فهرست
ستارگان جام جهانی فوتبال چه اتومبیل هایی سوار می شوند؟
ستارگان جام جهانی فوتبال چه اتومبیل هایی سوار می شوند؟

ستارگان جام جهانی فوتبال چه اتومبیل هایی سوار می شوند؟

آی اسپورت - از لامبورگینی گرفته تا فراری و آئودی. این ها تنها لیست کوچکی از ماشین هایی است که ستارگان دنیای فوتبال از آن ها استفاده می کنند.

در حالی که تنها 1 روز به آغاز رقابت های جام جهانی باقی مانده است بد نیست نگاهی به ستارگان حاضر در این رقابت ها بیندازیم و ببینیم که آن ها چه اتومبیل هایی سوار می شوند:

1- کریستیانو رونالدو - Lamborghini Aventador LP 700-4

کریس رونالدو نه تنها خودش، بلکه ماشینش نیز ستاره است. او که علاقه ی خاصی به اتومبیل های به روز دارد یک لامبورگینی ناقابل سوار می شود. قیمت اتومبیل کریس رونالدو دست کم 267 هزار پوند است. 2- لیونل مسی -  Maserati GranTurismo MC Stradale

برنده ی 4 گانه ی توپ طلای فوتبال در رقابت با کریس رونالدو خارج از مستطیل سبز نیز کم نمی آورد. مازراتی چشم نواز لیونل مسی107 هزار پوند می ارزد.

 
3- وین رونی -  Aston Martin Vanquish

یک مرد انگلیسی ترجیح می دهد که ماشینی \" بریتانیایی\" انتخاب کند. وین رونی استون مارتین دوست داشتنی خودش را سوار می شود. البته او به اندازه ی کریس رونالدو یا بالوتلی ماشین باز نیست اما در هر صورت دلیل نمی شود که از آن ها در این مسئله کم بیاورد.

 
4-ماریو بالوتلی -  Ferrari F12

اگر شما هم عاشق فراری هستید حتما باید سری به سوپر ماریو بزنید. او که اصالت ایتالیایی خودش را حفظ کرده  همیشه علاقه ی خاصی به فراری داشته است.

 
5- نیمار -  Audi R8 GT

امید اول مردم برزیل در جام جهانی نیز یک آئودی منحصر به فرد سوار می شود. ماشین او دست کم 148 هزار پوند قیمت دارد و البته که این پول ها برای بازیکن بارسلونا رقمی محسوب نمی شود. نیمار همیشه در انتخاب ماشین هایش سعی کرده تا عامل \" سادگی \" را لحاظ کند.

 

     
آی اسپورت
2014-06-11 14:27:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر