فهرست
نکته روز: دایی،عبدالله را برای هافبک دفاعی می خواهد
نکته روز: دایی،عبدالله را برای هافبک دفاعی می خواهد

نکته روز: دایی،عبدالله را برای هافبک دفاعی می خواهد

آی اسپورت – بعد از جذب سوشا مکانی و رضا نوروزی به احتمال زیاد عبدالله کرمی سومین خرید بزرگ پرسپولیس و علی دایی برای فصل آینده خواهد بود.
کرمی که فصل فوق العاده ای در فولاد پشت سر گذاشت و نقش تعیین کننده ای در قهرمانی این تیم داشت احتمالا طی یکی دو روز آینده بله نهایی را به مسوولان پرسپولیس خواهد گرفت  و سرخپوش می شود.
شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که با حضور کرمی خط دفاع پرسپولیس قرص تر خواهد شد و در پست مدافع میانی با حضور او،سیدجلال،بنگر و خانزاده  خیال دایی راحت می شود اما ظاهرا سرمربی پرسپولیس روی  عبدالله به عنوان هافبک دفاعی نظر دارد نه مدافع میانی.در واقع دایی می خواهد با جذب کرمی جای خالی دهنوی را پر کند و از او در کنار رضا حقیقی یا مهردادکفشگری در کمربند میانی تیمش بهره گیرد که با این حساب خطر کمبود هافبک دفاعی هم پرسپولیس را تهدید نخواهد کرد.
البته اگر در شرایطی خاص سیدجلال حسینی از پرسپولیس جدا شود کرمی به پست مدافع میانی بر می گردد تا جای خالی حسینی را پر کند.به هر حال جذب بازیکنی مثل کرمی این مزیت را دارد که دایی  می تواند از او در دو پست حساس استفاده کند کما اینکه کرمی قبل از فولاد،در تیم شاهین بوشهر به عنوان هافبک دفاعی  بازی می کرد.
البته با  وجود  استفاده از کرمی در خط میانی بعد از جدایی محمد نوری و بازگشت مسلمان به ذوب آهن کمبود هافبک تهاجمی هم در پرسپولیس نگران کننده  به نظر می رسد که گفته می شود دایی در این پست یک بازیکن خارجی می خواهد و به احتمال زیاد رقیب فصل آینده صادقیان ایرانی نخواهد بود.
  ۳  
آی اسپورت
2014-06-11 14:46:33
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۹
رفت سپاهان!!!
ناشنااس
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۰
عزیزم زیاد به خودت فشار نیار عبدالله کرمی به سپاهان پیوست
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۷
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر