فهرست
گزارش روز: اشکان با سایر بازیکنان ایران فرق می کند/ برزیل محلی برای درخشش دژاگه
گزارش روز: اشکان با سایر بازیکنان ایران فرق می کند/ برزیل محلی برای درخشش دژاگه

گزارش روز: اشکان با سایر بازیکنان ایران فرق می کند/ برزیل محلی برای درخشش دژاگه

آی اسپورت - سایت sbnation به عنوان یکی از سایتهای نزدیک به باشگاه فولام در گزارشی به قلم اندرو بک حضور اشکان دژاگه در جام جهانی را بررسی کرده.

این سایت در مورد اشکان نوشته: دژاگه بازیکن جالبی است. او در تهران به دنیا آمده اما در یک سالگی به آلمان رفت و سابقه بازی برای تیمهای پایه این کشور را دارد.

اشکان در سال 2007 حاضر به سفر به اسرائیل نشد و دلیل این موضوع را دلایل خانوادگی اعلام کرد. با اینکه اشکان فکر می کرد این موضوع تاثیری روی بازی او برای تیم های ملی آلمان نداشته باشد، دژاگه دیگر هیچ وقت رنگ پیراهن تیم ملی این کشور را ندید و بعد از مدتی تصمیم گرفت برای تیم ایران بازی کند.

اشکان در تیمی حضور دارد که ناشناخته است. تیم ملی به اندازه سایر تیم ها بازی نمی کند و اکثر بازیکنانش در لیگ داخلی حضور دارند. با اینکه لژیونرهای فوتبال ایران هم در باشگاههای چندان معتبری بازی نمی کنند اما قضیه اشکان فرق می کند. او در بوندس لیگا بازی کرده و با این تیم قهرمان آلمان شده ضمن آنکه او در لیگ جزیره هم عملکرد بسیار خوبی داشته است.

او در تیم ایران باید بیشتر در کارهای دفاعی شرکت کند و می تواند از توانایی هایش هنگام ضد حمله استفاده کند.

با اینکه ایران شانسی برای موفقیت در جام جهانی ندارد اما اشکان می تواند خودش را به عنوان یک بازیکن بزرگ نشان دهد تا تیم های بزرگ سراغ او بیایند. قطعا فولام علاقه ای به از دست دادن بازیکن ایرانی اش ندارد اما مطمئنا، اشکان بعد از جام جهانی پیشنهادهای زیادی دریافت خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-06-11 10:43:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر