروش برانکو بوده؟ خیر فدراسیون.وزارت ورزش ومحمپد گودرزی اون دکتر اسدی وحتی قلعه مرغی
اما این خانم از دشمنان کیروش فقط پرسپولیسی ها رو میبینه حمید درخشان.مایلی کهن.برانکو وحالا علی کریمی
ضعف های این خانم و به حساب کیروش نگذارید این خانم کیسهکشه حب حسین نداره بغض معاویه داره
۵
&
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۶
خانم محترم کاش یک بار و برای همیشه بیایید و توضیح بدین این همه کینه نسبت به پرسپولیس و ادم هایی که به هر نحوی با این مجموعه سروکار داشتن و دارن واسه چیه؟ مقاله های نفرت انگیز پر از توهین و هتاکی و تهمت تا کی قراره تو این سایت توسط شما ادامه داشته باشه؟ اینکه هرشب نفرت و عقده خودتون رو بریزین روی کاغذ و صبح منتشر کنید؟ داری از کیروش و برانکو حرف میزنی وسط دعوا واسه تیم محبوبت گریبان چاک میکنی، داری از کریمی حرف میزنی وسط بحث پای پرسپولیس رو وسط میکشی. خداروشکر که چندین ساله تیم مورد علاقه ات رکورد خرج کردن رو تو نقل و انتقالات زده. اگه بخواییم از فساد بگیم حرف زیاده به صحبت های رهبری فر استناد میکنی کاش به حرف های واعظ اشتیانی هم ورود میکردی یا بحث دوپینگ. خانم شما شیفته چه کسی و کدوم تیم هستین؟ ایا یه بار شده همچین نفرت پراکنی رو در مورد تیم محبوبت یا کیروش بنویسی؟ شما هم بیطرف نیستی پس حق نداری دیگران رو مؤاخذه کنی. نه حق نداری و نه توانش رو که با توهین و تهمت ارزش کار برانکو یا مجموعه پرسپولیس رو پایین بیاری. کاش شما هم یه روزی بیای و از فجایع و رسوایی های تیم محبوبت بگی.
خاطره بازی العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۸
من حرفی در مورد زنان ترشیده زدم
منظورم اینه که این خانم هوداریش از فوتبال و تیم کیسه جنبه فنی نداره.جنبه عاطفی و احساسی و خلا درونی داره،
این خانم در مطالبش از تاریخ احساسات وناسیونالیسم و سینما و رو قاطی می کنه یه جغول بغول به خورد خواننده میده
حالا جالبه سوتی داده و فدراسیون و هم طراز باشگاه در پیت کیسه کرده
اونجا که می گه کریمی بین قرمز و آبی ممیز میزاره
کریمی علیه فدراسیون صحبت کرده و نه تیم آبی
خانم اشک ریز اینجا سوتی داده
((
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۹
یه موجی رو به راه انداختین تا قهرمانی های پرسپولیس رو لوث کنید ولی زهی خیال باطل. امیدوارم این نفرتی که امثال تو دارن تولید میکنن برگرده به تیم مورد علاقه ات؛ تیمی که دوپینگ دسته جمعی کرد و اتفاقی نیفتاد
قابل توجه
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
کریمی دیگه چکار کنه خود رهبری فر بصورت کامل همه مساعل و جزییاتش رو مطرح کرده دیگه کریمی بیاد بگه مردم ببینید بهروز چی گفته ؛شقی چرا از هر فرصت استفاده میکنی برا حمله به کریمی ؛
salar
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۱۱
احسنت کاملا درست نوشتین
۶
**
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
اقای کریمی پسر شجاع رابین هود! تو که هلاک پرونده رو کردنی.بی زحمت به جریانات استیل اذین که خودت هم توش حضور داشتی هم رسیدگی بفرمایید.تا مردم مطمئن بشن شما بیطرف هستید نه اینکه بخاطر عدم تمایل کیروش به حضور شما از روی ناراحتی دست به گفتن هر خزعبلاتی بزنی.فقط یادت باشه همه مثل کیروش نیستند .اگه از اونهایی که تو استیل اذین زیر رو بازی میکردن اسم ببری خودت میدنی که اونها برخلاف کیروش روزگارت رو سیاه میکنن.اگه مردی و اهل هارت و پورت نیستی این گوی و اینم میدون
۷ ۲
هومن جعفری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۵
در هر جای دنیا که در برنامه تلویزیونی مشخص شود یک نفر از سمت خود سوءاستفاده کرده و مثلا ماشینی را که قرار بوده برای مطالبات باشگاه بگیرد را گذاشته زیر پای خود یا از طریق اطرافیان خود از بازیکنان یک تیم رشوه گرفته، فردا صبحش طرف را احضار می‌کنند به مراجع ذی‌صلاح یا دست‌کم اینکه چند شاکی خصوصی و دولتی و سازمانی می‌ریزند سر طرف که برادر اینجا شهر بی‌حساب و کتابی نبوده که شما سی خودت از این کارها کردی؟‌!
منتها کسی با رییس هیات فوتبال قم کاری ندارد که چرا ماشین مطالبات زیر پایش قرار گرفته یا چرا بازیکنان تیم در موردش اینطور حرف‌هایی می‌زنند. یا همین بهروز‌ خان رهبری‌فرد رک و روراست آدرس داده که به داور بازی استقلال و استیل‌آذین صد میلیون در حیاط هتل دادیم و همچنین به بازیکنان تیم‌های مقابل هم پول دادیم که مقابل ما تبانی کنند یا اخراج شوند! بعد هم می‌خندد! کمیته داوران خواب! کمیته انضباطی و اخلاق خواب! مراجع ذی‌صلاح سرگرم چیزهای مهم‌تر! دقیقا در این مملکت چه اتفاقی افتاده؟ آقایانی که دنبال بهانه از حسین هدایتی می‌گشتند الان کجا تشریف دارند؟ الان واقعا این مطلبی که می‌نویسم طنز نیست و تراژدی است! همین آقای رهبری‌فرد چطوری از این قضیه اطلاع داشته و ماجرا را خبر نداده؟ همین سکوت ایشان مباشرت و مشارکت در جرم نیست؟ محرومیت از مربیگری ندارد؟ دست‌کم احضار به کمیته اخلاق ندارد؟
فساد سر تا پای فوتبال را گرفته و ما همه مشغول نگاه کردن به همدیگر هستیم. خب این هم فساد! یک بازیکن سابق در یک مصاحبه شوخ و شنگ‌وار اعتراف کرده که در باشگاه استیل آذین رشوه دادن به داور و بازیکن حریف به کرات دیده می‌شده. چرا کسی پیگیر نیست؟
ماجرای آقای الف پ را گذاشته‌اید بعد از جام جهانی پیگیری کنید. اینکه دیگر ربطی به کسی ندارد. ورود کنید دیگر!
خاطره بازی با العین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۰
جناب هومن کیسه
جناب عالی فساد رو فقط تو اطرف پرسپولیس میبینی
مثلا فساد استیل آذین و به پرسپولیس ربط می دین
شما که مثلا ضد فسادی چرا در مقابل فساد باشگاه در پیت خودتون نظر نمی دی..حرف واعظ,اشتیانی شماها چرا به روی خودتون نمی اورید..چرا نمی گی وقتی واعظ می گه اومدن از من پول می خواستن تا به روشن ایماتوف پول بدن نمی گه چرا اون زمان سکوت کرد ؟؟چرا وقتی دوپینگ امیر آبادی و میثم حسینی مثبت شد این داستان ماست مالی شد..البته از هواداری که به قلعه مرغی التماس می کنه تا بهشون راه بده قهرمان بشن تا فقط,تو کوری خونی کم نیارن انتظاری نمیشه داشت که مثلا بیان در مورد فساد حرف بزنن..فساد از نظر کیسه کش ها هر چیزی که باعث نتیجه گرفتن پرسپولیس میشه..
۳
محمد غ
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۲۳
نه با علي كريمي كار دارم ، نه كيروش و نه هدايتي
تو اين مدت كه مطالب و تحليل هاي اهالي قلم رو دنبال ميكنم
حمايت عجيب و غريب روزنامه خبرورزشي و سايت خبرآنلاين رو راجع به كيروش متوجه شدم ، خيلي افراطي و بدون منطق از كيروش دفاع ميكنه و تحليل هاي ابكي و تمجيد هاي عجببي واسش مينويسه
كه در راس اون ها ارتين زهرابي و علي جوادي هستن
كه ارتين زهرابي تو پيج اينستا ش هم دست از حمايت الكي از كيروش بر نميداره ، مثلا ميخواد سال نو رو تبريك بگه متن رو روي عكس كيروش كار ميكنه
الانم شما خانوم شقايق اشك ريز كاملا حامي و عاشق سينه چاك كيروشي و الان هم هدايتي رو بهونه قرار دادي تا علي كريمي رو بكوبي و خرابش كني ، شايد نقدت درست باشه و حقيقت رو گفته باشي !!!! شايد !!!!! اما تو كيروشي پور هستي و فقط واسه كيروش نقد ميكني
تو دعواي برانكو و كيروش هم براي تحليل وضعيت پرسپوليس برانكو رو خواب ميكردي تو حمايت از كيروش
حتي مسائلي كه ارتباط به كيروش نداشت ، بوانكو رو خواب ميكردي و تو متنت كيروش رو بالا ميبردي
لطفا كيروشي پور نباشيم
منصفانه نقد كنيم
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۵۷
من از هواداران و مردم هیج توقعی ندارم که اونا کسی را دوست داشته باشند و همه چیزشون را خوب ببینند ولی رسانه ها و خبر نگاران ؛
آدم توقع داره کمتر تعلقات شخصی را دخیل کنند.

بارها و بارها گفتم و هنوز هم قانع نشدم که:

وقتی کی روش از لفظ اتهامات بزدلانه استفاده کرد ، حتی کسانی که سال تا سال اسمشون را نمی شنیدیم اومدند و در دفاع از کریمی چه توهینها به سرمربی تیم ملی نکردند ؛
از خاکپور و رحمان رضایی تا ااااااااااااا همه ی رسانه های ورزشی و غیر ورزشی
و تقریبا تمام نویسندگان رسانه ها هر کدوم یه مطلب نوشتند ،( بغیر از شما و جناب پوریا)
یعنی انگار به مملکت تجاوز کرده باشند ، همه رگ غیرتشان منبسط شده بود.

اما و اما
وقتی کریمی در تلگرام خودش خیلی واضح از لفظ" دلال موزامبیکی " استفاده کرد انگار نه انگار که حرف زشت و بدور از ادب و انسانیتی زده شده
من فهمیدم ما آدمهایی هستیم که اگر یک "خارجی" به یک ایرانی بگوید اتهامات بزدلانه ، خیلی عصبانی می شویم اما اگر
یک" ایرانی" به شان و مقام" انسانیت" و "ملیت "توهین کند ، اشکالی ندارد و جایز است.
چرا ؟ چون طرف یک خارجیست !!!!!
یک حرف زمانی بد است که خارجی بگوید اما ایرانی برای گفتن هر حرفی مجاز است چون ایرانیست ولی اگر خارجی بگوید می شود تحقیر و باید اعدامش کرد.!

گفتم از این بحث در ورزش بیرون نروم و گرنه مثالهای اجتماعی زیاد است.
و روسیاهی برای خبرنگاران و نویسندگانی که این چنین دو گانه رفتار کردند و
رحمان رضایی هاو خاکپورها و مایلی کهن ها و هاشمیان ها و ...همه ی اونهای که در دو مطلب دو واکنش متناقض نشان دادند.ا
(البته بجر عامه ی مردم)
۹ ۵
مصطفی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
دوست گرامی که برام عجیبه چرا خودت رو پرسپولیسی واقعی می‌دونی چون بعید می‌دونم پرسپولیسی باشی چه برسه به واقعی بودن بهرحال اگر کسی احیانا توهینی به کی‌روش کرده همه درجواب توهین‌ها وبی احترامی های مداوم ایشون بوده و نباید انتظار داشت وقتی یه خارجی تو این مملکت با وقاحت تمام انواع و اقسام توهین‌ها رو انجام میده کمتر از گل و بلبل به ایشون گفت بارها گفتم کی‌روش شاید از نظر فنی خوب(نه عالی البته)باشه ولی از نظر رفتاری و شخصیتی انسانی به شدت خودخواه وحقیره
استقلالیم با افتخاااااااااار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
مثل همیشه عالی
۷
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۳۶
سلام
گفتین که وقتی کی روش از لفظ اتهامات بزدلانه استفاده کرد ، حتی کسانی که سال تا سال اسمشون را نمی شنیدیم اومدند و در دفاع از کریمی چه توهینها به سرمربی تیم ملی نکردند اما وقتی کریمی در تلگرام خودش خیلی واضح از لفظ" دلال موزامبیکی " استفاده کرد انگار نه انگار که حرف زشت و بدور از ادب و انسانیتی زده شده.

این ادعای شماست و سئوال خوبی هم هست. اما من بعید می دونم جوابتون هم به این سئوال به همون خوبی باشه.
نکته بسیار مهمی رو که شما در نظر نگرفتین تفاوت در فضا و زمان انتشار مطالب کریمی بود. کریمی مطالبش رو در کانال تلگرامش منتشر می کنه. کانالی که در حدود 170 هزار عضو داره. اما کیروش مطالبش رو در رسانه به اصطلاح ملی گفت. جایی که می دونیم در حدود 2 میلیون فقط شرکت کننده پیامکی داره و اگر بگیریم که دست کم 5 میلیون بیننده داشته باشه (ادعای خود عادل 30-40 میلیون بود) این یعنی تفاوت 30 برابری در تعداد مخاطب. پس دست کم انعکاس صحبت های کیروش باید 30 برابر کریمی باشه. تازه با اون رقم حداقلی مخاطبی که من برای 90 در نظر گرفتم و گرنه با حساب 30-40 میلیون عادل این تفاوت باید به حدود 200 برابر برسه!!
اما نکته مهم تر این هم نیست. اصل قضیه اینه که همه اون مخاطب های چند ده برابر نود همزمان پای تلویزیون می شینن اما آیا همه اعضای کانال کریمی همزمان با هم میرن کانالش رو چک کنن؟ این نکته خیلی مهمه. حتما سریال بربره یادتون میاد. هر وقت قسمت جذابی داشت فرداش همه توی کوچه و خیابون در موردش صحبت می کردن. بچه ها توی مدرسه روی هم می پریدن که آخ جون دعوا. اما آیا در مورد سریال قهوه تلخ که روی سی دی منتشر شد و هر کسی هر وقت دلش خواست می رفت می خرید چنین انعکاسی، یا حتی نصف یا یک دهم اون هم مشاهده شد. دلیلشم این بود که برره رو کل ملت ایران همزمان توی یک ساعت خاص می دیدن و فرداش همه نکات ریز درشت توی کوچه بازار نقل می شد اما فردای انتشار قهوه تلخ تعداد اندکی از مردم سریال رو دیده بودن که خیلی هم احتمالش کم بود این عده همدیگه رو ملاقات کنن و در موردش صحبت کنن. بعضا تیکه هایی توی سریال قهوه تلخ و به افرادی گفته شد که هنوز هم هیچ کس جرات فکر کردنشو هم نداره. مثل صحنه ای که برای اولین بار مجلس می خواد تشکیل بشه و پادشاه میاد میگه که: این مجلس سه عضو انتصابی دارد که ما آنها را انتصاب می کنیم اما سه عضو انتخابی هم دارد که ما آنها را نیز انتخاب می کنیم!!!
حالا سئوال من اینه که چرا تیکه به این سنگینی رو هیچ کس اصلا نشنیده اما سطحی ترین حرف های برره گوش عالم و آدم رو کر می کرد؟ می بینید تفاوت در فضا و زمان ایراد یک حرف چه تفاوت عظیمی در انعکاس اون حرف ایجاد می کنه.
با در نظر گرفتن این نکات ظریف فنی اون انعکاس 30 برابری حرف های کیروش عملا جک به نظر میرسه و دیگه باید از انعکاس مثلا 200- 300 برابری حرف زد. خلاصه این که خیل فرق می کنه یه حرفی رو کی و کجا بزنی.
بر همین مبنا به نظرم نوع پاسخ شما که گفتین ملت به چه چیزهایی اهمیت و میدن و به چیزهایی اهمیت نمیدن بدون در نظر گرفتن این ظرایف تکنیکی کاملا گمراه کننده است.
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
به آقا حمید؛
قربانت شوم
من که در یادداشتم عرض کردم از مردم و هواداران توقعی ندارم .
منظورم رسانه ها و خبر نگاران و دوستان کریمی از جمله اونهایی که اسم بردم.
اونها حتما شنیدند ، و خبرنگاران همین سایت
وگرنه از هوادار چه توقعی دارم.
۴
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۷
به مصطفی
چرا؟
چون طرفدار کریمی نیستم ؟
علی کریمی نماد پرسپولیس نیست برای من نیست!
۳
شهرام
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
یعنی مشخص نیس درد کریمی چیه؟! آیا فساد فوتبال هست؟! نه معلومه که نه!! یعنی تو دستگاه عریض و طویل ما یه کارلوس کیروش هست که منبع و ملجا تمام فسادهاست که 90 درصد پست های ایشون در مورد آقای کیروش هست؟! یعنی به جز تیم ملی بقیه بخش های فوتبال ما در پاک دستی هستن؟!! یعنی مشکل ما وجود کارلوس کیروش هست که اگه بره فوتبال ما گلستان میشه؟!
نه آقایون؛ خودتونو گول نزنید؛ مشکل علی کریمی مشکل فساد نیس بلکه تسویه حساب شخصی با کیروش هست. جالب اینکه کیروش هیچوقت با کریمی مشکل نداشته ولی کریمی با کی مشکل نداشته؟! این وسط هم یه گروهی که میدونیم کیان اومدن و پشت کریمی وایستادن تا بواسطه هوادارای پرسپولیس و زیر چار اونا زهرشونو بریزن.
یادمون نره کریمی و کریمی ها دقیقن بخاطر ساخت ساختمان پک جلوی کیروش وایستادن و گفتن فدراسیون داره برای کیروش ساختمان میسازه!!! اما الان میبینیم تیم فوتسال بانوان و تیم های نوجوانان هم از مک استفاده میکنن.
آقای برانکو و کریمی میگفتن چمن کمپ تیمای ملی خوب بود! بعد که یه باد و بارون خورد و فهمیدیم چه کیفیت ممتازی داشت!! بازهم سماجت های کیروش باعث شد چمن کمپ زیر کشت بره.
اینکه کریمی هر روز در مورد لباس پست میذاره، کی جلوی بی کیفیتی لباس ها وایستاد تا الان آدیداس بپوشیم؟!
کی برای پرواز اختصاصی جنگید؟!
کی برای امکانات جنگید؟!
اما کریمی هیچ کاری نکرده و فقط با دنبال کردن تسویه حسابای شخصیش آرامش تیم ملی رو بهم زده.
علی کریمی دیگه جایگاه خودشو از دست داده و کسی هست که پست میذاره و پست میذاره و هر بار تعداد کمتری بهش اعتنا میکنن! کریمی سوخت...
خاطره بازی با العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۶
شهرام کیسه
اینکه کریمی در مورد کیروش چی گفته یا نگفته بحث نیست عموری
بحث ما در مورد چرندیات این خانم خبرنگاره
وقتی می آدکریمی رو به پرسپولیس نسبت میده..هدایتی رو به پرسپولیس نسبت میده.اولا هدایتی مثل من یک هواداره فقط تفاوتش با من تو پولشه دوست داره پولش و خرج کنه.اولا وزارت ورزش که می اد یک تیم خصوصی رو از دست مالکینش می گیره اسم خودش,و پای قباله اش میزنه اما برای این تیم خرج نمی کنه بعد یه خل مثل هدایتی به پستش, خورده داره هدایتی رو می دوشه جالبه از هدایتی پول می گیره اما صلاحیت این آدم تایید نمیشه.
تو هوادارن پرسپولیس همه ادم وجود دارن مرحوم مرتضی احمدی و سعید راد و خود هدایتی گرفته
توی کیسه هم ننه مشهدی و برزو و علی رضوانی خبرنگار
تا خود جنابعالی
بعد داستان استیل آذین چه ربطی به پرسپولیس داره یا چه ربژی به پروین داره؟
چرا این خانم در مورد واعظ آشتیانی صحبت نمیکنه؟؟چرا این خانم از تیم ناپاک کیسه صحبت نمی کنه
سال گذشته وقتی الهلال تبانی نکرد و پرسپولیس بالا اومد و هواداران تشکر کردن این خانم اومدن از سعودی ها و فاجعه منا رو ربطش داد انگار سران باشگاه الهلال
تو فاجعه منا دست داشتن
اما نمی کنه چرا هوادارن کیسه رفتن تو ی این سایت و خواستار شکایت باشگاه الهلال برای حذف و محرومیت پرسپولیس شدن ؟؟تشکر از الهلالی ها بابت تبانی نکردن چون پرپولیسی انجام دادن ایراد داره اما هوادار کیسه میره اون حرکت و میزنه برای این خانم بی ایراده
چون تیم محبوب خودشه
وقتی یک خبرنگار تعصب رنگی داره حق نداره به دیگران امر و نهی کنه که مثلا کریمی تعصب رنگی نداشته باشه
هومن جعفری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
در هر جای دنیا که در برنامه تلویزیونی مشخص شود یک نفر از سمت خود سوءاستفاده کرده و مثلا ماشینی را که قرار بوده برای مطالبات باشگاه بگیرد را گذاشته زیر پای خود یا از طریق اطرافیان خود از بازیکنان یک تیم رشوه گرفته، فردا صبحش طرف را احضار می‌کنند به مراجع ذی‌صلاح یا دست‌کم اینکه چند شاکی خصوصی و دولتی و سازمانی می‌ریزند سر طرف که برادر اینجا شهر بی‌حساب و کتابی نبوده که شما سی خودت از این کارها کردی؟‌!
منتها کسی با رییس هیات فوتبال قم کاری ندارد که چرا ماشین مطالبات زیر پایش قرار گرفته یا چرا بازیکنان تیم در موردش اینطور حرف‌هایی می‌زنند. یا همین بهروز‌ خان رهبری‌فرد رک و روراست آدرس داده که به داور بازی استقلال و استیل‌آذین صد میلیون در حیاط هتل دادیم و همچنین به بازیکنان تیم‌های مقابل هم پول دادیم که مقابل ما تبانی کنند یا اخراج شوند! بعد هم می‌خندد! کمیته داوران خواب! کمیته انضباطی و اخلاق خواب! مراجع ذی‌صلاح سرگرم چیزهای مهم‌تر! دقیقا در این مملکت چه اتفاقی افتاده؟ آقایانی که دنبال بهانه از حسین هدایتی می‌گشتند الان کجا تشریف دارند؟ الان واقعا این مطلبی که می‌نویسم طنز نیست و تراژدی است! همین آقای رهبری‌فرد چطوری از این قضیه اطلاع داشته و ماجرا را خبر نداده؟ همین سکوت ایشان مباشرت و مشارکت در جرم نیست؟ محرومیت از مربیگری ندارد؟ دست‌کم احضار به کمیته اخلاق ندارد؟
فساد سر تا پای فوتبال را گرفته و ما همه مشغول نگاه کردن به همدیگر هستیم. خب این هم فساد! یک بازیکن سابق در یک مصاحبه شوخ و شنگ‌وار اعتراف کرده که در باشگاه استیل آذین رشوه دادن به داور و بازیکن حریف به کرات دیده می‌شده. چرا کسی پیگیر نیست؟
ماجرای آقای الف پ را گذاشته‌اید بعد از جام جهانی پیگیری کنید. اینکه دیگر ربطی به کسی ندارد. ورود کنید دیگر!
رضا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
واقعأ به حال این فوتبال باید تأسف خورد ،که کریمی شده اسطوره آن
۹ ۱
ادر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
اسطوره فقط مهدی قائدی. آخه لامصب 1 تار موی علی کریمی شرف داره به کل تاریخ سه باشگاه منفور و غرق در لجن سه چرخه سواران، تاج و استقلال.
سجاد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
استقلالي از كريمي حمايت كردن؟ چرا مطالب تخيلي ميزنيد؟ برو پيج هاي استقلال بعد بازي سپيد رود و تراكتور ببين !!! دوستان اعتقاد دارن تباني بوده، شما كه رگ گردنتون زده بيرون يادتون رفته كريمي يه فوتباليست بوده و الان يه مربي و اگر حرفي از فساد ميزنه جور خبرنگارهاي دوزاري مثل شما رو ميكشه كه جرّأت حرف زدن نداريد ولي عاشق مطالب زرد و چرك هستيد،!!! اگر رهبري فرد حرفي زده كه خيلي از اين حرفا تا حالا زده و بعدا گفته منظورم اين نبود ، موجع رسيدگيش كميته انضباطيه و البته هدايتي هم شكايت كرده ازش ، سوْال هم پيش مياد اگر اينطوري كه رهبري فرد ميگه بوده چطور اين تيّم با اون همه بازيكن سال اول نتونست بياد بالا و سال دوم تو ليگ برتر با اين همه فساد آخر شد!!!! شما خبرنگارا در مورد ماجراي لباس تيّم ملي سكوت كرديد!! چرا؟ سرمربي كه زمين و زمان بهم بافته بود لباس بي كيفيته با قرارداد آلِ اشپورت و وأريزي به حساب كيروش ، يه دفعه سكوت ميكنه، چرا؟ چرا در مورد نقش سرم بي تيّم در بازي هاي بي كيفيت تيّم ملي چيزي نمي نويسيد؟ حتما وحدت ملي قبل جام جهاني !!!! يادتون باشه كالچو پولي دو ماه قبل جام جهاني افشا شد ولي ايتاليا قهرمان جهان شد، يادتون باشه رو هزار تا فساد تو اين فوتبال سكوت كردين چون براون صرف نداشت ولي در مقابل جايي كه بايد كسي رو بكوبيد ذره اي ترديد به خودتون راه نميدين كه از ماه كوه بسازيد
سجاد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
استقلالي از كريمي حمايت كردن؟ چرا مطالب تخيلي ميزنيد؟ برو پيج هاي استقلال بعد بازي سپيد رود و تراكتور ببين !!! دوستان اعتقاد دارن تباني بوده، شما كه رگ گردنتون زده بيرون يادتون رفته كريمي يه فوتباليست بوده و الان يه مربي و اگر حرفي از فساد ميزنه جور خبرنگارهاي دوزاري مثل شما رو ميكشه كه جرّأت حرف زدن نداريد ولي عاشق مطالب زرد و چرك هستيد،!!! اگر رهبري فرد حرفي زده كه خيلي از اين حرفا تا حالا زده و بعدا گفته منظورم اين نبود ، موجع رسيدگيش كميته انضباطيه و البته هدايتي هم شكايت كرده ازش ، سوْال هم پيش مياد اگر اينطوري كه رهبري فرد ميگه بوده چطور اين تيّم با اون همه بازيكن سال اول نتونست بياد بالا و سال دوم تو ليگ برتر با اين همه فساد آخر شد!!!! شما خبرنگارا در مورد ماجراي لباس تيّم ملي سكوت كرديد!! چرا؟ سرمربي كه زمين و زمان بهم بافته بود لباس بي كيفيته با قرارداد آلِ اشپورت و وأريزي به حساب كيروش ، يه دفعه سكوت ميكنه، چرا؟ چرا در مورد نقش سرم بي تيّم در بازي هاي بي كيفيت تيّم ملي چيزي نمي نويسيد؟ حتما وحدت ملي قبل جام جهاني !!!! يادتون باشه كالچو پولي دو ماه قبل جام جهاني افشا شد ولي ايتاليا قهرمان جهان شد، يادتون باشه رو هزار تا فساد تو اين فوتبال سكوت كردين چون براون صرف نداشت ولي در مقابل جايي كه بايد كسي رو بكوبيد ذره اي ترديد به خودتون راه نميدين كه از ماه كوه بسازيد
هومن
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
حالا تازه به این نتیجه رسیدید؟؟ همون شبی که علی کریمی این حرفارو زد من گفتم این آقا هدفش فساد نیست هدفش نابودی کیروشه فقط میتوننم بگم متاسفم همین
۷
عباس قادری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
علی کریمی بت ماست. هر کاری میکنه درسته
۴
استقلالیم با افتخااااااااااااار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۷
اصلا ازش خوشم نمیاد ،چون مردمو دست انداخته،مردمو بازیچه کرده،از محبوبیتش داره سو استفاده میکنه،گویا تنها آدم سالم فوتبال خودشه،درحالی که اصلا اینطور نیست ،اگه اینطور بود هرگز قبول نمیکرد سرمربی سپید رودی بشه که تازه دوهفته از استخدام روانخواه برا نیمکتش میگذشت،این آقا هرجا به نفع خودش وتیمشه بلوا به پا میکنه وسردمدار مبارزه با فساد میشه وهرجا به نفعش نیست سکوت اختیار میکنه ومثل موش میره تو سوراخش،این آقا نه سواد درست وحسابی داره که بفهمه چی رو کجا بگه نه شعور داره که بفهمه برا مبارزه با فساد باید عادلانه رفتارکنه واز گند زدن های دوست ورفیق شفیقش واز بی قانونی های باشگاه محبوبش نگذره،اینارو به این خاطر نمیگم که فکرکنید استقلالیم وازش بدم میاد ،من استقلالی همیشه به رقبای باشخصیتی چون مهدوی کیا وباقری احترام گذاشتم وعلی دایی رو هم دوس دارم،ولی ایشون شور رفتارشو دیگه در آورده،تا وقتی که عادلانه وبا نگاه برابر به همه ی قضایای این فوتبال نگاه نکنه از نظربنده هیچ ارزشی نداره حرفهاش،بیشتر به نظر میاد داره تسویه حساب شخصی میکنه
خاطره بازی با العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
البته امثال شماها حق دارید چون بازیکن محبوب مثل کریمی نداشتین ملاک محبوبیت شما بی احترامی به رقیبه مجیدی بابت گل در دربی محبوب نشد و یا قابلیت فنی و یا وفاداری (که جوکه )
مجیدی به خاطر بی حرمتی و کوری خونی بین شما یک شبه محبوبیت پیدا کرد.البته ایشون هم با فساد مبارزه کرد اوج مبارزه با فساد ایشون لایی خوردن از احمدی نژاد بود ه
علی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۹
شما انگار حسابی بهم ریختی که کریمی به رییست کارلوس میگه دلال؟؟؟ خب دلاله دیگه....بعدشم کریمی که قبل از نود همش میگفت شما خبرنگارها باید این سئوالهارو بپرسید نه من!!!! اینکه فروختن قلمتونو دیدن کارهای کیروش( سوای مسائل فنی که اون هم وظیفه اش بوده و کلی پول داره میگیره واسه همین)سکوت کردی!!!!تو باید حیاء کنی که ادای روشنفکرهارو داری در میاری...وگرنه کریمی و دیگران مثل هر شهروندی حق داره نظرشو بیان کنه ولی تو که اسم خودتو میذاری خبرنگار و در مقابل دزدی 69 میلیاردی که معاون رئیست آقای ساکت اومد تو نود تایید کرد چشماتو بستی و خودتو به نفهمی زدی باید حیا کنی..... عزت دست خداست که به علی داده و امثال تو داری میسوزی و آب سرد لازم شدی!!!! تو بزرگی کریمی همین بس که تو با نوشتن بر علیه اش هم معروف میشی!!! حالا راستشو بگو کارلوس چقدر شیتیل داده بهت بابت این چرت و پرتااا؟؟؟؟
___
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۹
جالبه که نویسنده فقط درباره برانکو و پرپسولیس مینویسه و هیچ وقت رفتارهای سخیف کیروش یا اتفاقات باشگاه محبوبش نمیره انگار همه معصوم و مبرا از گناه هستن فقط پرسپولیس و برانکو گناهکارن. شما وقتی میتونی کریمی یا برانکو رو نقد کنی که یه طرفه و رنگی نگاه نکنی
00
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
واسه یه بلیط روسیه خودت رو هلاک کردی؛ خودِ کیروش نوشته هات رو بخونه بدون شک میگه: کی؟ من؟ منو داره میگه؟ بس کن خانم نیتت واسه همه مشخصه
اسد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
متن خوبی بود ولی الان یه سری هوادار افراطی سرخ به نویسندش هجوم میارن و انواع تهمتها نصیبش می کنند... ولی خدایی چرا کریمی به جای حرفهای گزینشی نمیاد از این همه فسار رفیق شفیقش و جعل تاریخی و ... بگه!؟؟؟
۴ ۲
خاطره بازی با العین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
هوادار افراطی
؟؟؟؟؟؟این خانم کی در مورد تیم کیسه صحبت کرده؟وقتی یه کیسه کش می اد صحبت می کنه و نقد کودکانه می کنه..بحث امثال ماها این نیست کریمی معصومه بحث ما اینه این خانم داره رنگی می نویسه
و ما هم جوابش,و دادیم
شیشعلی نرو
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۳
البته شما کیسه کش,ها باید از این خانم حمایت کنید مثل حمایتتون از جواد خیابانی
راستی این خانم چرا در مورد جواد خیابانی چیزی نمی گه
از دلال جیووا
110
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
این اشک ریز و مهریزی دقیقا مثل هم هستن یکی با مقاله نوشتن اون یکی با توییت کردن توهین و طرفداری میکنن فقط سیستم شون متفاوته اشک ریز بعد هر مقاله وقتی کلی مورد عنایت دوستان قرار گرفت یه مطلب ابدوغ خیاری میذاره یعنی بیطرفه ولی مهریزی بعد توییتی که میذاره کلا محو میشه و وقتی پیدا میشه که مثلا کیسه به یه دستاوردی رسیده باشه چند وقت پیش طوری گم شده واسه پیدا شدنش اگهی زده بودن نه از 6 تایی که از العین خورده بودن چیزی مینویسن و توییت میکنن نه از خریدهای پایان ناپذیر تیم محبوبشون و نه از اینکه بالاخره واسه رد گم کنی هم شده یه بار بپرسیم چرا کیسه با این همه هزینه اخرش باید داور و فدراسیون به دادش برسن یا اصلا نظرش درباره وزیرپرسپولیسی چیه؟ یا چطوری کیسه که شاکی خصوصی داشت نذاشتن از اسیا حذف بشه؟
#
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
فکر میکنم شقایق اشک ریزی وجود خارجی نداره و این نوشته ها متعلق به علی مهریزی است!
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
من هم مث ل شما برای چند ثانیه ای به ابن قضیه شک کردم. ولی آخه مهریزی یه همچین توئیتی هم داره که به نظر میرسه خیلی با مواضع این نویسنده اختلاف داره:

در ماجرای #کی‌روش و #کریمی رسانه‌ها دوست داشتند آتش معرکه بالا بگیرد و به آن بیشتر از اصل مطلب که انتقاد کریمی از #فدراسیون بود پرداختند. ساده است که عینک روشنفکری بزنیم و کنش‌های دو طرفِ دعوا را نقد کنیم اما یادمان باشد این دقیقا همان چیزی است که #یقه_سفیدها می‌خواهند. اینکه قلب ما دو تکه بشود و توی دوراهی #کی‌روش و #کریمی بمانیم... اینکه شهر شلوغ باشد و آنها قراردادهایشان را بنویسند، لقمه بگیرند و هر روز فربه‌تر از قبل توی دوربین نگاه کنند و #دروغ بگویند.
ابیدل
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۶
دررود به شرفت نه تنها از علی کریمی خبری نیست عادل و دوستان سایت نود ورزش سه و... همه ساکت نشستند خوب بحث پول گرفتن در میون دیگه خدمت دوستان پرسپولیسی عرض کنم اگر اینقدر فساد توی تیم استقلال بود از مهرداد میناوند گرفته تا جعل و فساد حاج حسین رشوه شیث و نصرتی و... الان دیگه فرصت به خانم اشکریز نمیرسید خود برنامه نود و... و صد البته وزیر ایم استقلال منحل کرده بودن نمونه اش محرومیت مهدی رحمتی و مجاهد و....
۵ ۱
666
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
نود که دربست در خدمت استقلاله درست شب بازی های حساس پرسپولیس اصرار به افشاگری داره. حرف زدن خیلی راحته چون یه عده در برابر کارتون سکوت میکنن مثلا سکوت عمیق امثال این خانم درباره مسئله قائدی! نیمه شب،مست با یه خانم که در نهایت باعث کشته شدن یه جوان میشه! میبینی مورد زیاده فقط درباره یه مجموعه سکوت میشه و اصرار به ماستمالی کردنش دارن
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
دمتگرم ، واقع عالی بود .درود برشرفت

۴
Me
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
علی کریمی مدتهاست دیگه اون علی کریمی که محبوب کل ملت بود نیست،علی کریمی وقتی ارزشش رو از دست داد که به خاطر پیروزی با هوادار ۱۱ ساله استقلال تو اینستاگرامش کل کل میکرد،حالا توقع دارید به جعل قرارداد طارمی و پرسپولیس بپردازه؟توقع دارید بیاد از فساد رفیق و هم پیاله اش حسین هدایتی بگه؟چه توقعاتی؟!!کریمی از اول هم همونی نبود که ما فکر میکردیم،کسی که شخصیت ملی میدونستیمش ،نه تا این حد رنگی که با هوادار خردسال استقلال کل بندازه،خیلی جالبه ،تعصب بعضیارو اینقدر کور کرده که نمیخوان اعترافات بهروز رهبری فرد رو بپذیرن و بی ارزشش میدونن،واعتراف صریح مهدی طارمی به جعل قرارداد رو به نفع خودشون تعبیر میکنن،کریمی بهتره این شوی مضحک رو تموم کنه که دیگه کسی باور نمیکنه کاراشو،کریمی انقدر رنگی شده که تمام مشکلاتش با کی روش به بعد درگیری برانکو و کی روش برمیگرده،ممنون خانم اشک ریز بخاطر صراحت کلامتون
۵
یه ایرانی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۰۴
شقایق اشک ریز شقایق اشک ریز شقایق اشک ریز

صد رحمت به سنگ پای قزوین

این خصوصیت ایرانی بودن و شاید شرقی بودن است ظاهرا ؛ من نمیدانم .
اما
آیا چون علی کریمی از کارلوس شغال مچ گیری میکند ؛ از فساد فدراسیون میگوید ؛ یا برخی دغدغه های اجتماعی حرف میزند . باید تبدیل به گاندی شود؟ تبدیل به یک مصلح اجتماعی شود ؟ تبدیل به مسیح شود ؟ یا تبدیل به محمد پیامبر ؟ هر چند همه اینها که اسم بردم خودشان هم در زمان خودشان خطاها کرده اند و مبرا از خطا و اشتباه نبوده اند .

ای جماعت ؛ علی کریمی یکی است مثل من ؛ مثل شما . شاید در کل دو تفاوت داشته باشد آن همه یکی اینکه بسیار محبوب و مشهور است ؛ دوم اینکه شکر خدا پول دارد . در این مملکت کم نیستند آدمهایی که یا هر دو را دارند مانند علی دایی ؛ و برخی ها یکیش را دارند یا شهرت بدون محبوبیت یا ثروت .
تفاوت علی کریمی و علی دایی در این است که :
علی دایی فقط برای حق خودش داد و فریاد میکند . دنبال منفعت خودش است .
علی کریمی در هر موضوعی که ناراحتش کند فریاد سر میدهد .

بنابراین قرار نیست علی کریمی ؛ علی دایی یا هر کس دیگه ای بشوند منجی یک ملت ؛ بشوند پاک کننده فساد از مملکت .

اون مزد بگیران قلم بدستی همانند شقایق اشک ریز که این چنین بر علی کریمی تاخته ؛ چه زمان به این شدت و حدت که نه حتی نصف این اندازه به فسادهای فدراسیون تاخته اند؟ به مربی دلال تیم ملی تاخته اند؟ به آن برنامه و پروژه کذایی مبارزه با فساد در فدراسیون که به مجلس هم کشیده شد و قرار بود منتشر شود و هنوز بعداز چندین سال نشده است تاخته اند ؟ به این موضوع محرومیت افشین پیروانی نه بخاطر فساد که بخاطر حمایت از علی کریمی است تاخته اند ؟ و ..................

در دیزی بازه ؛ حیای گربه کجا رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از علی کریمی چه انتظاری داریم ؟؟ درس سیاست و زبان بازی خوانده ؟ درس روزنامه نگاری و سفسطه خوانده ؟ درست پول بگیر و خفه شو خوانده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه انتظاری داریم ؟؟؟؟؟؟؟
بیاید صفت داشته باشیم و بجای اینکه به رفتارهای اشتباه افرادی همانند علی کریمی بخاطر منافع شخص یا گروه خاص خودمان گیر بدهیم ؛ ما هم گوشه ای دیگر از فساد را برملا کنیم ؛ ما هم اگر علمی داریم و اصول بلدیم ، اعتراض و افشای فساد را اصولی انجام دهیم تا یاد بگیرد .
شقایق اشک ریزی که بارها اینجا مویه کنان و سینه زنان برای دلال تیم ملی مو سر به شیون افشاندی ؛ شده یکبار هم از کثافتکاری هایش بنویسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهتر است قبل از نوشتن درباره دیگری ؛خوب فکر کنی که آینه رفتار تو هم همانند او هست یا نه
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
آقا ، یه ایرانی !
در نامهایی که در بند اول نوشته تان آوردید ، نام گرامی رسول خدا و مسیح هم هست ،
چه چیزی شما را اینقدر گستاخ کرده که نام گرامی رسول خدا و پیامبر بزرگ ، مسیح را در یک بحث بی ارزش ورزشی می آوری و این پیامبران بزرگ را با گاندی و ...در یک ردیف می گذاری!

تو همان اندازه که مدعی هستی چشم و گوش بسته از کیروش دفاع می شود داری از علی کریمی می گویی با این تفاوت که دوستان هرگز نامی از بزرگان دین و دنیا نیاوردند ولی تو...


از آقای پوریا عاجزانه و در عین حال خشمگینانه می خواهم مراقب باشند که به شان مقدس رسول گرامی جسارتی نشود.

۳
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۵۲
در ضمن مدعی شده ای که صاحبان آن نامها هریک در زمان خود مرتکب اشتباه شده اند ؛
ای تاریخ شناس و پیغمبر شناس ، میشود اشتباه پیامبر بزرگ اسلام را بگویی!!!
من و تو و علی کریمی و شقایق خانم و بقیه کی باشند که شما از رسول گرامی اسلام هزینه میکنی!!!
۳
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۴۰
به پرسپولیس واقعی:
به نظرم وقتی گفتن در مورد برخی مسائل خطر جانی برای نویسنده داشته باشه خیلی درست نیست از نویسنده بخوایم در مورد همون مسائل صحبت کنه.
یه ایرانی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۰
دوستان گرامی که اینقدر نکته سنج هستین ؛ خیلی خوبه واقعا اینقدر حساس هستین اما واقعا پیرو هم هستین .
در مورد حضرت مسیح آنقدر مطالعه ندارم اما طبیعتا انسان است .
اما پیامبر مسلمانان جهان : این آیه از سوره فتح را میگذارم بقیه را هم میتوانید تحقیق کنید

☑️ إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا ﴿۱﴾

لِيَغْفِرَ لَكَ اللَّهُ مَا تَقَدَّمَ مِن ذَنبِكَ وَمَا تَأَخَّرَ وَيُتِمَّ نِعْمَتَهُ عَلَيْكَ وَيَهْدِيَكَ صِرَاطًا مُّسْتَقِيمًا ﴿۲﴾

در ضمن اینجا هرگز و هرگز منظور بی احترامی به مقام شامخ اولیا نبوده بلکه گوشزد این موضوع است که همه بنده خداوندگار هستیم و انسان جایزالخطاست .
با اینحال اگر نابخردانی از آن قسمت مطلب برداشت نادرست کرده اند ؛ بنده پوزش میخواهم .

چرا از این همه نوشته این تیکه را گرفتین ؟ بقیه اش رو نگرفتین.
۱
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۱
لطفا تفسیر سوره ی فتح را بخوان

پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
ایضا به جناب یه ایرانی
باعث شدید تفسیر سوره ی فتح را بخوانم ، حتما منظور شما چیزی که من برداشت کردم نبود؛
برای اولی ممنون
و برای دومی ببخشید.
۱
حامی تیم ملی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۲۶
علی کریمی مدتهاست دچار فراموشی مزمن از نوع سرخ رنگش شده است فراموشی که در آن به بهانه مبارزه با فساد متهم کردن بدون سند و ادله محکمه پسند سرمربی تیم ملی به دلالی و دریافت مبلغ طبق قرارداد اسپانسری با آل اشپورت میشود پیراهن عثمان و ندیده حکم صادر میکنند برایش ولی نداشتن مدرک مربیگری معتبر توسط خود آقای کریمی میشود حاشیه و اصلا قابل بحث نیست این مطالب چرا که جناب کریمی در کمال شجاعت در رسانه های مجازیش پاسخگوی مردم نیست و حرفهای بزدلانه اش را از کانالش به اطلاع عموم میرساند! فساد محرز جناب هدایتی بدهکار بزرگ بانکی و تحرکات مشکوک مالی و اقتصادی باشگاه سرخ محبوبش میشود منطقه ممنوعه وحتی گریزی هم به آنجا نمیزند جناب منجی فوتبال ولی از محرومیت ناعادلانه مسعود شجاعی کلامی بر زبان نمیراند این دلسوز منافع ملی! این آشوبگر همیشگی فوتبال وجادوگر زمان بازیگری در مستطیل سبز فراموش میکند از نداشتن زمین مناسب و استاندارد برای تیم ملی بگوید یا از دزدیده شدن پول همین کمپ تیم ملی توسط خانم دکتری که همسرش رفیق شفیق و هم پیاله رستورانی جناب برانکو معبود این روزهای علی کریمی بگوید !فراموش میکند از دلیل جدایی اش از تیم ملی سخنی بگوید مبادا این دلیل آنقدر مضحک و بی منطق باشد که موجب تمسخر همین دوستان امروز و مخالفان کیروشی اش شود! جناب کریمی نه تنها فراموشی گرفته بلکه دچار اشتباه محاسباتی مهلکی شده که ضررش فقط به فوتبال ملی میرسد وبس جاییکه طلایه دار جنبش تخریب گر فوتبال ملی به پشتوانه موج طرفداران افراطی و اغلب سرخش بازیچه صحنه گردانانی شده که از کریمی برای پیشبرد اهداف تخریبگرانه علیه کیروش و تیم ملی استفاده میکنند ودر واقع کریمی هم با رضایت کامل و طیب خاطر در اختیار این پروپاگاندای رسانه ای قرار گرفته و افکار پلید و گفته های زهرپاشانه ی اربابان مخالف تیم ملیش را غرغره میکند! این مبارزه بی شک فقط یک بازنده دارد آنهم منافع ملی تیمی است که کمتر از یک ونیم ماه دیگر باید در برابر چشم دنیا مقابل حریفان تا دندان مسلح اروپایی و آفریقایی اش به میدان برود وسلاخی بشود با این شرایط فوتبال ملی و حاشیه هایی که جناب کریمی و اربابان رسانه ای و سرمربی تیم سرخش برای تیم ملی ساخته اند و تیم ملی شده سپری برای جنگیدن بر روی اهداف پلیدوتصفیه حساب های شخصی با کیروش وفقط این کیروش هست که بعدا به عنوان مقصر درجه یک نتایج بد احتمالی "خدای نکرده "در جام جهانی شناخته می‌شود و هیچکس بعدا نمیگوید چه کسانی این جو مسموم را علیه تیم ملی ایجاد کرده اند وبا چه نیتی در برحه حساس پیش از جام جهانی بفکر برکناری کیروش و آلترناتیوی گزینه مورد نظرشان که اتفاقا تمایلش به سرمربیگری تیم ملی را هیچوقت تکذیب نکرد و اساسا با همین هدف عهده دار تیم محبوب کریمی شده است افتاده‌اند! مهم فقط این است که کیروش نباشد وگرنه اینکه تیم ملی در بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال پیش چشم تمام دنیا سلاخی بشود و برگردد مهم نیست! فقط علی کریمی و اربابانش حق اظهارنظر و سهم خواهی از تیم ملی دارند نه مردمی که تمام عشق و امید و تنها رویای ملیشان شده این تیم با سرمربی اش که از همه ایرانی تر بفکر تیم ملی بوده و برای سربلندی نام ایران جنگیده حتی با ایرانیهای بظاهر هموطن! کیروش هم روزی میرود و این فوتبال باز می افتد به دست نا اهلان و کیسه دوزان که نیمکت تیم ملی فرصت خوبیست برای جولان دلال های وابسته و مربیانی که از الان کادر خود را نیز بسته اند و با حمایت های خبرنگاران رستورانی وابسته به خودشان جو را چنان تلطیف و آرام جلوه میدهند گویی هیچوقت تیم ملی با کیروش وجود نداشته! باز هم ما می مانیم و کابوس های تکراری باختهای مفتضحانه تیم ملی مقابل تیم های آسیایی و اسم تیم های عربی رعشه بر اندام ما می افکند و همیشه در نهان خود حسرت این روزهای طلایی تیم ملی را میخوریم وباز طبق سنت دیرینه خود میگوییم ای کاش چنین نمیکردیم با این سرمربی و تیم دوست داشتنی یکدل و متحد وبه دور از هر گونه دلال و حاشیه اش! وباز هم آشوبگران این روزهای فوتبال ما علی کریمی و اربابانش به ساحل آرامش میرسند ومنکر هر نوع فساد میشوند و با دوستان متخلف بانکی خود به شب نشینی میپردازند و امثال حسین هدایتی ها با قدرت و جسارت بیشتری در صدد نابود کردن منافع ملی باشگاهها گام برمیدارند و هستند کسانی مثل کریمی که با سکوتشان خائنانه حمایت کنند و دم نزنند مبادا رسوایی های بزرگی رخ دهد در پس این ماجرا! ودر آخر نیمکت تیم ملی این عروس هزار داماد میماند و هزاران مدعی پرفسورش که بالاترین مدرک مربیگری دنیا را دارند
۵
حسام
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
خانم اشک ریز، یوونتوس به دسته پایین تر سقوط کرد مثل تیم شما، محکوم شد. محکوم میدونید یعنی چی؟ یعنی حق به حق دار رسید. حق به حق دار میدونید یعنی چی؟ یعنی بحث درموردش وقتی به سزای عمل رسیده دیگه بی مورده. پرسپولیس محکوم شد، محروم شد، ضربه خورد در لیگ قهرمانان پس گفتن این موضوع بی مورده. اما پسرک متوحش استفراغی که فساد رفتاری داره با هم بازیاش، با دختران و کشتن یک فرد رو درموردش کسی صحبت نکرده، زحمت رو دوش عدالت طلب شما که درمورد این مفسید فی الارض افاضه کنید.
پرسپولیس آریایی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۳۹
نویسنده محترم خانم روباه اشکریز رو کاملا میشناسم ایشون تمام زندگیش جمع کردن پوستر فرهاد مجیدی بوده
بنظرتون همچین آدمی چه تفکری داره؟؟
حامی حق و حقیقت
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
خانوم محترم معلومه حسابی جیره جور ابودلال موزامبیکی و ساکت هستی

شما حرف های مهدی طارمی رو ملاک تخریب علی کریمی قرار میدی !!!
ربط گودرز به شقایق

خانوم عزیز دکتر طاهری توی برنامه شب های فوتبالی کاملا در این مورد شفاف سازی کرد اونم با سند و مدرک و نمیدونم شما اون شب به دنیا اومده بودی یا نه

در ضمن راجع به مسئله افشین پیروانی خود اسپانسر بارها گفته پیروانی هیچ کاری نکرده و این صحبت ها فقط بخاطر حمایت افشین از کریمی مطرح شده و به درخواست ابودلال موزامبیکی بوده

دقیقاااا عین اون لحظه ای که برانکو اسم دستیار کیروش رو پرسید و بعدش احضارش کردن کمیته اخلاق

این کمیته اخلاقی که میگی افشین خان رو 5 سال محروم کرده رئیسش بامداد میرزائیه

ما فدراسیونی داریم که دبیر کلش میگه اساس نامه ما به تایید فیفا رسیده در حالیکه نرسیده

ما فدراسیبونی داریم که توش یکی مث بامداد میرزایی از محله های سیرالئون بازیکن میاره تا کیروش ازشون ببره و 500 میلیون بزاره جیبش

ما فدراسیونی داریم که رئیسش علی کفاشیان رسما توی برنامه نود میگه آقای کیروش چند صد میلیون از اسپانسر لباس گرفته تا چیزی راجع به لباس ها نگه


واقعا ازین متن خنده دارت که فقط جهت کاسه لیسی دزد موزامبیکی بود خجالت نمیکشی؟؟؟

امیدوارم سایت شما کامنت منو منتشر کنه مثل سایت نود نباشه که فقط کامنتای چاپلوسی کیروش رو نشون میده
خربین
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
خوبه خود لنگی ها هم متوجه شدن کریمی مصداق بارز کسانی با تفکر (مرگ برای همسایه است ) هستش...
متاسفانه از این افراد تو کشور ما به وفور پیدا می شوند... سرخ و آبی و چپ و راست و پایین و بالا هم تداره
۶
Ss
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
خانم اشک ریز شما خودتون ناراحت نکن اقای رویانیان خوب اسمی روش گذاشته بود دیگه دست امثال کریمی رو شده و همه میدونندتو لونه فساد تیم پرسپولیس و فدارسیون چه خبر از جعل قرداد طارمی و خلعتبری گرفته تا تبانی با بازیکنان و مربیان حریف گلر نفت خلیل زاده میثاق منشا بنگر کمالوند و استفاده از گلر سوم و خوددن چهار گل تا تبانی با داوری امثال ترکی و بیژن جون تا رشوه حاج حسین به فداراسیون تا دوپینگ بازیکنان و گرفتن تست دوپینگ از بازیکنان ذخیره مثل الوازاده و... تا به حاشیه بردن سایر تیم ها توسط عادل جون (در مورد پیکان تو اوج رقابت با پرسپولیس گفته بود جادوگر داره)تا تبانی با کمیته انظباطی جهت محروم کردن استقلال نمونه اون محرومیت جباروف و رحمتی و سه بازیکن اول فصل همه و همه نشان دهنده فساد درون تیمی هست لقب ام الفساد نه متلعق به کریمی بلکه ممتعلق به کل تیمشون هست حالا مصاحبه فنونی زاده راجب اینکه علی پروین سر مربی وقت تیم ملی و پرسپولیس جهت گل نزدن بیشتر یا حضور فائقی در رختکن استقلال در مورد اون دربی نه نفره و دوپینگ شهاب زاهدی و التماس روحانی و وزیر به اردوغان و... به کنار دوسست عزیز فیلتر نکن کامل منتشر کن
۳ ۱
خاطره بازی العین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۷
حمایت افراطی ترین هوادار کیسه ؟؟؟
مطالب این کیسه کش نشون از حمایت کیسه کش ها داره
جقدر یک نفر احمق باید باشه فکر کنه روزی یک کیسه کش می تونه هم منافع با یه پرسپولیس ی باشه
ارش
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۵۵
دوست عزيز بهتره خودت رو ببري تست روانپريشي تو روسيه همون موقعع كه با اربابت رفتي اونجا
پیمان
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۵۶

واقعا اینقد نفهمی یا داری ادا درمیاری؟ :|
البته اینقد متنت چرت بود فقط همون چند خط اول رو خوندم و جواب دادم و مطمئنا تا تهش چیزایی که به ذهن ناقصت رسیده و خواستی بیای تو چشم رو گفتی
سو تفاهمی بیش نیستی
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۳
ادب داشته باش ؛ تو مثلا مردی!!!
خانم به شما توهینی کرده ، جناب!
در ضمن گفتی ، آبجی ، تو واقعا به خواهرت همینو میگی !
و اگر اینجا طویله است تو این وسط چکار میکنی
۵
فرد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹

كسى كه قلمشو بفروشه، پاش بيفته كاراى ديگه هم ميكنيد كه فساد جرمش كمتره. بله خانم اشک ریز. شغل جدید مبارک.
محمد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
واسه ترستون بهتون حق میدم...چون حرف زدن علی کریمی با به هم خوردن جیره مواجیب خیلی هاتون همراه خواهد شد...علی کریمی از بین بردنی نیست...چه با سانسور چه با فرافکنی و چه با یارکشی های جهت دار و...هشتاد میلیون آدم پشتشن.
رامین داودی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
در اين كه فساد در هر جايى كه باشه ، محكومه،شكى نيست ولى شما كه دايه مهربانتر براى فوتبال شدين، اين همه فساد فدراسيون منتشر شدمستند ، كدومش رو كار كردين يا پيگيرى كردين؟؟!!
پس خودتون رو دلواپس ورزش و فوتبال نشون ندين كه ديگه حناتون رنگى نداره ، كسى كه قلمشو بفروشه، پاش بيفته كاراى ديگه هم ميكنيد كه فساد جرمش كمتره
مهراد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۳
اخه بیشرف توکه ضر میزنی چرا جرات نداری درمورد فساد درفوتبال حرف بزنی حالا یکی اومده یه گوشه ازاین فسادو گفته بهت برخورده ساندیس خور
رامین داودی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
محبوبیت کریمی با این توهمات بی پایه و اساس کم نمیشه. #کریمی_حذف_شدنی_نیست
سحر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
دوست عزیز! اگه علی کریمی بخاطر وارد مسائل مربوط به باشگاه بشه مطمین باشید فساد اسقلال و سپاهان و بقبه تیمها سر به فلک میکشه و پرسپولیس این وسط خیلیییییی خیلیییییی کمتر از بقیه تیمها سهم داره. شما هم که ادعا میکنی کریمی خط کشیده بین تیم محبوبش و بقیه تیمها، شما هم به عنوان یک استقلالی به قضیه نگاه کردی
علی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۲
خانم اشکریز که این مطلب رو علیه کریمی نوشتی ، تا حالا توی عمر ورزشی ات ، حتی یک بار به ورزشگاه رفتی؟:)))))
سحر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۲
شما راه جالبی رو برای شهرت پیدا کردین. اما از من به شما نصیحت؛ من خودم ورزشی نویسم اما هیچ گاه بخاطر منافع شخصیم حق رو زیر پا نگذاشتم و چیزی که دروغ بوده رو جور دیگه جلوه ندادم. به این راه ادامه نده چون محبوبیت علی کریمی و راستی و درستیش برای همه ثابت شده و شما اگه نگران فساد در فوتبال هستی لطفن برو مدارک جمع کن بیا ثابت کن و از اسقلالم بگو حتمن ک نصف افتخاراتش زیرسواله. شمایی که میگی علی کریمی نقاب داره؛ باید بهت بگم اگه فقط یک نفر توی این فوتبال باشه که من به پاکیش اعتقاد داشته باشم علی کریمیه چون میدونم هیچوقت بخاطر منافع خودش حرفی نزده همیشه از منافع دیگران دفاع میکنه. باز هم میگم قلم وقتی پاک باشه تا اخر عمر به خودت افتخار میکنی. قلم مقدسه هرگز نفروشش. هرگز
Reza
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
قلم به دست ، قلمت رو فروختی..
شاعری وام گرفت
شعرش آرام گرفت..!!
Meysam
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
جالبه ، اینهمه وقتی که گذاشتیو این متنو نوشتی که البته مطمئنم با قصد و غرض نوشتی، وقتتو میزاشتی در مورد فساد توو فوتبال مینوشتی ، در مورد این همه پرونده عجیب و غریب مینوشتی که توو فدراسیون دارن از جیب من و تو میدزدنو میخورن ... متاسفم برات ... در ضمن تو در حدی نیستی که در مورد هوادارای پرسپولیس چیزی بنویسی . متاسفانه توو این مملکت همیشه بوده و هست یه نفر هم که اومده حرف حق بایدم اینجوری بکوبنش . خدارو شکر روز به روز هم خدا داش علی رو بزرگترش میکنه امثال تو حقیر تر ... به قول معروف کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه ...
مصطفی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
این متن خنده دارم نبود..اخه علی کریمی کلا بافدراسیون کار داره نه اشخاص...مگه کریمی اشکالات استقلال یااستقالالیا یاسپاهان یاتراکتوررو گفته که واسه پرسپولیسارونگفته...نمیخوایدبگیداستقلال مشکلی نداشت که بعید نیست بگید...کاملا معلوم بود واسه مخدوش کردن چهره ی علی کریمی پیش استقلالیا این متن نوشته شده...از لحاظ ادبیات غنی بود اما از لحاظ ادب و منطق صفر مطلق...فساد کیروش از روز روشن مشخص تره شما جقدر متن نوشتید...کار زشت رو شما میکنید..
محمد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷
واقعا از مطالبتون پیداشت، قصد تخریب دارید، به نظرم بابت این مطالب پول خوبی گرفتی
سحر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۸
بله دیگه وقتی ورزشی نویسانی مثل من خودشونو بازنشسته میکنن میدون برای امثال شماها باز میمونه متاسفانه. کی روش و تیمش و راهش و سیستم و تفکر محافظه کارانش برای همه مشخص میشه بالاخره ما که خیلی ساله فهمیدیم. برای تمام کلمات نادرستی که کنار اسم داش علی آوردی باید جواب پس بدی. نژادپرستانه اخه؟؟؟ نقاب پوشالی؟ ادبیات نادرست؟؟؟ یا علی کریمی رو نمیشناسی یا داری شوخی میکنی. اگه توی کانالش نذاشته بود که ما اصلن اسم شما رو هیچوقتم نمیفهمیدیم بازم میگم راه جالب و صدالبته اشتباهی رو برای شهرت پیدا کردی چون از اسطوره نوشتن قلم پاک میخواد فقط
مخالف
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
ببین کی اومده واسه علی کریمی سلطان چرت و پرت میگه.شما خواهشا زر نزنین.چیزی از فوتبال نمیدونین.اونموقعی که کریمی داشت تو بایرن مونیخ گل میزد شما بستنی چوبی میخوردین.دهنتونو ببندین پس.علی کریمی خط قرمز ماست.
مخالف
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۲۶
فساد خود شمایین.لجن شمایین.اون تیم کیسه اس لجن.لجن شمایین که برا بیشتر دیده شدن از اسم علی کریمی محبوب استفاده میکنین.اینو بدونین علی کریمی خط قرمز ماست.یه کاری نکنین که فردا پشیمون بشین.آفتاب پرست
شاهپور
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۳
روسبه خوش بگذره خانم اشک ریز
Siya0078
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
.........
۱
نسیم
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
خود شیفتگان و روان پریشانی از جنس کی روشی پور ها که با هزینه او برایش جو مثبت ایجاد می کنند درود بر کریمی ومهدوی کیا
استقلالی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۳
مثل اینکه همین الان علی آقا تو کانال ریده بهت
پرسپولیس آریایی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
ای جانم علی کریمی. شغل واقعی اشکریز رو معرفی کرد
ح.ح
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۳
میشه ادرس کانال رو بدین. تشکر
۲
فرزاد مهریار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
خواستم چیزی بنویسم دیدم حمید زیباتر از همه ، همه چیز را گفته . پس هر چه بگویم حشو و اضافه گویی است .
فقط خانم شقایق اشک ریز ؛ جدی تر بنویسید . چیزی بنویسید که لااقل قابل نقد باشه . این متن سرکار عِلیّه جدا مال دوره ماقبل نقد است
پوریا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
اینجا فرق اونی که برای دیگرون کار میکنه و اونی که برای مردم معلوم میشه ،کسی که کارش اراجیفه و علی گریمی . واقعا نویسنده ای که نفهمه کریمی داره به چیزایی میپردازه که کمتر کسی میپردازع بهش باید بره بمیره . علی کریم و ارتباط با هدایتی ،علی کریمی که با یپیدرود سفید امضا کرد و پول بازیکن جوونشو خودش میداد لنگ پول هداینی باشه . واقعا حیف که وقتموب رای سایتی گذاشتم که کارش بالا کشیدن خودش توسط پیوستن به افراد فاسد و توهین به محبوب ترین شخص ورزشه
120
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۱
اخه زن حسابی مجبوری خزعبل بنویسی که اینطوری گندش دربیاد؟ یه کم درباره کارها و ادبیات کیروش جونت حرف بزن یا درباره فساد سازمان یافته ای که به خصوص تو دوره احمدی نژاد بین مثلث کذایی فتل،عزیزمحمدی، مموتی تو کیسه اتفاق افتاد! اینکه تو دوره 8 ساله این ادم کیسه 3 تا عنوان قهرمانی میاره ولی قبل و بعدش هیچ!
عباس
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۳
معرفت در گرانیست که به هرکس ندهند!
پر طاووس قشنگ است ،به کرکس ندهند!
با انتقاد از کریمی یعنی کسی که یک تنه مقابل فساد ایستاده قصد خودنمایی دارید؟!
شما قلمتون رو چند فروختید؟!
شما اگر درست کردار هستید احتیاجی به نقد یا تعریف از کسی ندارید، شما هم جای خالی امثال کریمی در فسادهایی را که فرمایش میکنید ،پر کنید و راجع به آنها قلم فرسایی کنید!
برای بزرگ شدن باید با حریف بزرگ درافتاد درست!!ولی خانم محترم برای در افتادن با حریف بزرگ هم باید به قدر کافی بزرگ بود! شما را چه به هماوردی با امثال کریمی؟!
راستی در فهرست مجله انگلیسی جای اسامی بسیاری از ایران خالیست که احتیاجی به توضیح نیست!
برای بزرگ کردن خود از انتقاد از کریمی دست بردارید که این بزرگ کردن نیست !باد کردن است!خواهید ترکید!!!
111
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
نکته جالب اینجاست که نویسنده تلاش کرده مسئله استیل اذین رو به پرسپولیس ربط بده اونم با این جمله«شعبه دوم پرسپولیس»! نه خانم پرسپولیس هیچ شعبه دیگه ای نداره برعکس تیم موردعلاقه ات که به هیچ تیم و دکلی نه نمیگه. ای کاش از هزاران کامنت هوادارای تیم محبوبت زیرپست بازیکن الهلال مینوشتی ولی نه تو کسی هستی که قلم فروشی رو بلدی کسی که بارها توهین، تهمت ، افترا و دروغ رو به پرسپولیس،هواداراش، مدیریتش و کادرفنیش نسبت داد. به خدا قسم با این خزعبلات تیمت بالا نمیاد. حالا هی توهین کن
کیسه دوزاری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۸
این خانمی که الان دیگه نقاب رو هم کنار گذاشته و علنا چهره کریه خودش رو نشون داده فقط کافیه برید صفحه فیسبوکش که ببینید از چه ادبیات سخیفی درباره برانکو و هوادارای پرسپولیس استفاده میکنه در کمال تعجب حتی به هوادارای پرسپولیس حرامزاده!!!(که لایق خودشه) میگفت و تاسف برای این سایت که محلی شده برای بیرون ریختن عقده های این زن
امیر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۱۲
خانم اشک ریز میشه شما برید دنبال یک شغلی که توش استعداد دارید؟
فتل توهم
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۵
استعدادش تو هواداری از کیسه اس چون تو ورزشگاه راهش نمیدن اینطوری جبران میکنه
علی آخوندی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۱۳
واقعا اینکه بدون تسویه حساب شخصی دست به شناساندن تمام فساد موجود میزد بهتر بود
خواهشا از روی تعصب و نگاه رنگی فکر نکنید
لذت بردم از متنتون
۱ ۱
REAL
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۸
تمام فساد موجود؟ عجب! با منطق شما افشای فساد امثال خاوری هم افتاد گردن علی کریمی!!!!
اردشیر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۱
قلم فروش بی هویت که اگر از مردم بودی میشناختی علی کریمی رو.
اردشیر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۳۰
کاملا مشخصه که از شما نیست که اگر بود الآن در مدحش مینوشتید خانم محترم .
علی کریمی از مردمه و برای مردم .
شما هم برای معروف شدن و بزرگ شدن لقمه به اندازه دهنتون بردارید.
علی کریمی خیلی بزرگتر از فهم شما و امثال شماست.
عماد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۴۲
مشخصا یکطرفه مطلب نوشتی و انگار داشتم مطالب روزنامه استقلال جوان رو میخوندم. حالا نه اینکه علی کریمی خیلی امامزاده باشه و ایرادی تو کارش نباشه ولی وقتی حرف حقی میزنه باید قبول کرد و انتقادهای از فدراسیون کاملا درسته.

بنظرم این مطلب با هماهنگی با تاج و دارودستش نوشته شده و کاملا هدفمنده.
باشدکه رستگار شویم...
سیاوش
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۴۹
میگم‌ پسرخوانده کیروش هنوز ازدواج نکرده؟دارم کم کم به دلیل داد و فریادهای این خانم پی میبرم
خیلی رو و گستاخی و دریدگی میخواد که یکی بعنوان خبرنگار چیزایی رو که باید خودش انجام بده بهنوان بخشی از وظایف خبرنگار بودن فرانوش کنه و تو چشمای یک فوتبالیست زل بزنه بگه تو چرا نمیگی؟
بهزاد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
کامنت های زیر این نوشته می‌تونه منبع خیلی خوبی برای بررسی آسیبهای اجتماعی که در ممکلت ما این چند دهه بوجود اومده باشه همینطور در مبحث روان نژندی که درصد بسیار بالایی از ما ایرانیان گرفتار اونیم میشه بررسیشون کرد دریغ از یک پاسخ مستدل و منطقی به این نوشته٬ انبوهی از توهینهای سکسیستی و جنسیت زده بهمراه تعصبات کور باشگاهی و همین طور جعل تاریخ که البته بیشتر از سر بیسوادی و نا آگاهیه.
مشکل مملکت ما همین حب و بغض‌های افراطیه
بدون ذره ای منطق و آگاهی علی کریمی شده بتتون فرقی نمیکنه چه رنگی باشه اما لحظه ای همین سوالاتی که خانوم اشک ریز پرسیده بود رو از خودتون پرسیدین؟؟ چرا علی کریمی به این مسائل ورود نمیکنه؟ چرا در مورد این ابهامات پاسخی نمیده؟ آیا شما دوستان قرمز من برای این سوالها پاسخ دارید؟ من به عنوان یه تاجی و استقلالی صد آتیشه هم سوال دارم از قلعه نویی از فتح الله زاده از زرینچه از برومند از همه کسانی که با سرمربی نائب قهرمان آسیا بدترین کار ها رو کردن که برای نتیجه گرفتن به سونای زعفرانیه رفتن که رامین محرم نژادها و ابراهیم توره ها و عیسی اندوی رو وارد بازی‌های کثیفشون کردن؟ دو تا تیم هستیم که بوسیله دولت مصادره شدیم. این حق شماست بدونین کلانیها و بهزادیها و ایرانپاک ها ی شما چرا به حاشیه رونده شدن؟ چی شد که هژمونی پروین در دهه شصت همه هویت شاهینی پرسپولیس رو ازش گرفت؟ چی شد که این مونوپولی همه اون اسطوره های با پرستیژ رو از پرسپولیس تاروند؟ چرا پروین و استاد!!! حسین فکری تمام تلاششون از بین بردن تاج بود که وقتی پورحیدری و کردنوری برای ثبت نام در نخستین مسابقات بعد از انقلاب به هیبت فوتبال رفتن سلطان شما با پوزخند گفت شما دیگه وجود ندارید و قلبا چنین آرزویی داشت؟ چرا در اواخر دهه شصت وقتی حاکمیت فهمید تاج نابود شدنی نیست تصمیم به امنیتی کردن هیبت مدیرش گرفت؟؟ بعد یکسری از شماها حرف از انحلال اینا میزنین؟ شما از روز اول این انقلاب تحت لوای سیستم بودید انواع رانتها در سالیان متمادی در اختیارتون بوده چون اسطورتون متصل به همین رانتا بوده و ماه لواسون و دم دسگاهشو از صدقه سر همین متصل بودن گرفته. در ضمن در پاسخ به اون جاهلی که گفته بود دختران ترشیده و فلان تاجین باید بگم این یه چیز واضحه که پرسپولیس در بین اقشار کم سواد٬ اشرار و لمپن‌ها و محکومین قتل و تجاوز پایگاه بیشتری داشته و داره. همونجور که قشر متوسط اصیل و واقعی تحصیلکرده که اتفاقا با افتخار تمام دختران تحصیلکرده هم بخش بزرگی از اون رو تشکیل میدن همواره بیشتر به سمت تاج گرایش داشته و داره اینم با توجه به فکتای تاریخی و خاستگاه این دو باشگاه جهت یادآوری بهتون عرض کردم
۱ ۲
و.ب
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۲۳
روان نژند اون ادمیه که هرهفته میاد یه متن پراز توهین وهتاکی رو منتشر میکنه میدونی نکته جالب چیه؟ همین سایت که الان واسه نویسنده اش رگ گردن کلفت کرده در مقابل چند خطی که کریمی نوشته، مدتهاست در مقابل توهین های امثال اشک ریز و مهریزی سکوت کرده. خیلی سعی کردی خودت رو روشنفکر نشون بدی ولی تو هم یه لمپنی مثل همونایی که پشت سیستم اظهارفضل میکنن ولی تو ورزشگاه صندلی پرتاب میکنن و به سمت بازیکن حریف پرتقال میندازن. کاش یک بار دوره 8 ساله احمدی نژاد و رابطه تنگاتنگ فتح الله زاده و عزیز محمدی و احمدی نژاد مشخص میشد زمانی که بازیکنان پرسپولیس به خاطر نبود پول میرفتن قطر ولی درعوض 7 میلیارد از جیب پرسپولیس رو خرج خرید بازیکن واسه استقلال کردن اون زمانی که تاریخ دربی ها رو فتح الله زاده تعیین میکرد ؛ دربی حذفی پرسپولیس پراز محروم و مصدوم که بازی جلو انداخته شد ولی اونقدر تیمت کثیف بود که به همین اکتفا نکرد و واسه محکم کاری دسته جمعی دوپینگ کردن ولی کسی حرفی نزد اصلا خودتون فهمیدین چرا اسطورتون یهو جلوی 200 نفر خداحافظی کرد و رفت؟و اما داستان انحلال طبق گفته اسطوره های خودتون باشگاه تاج بعد از انقلاب منحل شد و سال 58 به کمک عابدینی و بقیه قدیمی هاتون استقلال شکل گرفت اینو مظلومی بارها گفته . خیلی تلاش کردی خودت رو تافته جدا بافته نشون بدی ولی بی منطقی و استدلال های بچه گانه ات به شدت با ژستت در تضاده. مگه کریمی مسئول حل معضل فساد تو جامعه اس؟ مگه علی کریمی درباره استقلال حرف زده و الان در مقابل پرسپولیس سکوت کرده؟ کریمی از فدراسیونی انتقاد کرده که حتی از گرفتن حق میزبانی واسه باشگاه های ایرانی عاجزه! اما ایا فساد فقط تو بدنه باشگاه پرسپولیسه؟ استقلال مبرا و پاکه؟ از پرسپولیس مینویسه ولی شما یه مطلب شکل همین بیار که درباره استقلال باشه. لابد مرگ حقه اما واسه همسایه. با چه معیاری از پایگاه تیم ها حرف میزنی؟ توجیحی که سالها واسه در اقلیت بودن تون به خوردتون دادن رو اینجا تکرار نکن. خداروشکر که محبوبیت نه خریدنیه نه قابل فتوشاپ.نوشته ساده لوحانه ات اصلا به ژستت نمیخوره.
بهزاد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
و.ب عزیز از قدیم گفتن فحش صاحبشو پیدا میکنه
اولا که سنت به جعلیاتی که به اسم تاریخ داری میدی قد نمیده
ثانیا اگه سواد واقعی داشته باشی و بلد باشی یه مطلبو بخونی به صورت درست میفهمیدی که من اشاره کردم به کثافتکاریای یه سری به اصطلاح استقلالی
میدونی مشکل کجاست؟ اونجاست که شما دوستان پرسپولیسی انقدر در تعصبات رنگی غرق شدین وانقدر هواداریتون نتیجه محوره که الان کورکورانه شدین مرید برانکو و هرکی تو جبهه مخالف کیروش باشه میشه خدا براتون یه تیم رسانه ای رانتی به فرماندهی پژمان رهبر دارید که سعی میکنه فضا رو مسموم کنه و از آدمای بیسوادی مثل کریمی داره سؤاستفاده میکنه برای مقاصد خودشون. وگرنه شما همون هوادارای بی وفایی هستید که اسطورتون بعد بازی با فجر گفت خدافظ فوتبال خدافظ پرسپولیس شما همون هوادارایی هستین که هادی نوروزی رو دق دادین اونروزی که پنج تا بازی چهار هیچ باختین پشت هم چه کردین با دایی؟ نمونه ها زیاده رفیق
من میتونم ده برابر اینا رو بنویسم برای استقلال
گفتم مشکل شماها اینه که فردا اگه دعواها بالا بگیره انقدر تعصب چشتونو کور کرده که هیچ بعید نیست با هر باخت ایران تو حام جهانی بریزین تو خیابون جشن بگیرین و منتظر مربی شدن برانکوتون باشید اینا رو از خیلی از شماها دیدم پسرم که میگم.
۲
سعید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۵۶
نقاب پوشالی
رفیق اختلاس‌گر و هم‌بازیان و رفقای خطاکارش
خطای افشین پیروانی
شب‌نشین خرچنگ‌های مردابی
سکوت‌های شرم‌آور علی کریمی
شما هم از ما نبودید علی آقای کریمی
...........................
...........................
آقایان کی روشی پور بعد از اون غوغای گذشته و جوابیه های داده شده به آقایان سیامک رحمانی و پژمان راهبر و .... حالا پای این خانوم رو به رینگ عقده گشایی باز کرده اید......این جفنگیات بالا که هرکدامش که ارتباط دادن آن به کریمی یک خطای ژورنالیستی است و حق شکایت در یک دادگاه به جرم های مختلف را برای شحص محفوظ می دارد //////فقط یک سووال هنوز می سوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهزاد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۳
چی دقیقا مسیوزه؟؟ کی دقیقا میسوزه از چی باید بسوزه؟
این ادبیات لمپنی شما بیشتر قابل پیگیریه اخوی
مسعود کیسه سوز
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۴
چطوری بهزاد..................بازم اومدی ؟؟؟ تو همون بچه بی سواده نیستی هر چند وقت یه بار میای فحش پیچ میشی ......بابا رورو.........این ادبیات لمپنی شما بیشتر قابل پیگیریه اخوی ...........بزغاله جواب نداری بدی خفه شو
ازاد ایمانی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۹
متاسفم ، برای خودم که بازهم پرت و پلا های ذهن توجه طلب نویسنده ی مجهول السابقه ای رو تا انتها میخونم ، البته علاقه دارم بدونم جلب توجه به چه قیمتی؟ایا این جبران سواد و سابقه ی نداشته کسی رو میگیره که توهم ژورنالیست بودن رو داره . علی کریمی حداقل فوتبال رو خوب میشناخت،شما حتی یه مقاله با اسلوب و فارغ از محتوا بنویسی .
رضا ناظمی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۲۰
نگاه شما ملی و از سر دلسوزی نیست بهت فشار اومده چرا علی کریمی علیه پرسپولیس حرف نزده ولی فکر نمیکنی اگر ضد پرسپولیس حرف نزده ضد استقلالم حرف نزده پس بهتره خودت تعصبت رو بذاری کنار و به دید ملی نگاه کنی
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۲۶
کریمی اگر کینه اش نسبت به کی روش در میان نبود به فدراسیون هم کاری نداشت ،
کفاشیان و تاج چندین ساله که تو فدراسیون هرکاری بخوان میکنند از دوران بازیگری اش هم بودند منتها الان یه سری آدم که معلوم نیست کیا هستند یه سری کاغد به دستش دادند و اونو جلو انداختند.

کریمی که طاقت دوتا مخالف را نداره و تو کانالش به این خانم توهین کرده
اشکریز حرفهایی را گفته که کریمی می تونه با جواب دادن به اون حرفها خودشو بیشتر ثابت کنه ولی ترجیح داده مثل "لات کوچه خلوت " فحش بده
۲
عمله یاب
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۱۰
واقعا دورود بر قلمت و شرفت. جالبه که طرفداران افراطی و جو زده میگن این مسائل پیرامون هدایتی چه ربطی به کریمی داره. یه سری شون هم میگن میزان سهامش انقدر کمه که دخلی نداره. این رفتارها چیزی جر خود خر کنی نیست. اگر استیل آذین و پرسپولیس و هدایتی به کریمی ربط نداره دیگه چرا باید تیم ملی به کریمی ربط داشته باشه. این معادله ساده رو یا نمی خوان حل کنن یا نمیفهمن.
بهرحال این آدم قهرمان پوشالیه که متاسغانه عیارش برای خیلی از مردم، خصوصا اونهای که با عینک رنگی همه چیز رو قضاوت میکنن مشخص نمیشه. گوسالگی موهبتی ست که به هرکسی نمیرسه و خوش به حال آنهایی که گوساله هستند و این تفاوت ها را نمی فهمن و فقط دنبال قهزمان های پوشالی میگردن.
۲
امیر
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۱۳
قبل تر ها نوشتن جسارت می خواست الان فقط یک دیوایس میخاد. چطور رسانه شما اجازه میده همچین مطالب مسخره ای چاب بشه نشون از درک پایین سردبیر محترم داره. هرچند بعیده حتی سردبیر هم خونده باشه.
راستی اصلا سردبیر دارید؟
RTman
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۱۵
يه مشت حرف رايگان زدي واسه خودت فكر كردي نويسنده اي؟ چند كلاس سواد داري؟ اصلا خبرنگاري پاس كردي؟ آخه انقدر سخيف و بيچاره اي كه فكر نميكردم يه خانم هم بتونه لمپن باشه! انگار يه بچه ١٤ساله كل كل كرده! اگه كارتو بلد نيستي به ديگران انگ نزن... وظيفه ي صنف شماست كه فساد رو افشا كنن... حتي به قيمت آزادي شون اگه تموم بشه! فساد در شهرداري رو ياشار سلطاني مطبوعاتي افشا كرد و رفت زندان! اينجاست كه بايد گفت اندازه انگشتاي يك دست خبرنگار واقعي و كاربلد و با شرافت و شجاعم آرزوست
سعید
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۹
من واقعا تعجب میکنم از آی اسپرت که این اراجیف رو از این نویسنده ی جیره خور نشر داده، و واقعا متاسفم برای این خانم نویسنده و یه سری از این دوستان کوته فکر که از ایشون حمایت میکنن!
مصطفی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۵۷
مرسی از صراحت و شرافت حاضر در متن ،
درود
۱
سیاوش
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۱۷
یه مثل معروف خارجی هست
هیچوقت با یه خوک کشتی نگیر
چون پر از لجن و کثافت میشی
بدتر از اون اینکه خوک از اینکار لذت میبره
حالا قضیه علی کریمیه با شما زردنویسان محترم
خیلی مسخره است یه به اصطلاح خبرنگار بی جربزه که بیاد به علی کریمی بگه افشاگری کردی چرا اینارو نمیگی
دانشمند، افشاگری کار توعه زردنویس مثلا خبرنگاره که اون داره جور شما رو هم میکشه..اون شروع کرد ده یه مثقال عرضه داشته باشه تو ادامه اش بده
میخوای معروف شی درکت میکنم..ولی اویزون شهرت یکی دیگه شدن راهش نیست
علی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۱۹
سه خط اول و که خوندم اومدم نظرم و بنویسم.
خیلی بی وجدانی خانم نویسنده، خیلی خود فروخته ای خانم نویسنده. متاسفم برات و دیگر جفنگیاتت را نخواهم خواند.
عباس
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
بالاخره یکی حرف حق رو درباره این چریک پوشالی نوشت
۳ ۱
شاهین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
تو بیا اینو بخور
کوروش
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۸
خیلی خیلی براتون متاسفم ! خانم محترم کاش یه خورده انصاف و شهامت داشتیدو وظیفه خودتون رومیدونستیدورومیدونستیدومیفهمیدید وظیفه شما هاست نه علی کریمی وبجای اجنبی پرستی و انگ زدن به یکی از معدوداسطورههای شریف مملکت همه مسائل رو باهم قاطی نمیکردین !
یه بیت شعر که مصداق رفتار شماست رو بهتون تقدیم میکنم باشد که روزی شرافت گمشده ورسالت خود را بازیاب یدبقول شاعر : ( ماه نورافشانی کند وسگ عوعو.)
بگذارید بعضی ها تا ابد با دیدن نورافشانی «ماه»مثل سگ عوعو کنند نه ذره ای از نور ماه کم میشود نه صدای سگان به ماه میرسد
fc TAJ
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۴
خانم اشک ریز مقاله فوق العاده بود.همان طور که خودت هم اشاره کردی ما طرفدار هایی هستیم ک هر چی ب ضررمون باشه نمی پذیریم و به هیچ وجه اونو قبول نمیکنیم.تنها مشکل مقاله این بود خیلی پای پرسپولیس رو وسط کشیدی تماشاگران حرفه ای ما هم جاندارانه به موضوع نگاه کردن.ای کاش یکم از مشکلات استقلال هم مینوشتی ک این طور قضاوتت نکن.
فقط علی کریمی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۴
اتفاقا شما خانم اشک ریز و خبرنگارهای دیگه ثابت کردین از ما (مردم)نیستین .#علی _کریمی خیلی وقته با مردمه اینو در عمل ثابت کرده شما هم بشین روضه تو بنویس روسیه هم میری
فقط علی کریمی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۴
اتفاقا شما خانم اشک ریز و خبرنگارهای دیگه ثابت کردین از ما (مردم)نیستین .#علی _کریمی خیلی وقته با مردمه اینو در عمل ثابت کرده شما هم بشین روضه تو بنویس روسیه هم میری
مشروح 86
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۰۸
خانم اشک ریز افراطی ترین هوادار کی روشه و این متن هم بر اساس انتقادات کریمی از کی روش نوشته شده
Motreb
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۱۰
قلم های فاسدی مثل شما هستن که اجازه پیشرفت به این فوتبال رو نمیدن و منافع خودتون رو به منافع ملی ترجیح میدید ! تاسف تنها واژه درخور وضع شما قلم نویسان نون به نرخ روز خور است.
عرفان
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۳۴
حیف وقتی که پای این شر و ور گذاشتم
فقط اسه هزار میلیارد اختلاس رو به علی کریمی نسبت نداده بود
امید
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
مشخصه که این حرفا برای یه خانم نیست...
چرا حرفاتون رو به اسم دیگران می‌نویسید!
ینی اینقدر جرأت تون رو از دست دادید!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر