فهرست
دیسلایک؛ چرا حسینی باید نیمکت‌نشین شود؟
دیسلایک؛ چرا حسینی باید نیمکت‌نشین شود؟

دیسلایک؛ چرا حسینی باید نیمکت‌نشین شود؟

آی اسپورت – شایعه نیمکت‌نشینی سیدحسین حسینی در بازی بعدی استقلال، یکی از مهم‌ترین اخبار فوتبالی امروز بود. روزنامه گل در تیتری مدعی شد که مهدی رحمتی در مقابل پدیده دروازه‌بان اصلی استقلال خواهد بود و حسین حسینی بعد از مدت‌ها نیمکت نشین خواهد شد. این خبر هنوز توسط هیچیک از مسئولان استقلال تایید نشده اما بازخوردهای زیادی داشته و گفته می‌شود اقدام حسینی جوان در آنفالو کردن دوستانش در اینستاگرام هم به همین موضوع مربوط می‌شود.

هنوز مشخص نیست این خبر تا چه حدی صحت دارد اما نحوه انتشار خبر و سرعت پخش شدن آن در فضای مجازی کمی مشکوک و غیرطبیعی باست و باعث ایجاد سوالاتی شده است. مثلا این که اصلا چرا وینفرد شفر باید در این مقطع چنین تصمیمی بگیرد؟ آیا از کیفیت بازی او ناراضی است؟ آیا چیزی به غیر از مسائل فنی در این تصمیم دخیل بوده است؟ آیا همه این‌ها یک شایعه است و اصلا قرار نیست حسینی نیمکت‌نشین شود؟

حسینی هفته گذشته رکورد گل نخوردن در تاریخ فوتبال ایران را شکست و مثل همه هفته‌های اخیر نمایشی مطمئن و خوب در دروازه استقلال داشت. او این روزها در اوج آمادگی بدنی و ذهنی قرار دارد و در واقع نیمکت‎نشینی احتمالی او توجیه فنی ندارد. این کار حتی می‌تواند باعث تضعیف روحیه حسینی هم بشود. او الان جدی‌ترین رقیب علیرضا بیرانوند در تیم ملی است و برای اثبات شایستگی خود نیاز به بازی کردن و رقابت جدی با او و دیگر مدعیان پیراهن تیم ملی دارد و نیمکت‌نشینی در این مقطع حساس می‌تواند او را از تیم ملی دور کند. از مربی باتجربه‌ای مثل شفر بعید است که بدون سنجیدن همه جوانب امر، چنین تصمیم عجیبی بگیرد.

البته دلایل غیرفنی هم ممکن است باعث نیمکت‌نشینی حسینی شود. او حالا مدت‌هاست روی جلد نشریات و سایت‌ها حضوری پررنگ دارد. همه جا حرف از او رکوردشکنی تاریخی اوست و به همین دلیل نگرانی‌هایی برای مغرور شدن و از دست رفتن تمرکز او وجود دارد. اما هنوز هیچ نشانه‌ای از غرور در حسینی دیده نشده است و او برای اتفاقی که هنوز نیفتاده در حال تنبیه شدن است!

البته شاید هم این خبر اصلا صحت نداشته باشد و صرفا برای جلب مخاطب و ایجاد جنجال به وجود آمده باشد. به هر حال رحمتی هم محبوبیت زیادی در استقلال و دوستان زیادی در رسانه‌ها دارد که دوست دارند او را دوباره در ترکیب اصلی استقلال ببینند و ایجا جو رسانه‌ای یکی از راه‌های بازگشت او به ترکیب اصلی است. اما دلیل نیمکت‌نشینی احتمالی حسینی هر چه که باشد، منطقی به نظر نمی‌رسد و مطمئنا به سود استقلال، او و حتی تیم ملی نخواهد بود. 

۹۹ ۸  
آی اسپورت
2018-01-17 17:42:00
نظر دهید

۸ نظر
اس اس گرگان
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
شاید شفر بخواد رقابت ایجاد کنه
مثلا تا وقتی رحمتی گل نخورده تو دروازه باشه و بعد این که گل خورده حسینی به همین صورت
۹
444
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۷
یعنی چی؟ چرا به انتخاب سرمربی احترام نمیذارید؟ بیخودی دارین اینو بزرگ میکنید
اصغر
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۸
اینا میخواند مصدومیت مشکوک کمال را بپوشانند تا فکرا منحرف کنند!
بدنساز ۵۰۰ کیلویی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۸
لبو نخوری یه چیزی میشی

حالا چی؟ خدا می دونه
۲
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۶
عین این راننده تاکسیا که همه چیو میگن کار خودشونه! وات د فاز حاجی؟
۲
اژغری:))
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۰۶:۳۲
طرفداران ششتقلال خنگ تشریف دارن :))
۲
4
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
چرا انقدر بزرگش میکنین اخه همش برامون حاشیه درست میکنین بسه دیگه
شفر برای امادگی رحمتی توی جام حذفی میخواد به رحمتی بازی بده حسین هم رحمتی و شفر و فالو کرد دوباره
اصلا خود شفر بهتر از همه ی ما میدونه چیکار باید بکنه
amir
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۰۷:۳۲
چرت اسپورت
واقعا" الگوتون اون عادل احمقه که فقط دوست داره حاشیه درست کنه
تا دو روز پیش هیچ کس نمیدونست حسین حسینی چه رازهایی داره
اما حالا به لطف این لوک خوش شانس(فردسی پور) تو شهر سر حرف هایی سید دعوا شده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر