فهرست
رونالدو: 100 درصد آماده هستم
رونالدو: 100 درصد آماده هستم

رونالدو: 100 درصد آماده هستم

آی اسپورت - کریس رونالدو خیال هواداران پرتغال را راحت کرد و گفت که کاملا آماده ی حضور در رقابت های جام جهانی خواهد بود. به این ترتیب تمامی نگرانی ها پیرامون عدم حضور او از بین رفت.

فوق ستاره ی 29 ساله ی باشگاه رئال مادرید در اواخر فصل مدام با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد و همین مسئله نگرانی های زیادی را به وجود آورده بود.

رونالدو در گفت و گو با Times of Indiaتاکید کرد: \" به خوبی تمرین کرده ام و به توصیه های پیزشکان نیز همواره گوش کرده ام. از لحاظ بدنی و روحی کاملا آماده ی حضور در رقابت های جام جهانی هستم و هیچ نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.\"

شاگردان پائولو بنتو در یکی از 2 گروه مرگ رقابت های جام جهانی 2014 قرار گرفته اند اما رونالدو از بابت رقابت با تیم های بزرگ بسیار هیجان زده است: \" ما در یورو 2012 مقابل آلمان بازی کردیم و چیزهای خوبی از آن ها می دانیم. البته آن ها نیز اطلاعات خوبی از ما دارند. آلمان یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی محسوب می شود و رقابت با آن ها بسیار دشوار است.

اما ما در یورو هلند و دانمارک را نیز در گروه خود داشتیم پس تجربه ی بازی در گروه های سخت را داریم. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین عملکردمان را در برزیل نشان دهیم.\" 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-11 12:55:42
نظر دهید

۱ نظر
حامد
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۱
دیشب یه ضربه آزاد زد که به تیر خورد.یه پاس پشت پا که مخصوصه خودشه به فابیو فرستاد که سانتر فابیو گل به خودی شد.یه ضربه سر با پرشای مخصوصش هم زد که دروازه بان برگشت داد تو ریباند آلمیدا گل کرد.سلطان یعنی این تا موقعی که توزمین بود پرتغال ۳ تا زده بود که سلطان تاثیر مستقیم رو گلا داشت.واقعا پرتغال بدون سلطان یه تیمه درجه سه هستش واین کریسه که پرتغال رو تیم چهارم رنکینگ فیفا کرده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر