فهرست
کی روش به دنبال خراب کردن رویای مسی
کی روش به دنبال خراب کردن رویای مسی

کی روش به دنبال خراب کردن رویای مسی

آی اسپورت -  سه نفر به دنبال از بین بردن رویای لیونل مسی در جام جهانی هستند. ادین ژکو مهاجم بوسنی. وینسنت انیاما دروازه بان نیجریه و کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران.

این شروع گزارش یورو اسپرت در مورد بازیهای آرژانتین در مرحله گروهی جام جهانی است. اولین بازی آرژانتین مقابل بوسنی است و یاران مسی باید حواسشان را کاملا به ادین ژکو جمع کنند چرا که مهاجم منچستر سیتی گلزن قهاری محسوب می شود.

6 روز بعد از بازی با بوسنی، مسی باید با ایران بازی کند. تیمی که کی روش روی نیمکتش نشسته و از تمام توانایی هایش برای موفقیت ایران استفاده خواهد کرد.

بازی آخر آرژانتین هم مقابل نیجریه خواهد بود و مسی که با زدن 38 گل در 86 بازی ملی، دومین گلزن برتر تیم ملی کشورش محسوب می شود، باید انیاما را شکست دهد.

انیاما در دیدارهایی که مقابل مسی داشته عملکرد بسیار خوبی داشته است و در جام جهانی 2010 به او اجازه گلزنی نداد.

اگر آرژانتین در هر یکی از این سه دیدارش نتواند خوب کار کند آن وقت کار سختی برای صعود از مرحله گروهی و رسیدن به مراحل بالاتر خواهد داشت.

آرژانتین از جام جهانی 1990 دیگر نتوانسته به مرحله نیمه نهایی صعود کند و مسی در کنار ماسکرانو و سایر هم تیمی هایش، می خواهد آرژانتین را دوباره به تیمی قدرتمند در سطح جهانی تبدیل کند.

     
آی اسپورت
2014-06-11 12:19:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر