فهرست
طارمی: نمی‌شد همین بازی اول خودم پنالتی را بزنم
طارمی: نمی‌شد همین بازی اول خودم پنالتی را بزنم

طارمی: نمی‌شد همین بازی اول خودم پنالتی را بزنم

آی اسپورت - احتمالاً تمام تماشاگرانی که در ورزشگاه «استادیو مونیسیال دا فامالیکائو» نشسته بودند، در ۱۰ دقیقه پایانی محسور حرکات زیبای یک فوروارد تازه‌وارد شده بودند. شاید هم دنبال این بودند که بدانند نام او چیست و از کجا آمده است؟ این فوروارد همان مهدی طارمی بود، ستاره خط حمله ایران. او که به تازگی به لیگ پرتغال رفته، در دیدار هفته اول ریوآوه مقابل فامالیکائو در ۱۰ دقیقه پایانی فرصت حضور در زمین را به دست آورد. مهدی در شرایطی وارد ترکیب شد که تیمش با یک نفر کمتر، یک بر صفر از حریف خود عقب بود. سرمربی ریوآوه او را به زمین مسابقه فرستاد تا مانع شکست شود. مهدی هم همه کار کرد تا تیمش نبازد. او موفق شد یک پنالتی بگیرد و چندین و چند حرکت خطرناک انجام دهد. طارمی در دقایقی که در زمین بازی حضور داشت خط دفاع حریف را به هم ریخت. احتمالاً او بعد از بازی، بیشتر از همه افسوس می‌خورد که چرا پنالتی را همبازی‌اش از دست داد تا در نهایت یک بر صفر شکست بخورند، اما بعد از این بازی بیش از اینکه درخشش مهدی بازخورد داشته باشد، اعتراض او به داور بازخورد داشت. مهدی به خاطر این اعتراض از داور کارت زرد گرفت. تصاویرش هم خیلی زود در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد که مهدی با «روی کاستا» داور بازی درگیر شده است. مهدی در این باره به توضیحات کوتاهی داده است:

مهدی ماجرا چه بود؟ با داور درگیر شدی؟

درگیری نبود. داور در این بازی هر چه خطا بود، به نفع تیم حریف می‌گرفت. هر چه سوت می‌زد به نفع آن‌ها بود. به ۷ بازیکن ما کارت زرد نشان داد. یکی از بازیکنان‌مان هم اخراج شد. دقیقه ۹۰ هم پشت محوطه جریمه حریف یک خطا شد. بازیکن آن‌ها قشنگ بازیکن ما را زد ولی داور خطا را به نفع حریف گرفت و یک کارت زرد هم به بازیکن ما داد!

چه شد که تو اعتراض کردی؟

وقتی این اتفاق افتاد من ناراحت شدم و به داور گفتم برو صحنه را ببین. هر چه سوت می‌زنی به نفع آنهاست. این را داشتم می‌گفتم که به من کارت زرد نشان داد. نه تنها آن خطا که داور در خطا‌های دیگر هم اشتباه داشت. کلاً بد داوری کرد و صدایمان درآمد.

پنالتی هم گرفتی و افسوس که بازیکن‌تان آن را گل نکرد.

دیگر پیش می‌آید. همه پنالتی‌ها یا همه موقعیت‌ها گل نمی‌شود. اگر گل می‌شد قطعاً برای من بهتر بود.

چرا خودت آن را نزدی؟ به هر حال تو مهاجم نوک هستی. از طرفی این گل می‌توانست موتور گلزنی‌ات را روشن کند.

راستش لحظه‌ای که بازیکن آن‌ها من را زد، نمی‌دانم چه اتفاقی برای انگشت دستم افتاد. آن لحظه فکر کردم شکسته یا در رفته است. به خاطر همین بیشتر درگیر وضعیت انگشتم بودم تا اینکه حواسم به پنالتی باشد. دیگر نمی‌دانم چه شد. اصلاً در فاز پنالتی‌زن نبودم. کلاً پنالتی را یادم رفت. از طرفی بازی اولم بود و نمی‌شد در همان بازی اول توپ را بردارم و بخواهم پنالتی بزنم.

طبعتاً نیاز به زمان داری.

بله، ان‌شا‌الله کم‌کم جا می‌افتم و نیاز به زمان دارم.

وضعیت دستت چطور است؟

خدا را شکر مشکل خاصی نیست و می‌توانم تیمم را همراهی کنم.

 

خبر ورزشی 

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-08-20 09:20:00
نظر دهید

۱ نظر
Ashkan Blue
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۲۷
نمی دونم چرا بدم میاد ازش
هر کار می کنه توی دلم نمیره
انگار خود واقعیش رو از دسترس خارج کرده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر