فهرست
دست باز دایی برای خرید: پرسپولیس سه سهمیه لیگ برتری جا دارد
دست باز دایی برای خرید: پرسپولیس سه سهمیه لیگ برتری جا دارد

دست باز دایی برای خرید: پرسپولیس سه سهمیه لیگ برتری جا دارد

آی اسپورت – پرسپولیس  به حرکت خود در فصل نقل و انتقالات شتاب بخشیده است اما باید دید  با توجه به نیازهای دایی و کمبودهایی که در تیمش احساس می کند  چند جای خالی و چند سهمیه برای او باقی مانده است که می تواند با بازیکنان شاخص لیگ برتری که بیشترشان سهمیه بزرگسال را پر می کنند ، ببندد.
فعلا با احتساب اینکه ملی پوشانی مثل حقیقی،سیدجلال و پولادی حتما در پرسپولیس خواهند ماند  و مشکلی برای  ادامه حضور خلعتبری در این تیم وجود ندارد تعداد  بازیکنان بزرگسال پرسپولیس به 15 خواد رسید.
با احتساب خریدهای جدید پرسپولیس این  تیم  فعلا نیلسون، بنگر، سیدجلال، خانزاده، میثم حسینی، پولادی،ماهینی، حقیقی، کفشگری، علی عسگری،عباس زاده،خلعتبری ،دغاغله ،مکانی و رضا نوروزی  را  در سهمیه بزرگسال خود جای داده است و با توجه به اینکه امسال تعداد بازیکنان  بزرگسال باشگاه محدود شده و حداکثر باید 18 نفر باشد  دایی سه ازیکن بزرگسال دیگر می تواند جذب کند.
همچنین از آنجایی که سوشا مکانی،رضا نوروزی و مهدی دغاغله  هم از تیم های لیگ برتری به پرسپولیس آمده اند  سرخ ها سه سهمیه لیگ برتری دیگر را خالی دارند.
از بین خریدهای جدید پرسپولیس  مهدی طارمی مهاجم سابق ایرانجوان بوشهر که از لیگ یک آمده سهمیه زیر 23 سال به حساب می آید همان طور که از بین جوان های پرسپولیس فقط عالیشاه و صادقیان  سهمیه زیر 23 سال به حساب می آیند و حتی اگر خانزاده به تیم برگردد او هم بازیکن بزرگسال خواهد بود.
با این حساب  و اگر عبدالله کرمی  را دیگر خرید لیگ برتری  و بزرگسال پرسپولیس به حساب بیارویم دایی دو جای خالی دیگر  برای جذب ستاره های مد نظرش دارد که البته با  توجه به نیاز شدیدی تیم در پست هافبک( هم دفاعی هم تهاجمی) به نظر می رسد باید در این منطقه اقدام به خرید بازیکنان شاخص و ستاره کند؛البته اگر بازیکنی در حد پرسپولیس  باقی مانده باشد!
  ۴  
آی اسپورت
2014-06-11 13:33:52
نظر دهید

۴ نظر
بابک
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۷
خدایا چی میشد یکی از اون دوتا بازیکنی که قراره تا آخر هفته جذب بشن علی کریمی باشه
بازی ساز نداریما...
-
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۳
عالیشاه 23 سالو رد کرده
-
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۶
اگه حدادی فر بیاد ، حتی نیاز به حضور عبدالله کرمی هم نیست.....با این حال با حضور عبدالله کرمی و قاسم حدادی فر بازهم نیاز به یک هافبک تهاجمی داریم که البته باید یه خارجی خوب و سطح بالا باشه چون توی لیگ به جز بختیار رحمانی که گفته کیسه کشه و محسن مسلمان که برگشت ذوب آهن ، هافبک تهاجمی در سطح پرسپولیس نداریم......
-
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۶
خیلی دوست دارم بدونم نقش فنی علی دایی تو پرسپولیس چیه ؟! تموم ستاره های لیگ رو که داره .... خودش دقیقاً میخواد چیکار کنه ؟!!
دایی قلعه نوعی دومه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر