فهرست
بوناچیچ: نمی‌دانم چرا این نحسی ول‌کن ذوب آهن نیست/ گریه نمی‌کنم، مبارزه می‌کنم
بوناچیچ: نمی‌دانم چرا این نحسی ول‌کن ذوب آهن نیست/ گریه نمی‌کنم، مبارزه می‌کنم

بوناچیچ: نمی‌دانم چرا این نحسی ول‌کن ذوب آهن نیست/ گریه نمی‌کنم، مبارزه می‌کنم

سایت گل - لوکا بوناچیچ در نشست خبری پس از دیدار برابر استقلال خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: فکر می کنم باخت حق ما نبود، دیروز گفته بودم از ابتدا به دنبال بازی تهاجمی هستیم، وقتی من به بازی هفته اول لیگ در اهواز نگاه می کنم به خاطر می آورم که در هشتاد درصد آن بازی برتری با ما بود، امروز هم بر اساس آمار ما از لحاظ کرنر، شانس گل و حضور در هجده قدم حریف که به ۲۶ بار رسید موفق تر بودیم.
وی افزود: زمانی که همه چیز انجام شد و باید گل به ثمر می رسید رجب زاده ای که تمامی پنالتی هایش را گل
می کرد نتوانست گل بزند و نمی دانم این چه حکمتی دارد اما می دانم که لیاقت ما در این بازی باخت نبود. بوناچیچ در پاسخ به این سوال که آیا خود را مربی بدشانسی می بیند گفت: من مربی بدشانسی نیستم، تا فینال آسیا پیش رفته ام، دو قهرمانی در ایران دارم و فکر می کنم بداقبالی به ذوب روی آورده است. وی ادامه داد: نمی دانم چه شده که این نحسی ول کن ذوب آهن نیست، اما من نیامده ام که گریه کنم، باید ادامه بدهم و مبارزه کنم. سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن بیان کرد: درست است که فرصت های ما تبدیل به گل نشد اما قرار نیست دست ها را به علامت تسلیم بالا ببریم، امیدوارم بخت و اقبال به ما رو کند و در آینده بهتر می شویم.
بوناچیچ در مورد مشکلات دروازه ذوب آهن و گلی که دروازه بان خورد گفت: صحبت هایی برای جذب گلر کردیم اما این را بگویم که نمی شد سه دروازه بان را با هم نگه داریم. پس ما میلان را نگه داشتیم و خواستیم گلری بیاوریم که در سطح او یا بهتر از او باشد، با یک گزینه نیز صحبت کردیم اما او به شرط فیکس بودن حضور در ذوب آهن را قبول می کرد، گلر پرسپولیس هم با ما به توافق رسید اما در دقیقه نود مشکلی ایجاد شد و باشگاه پرسپولیس او را به ما نداد.
وی با بیان اینکه خوردن این گل ها خنده دار است گفت: میلان در بازی جام حذفی و دیدار تدارکاتی مقابل تیم امید اعتماد به نفس خود را پیدا کرد اما این گل در هر صورت هدیه ما به حریف بود.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا از بازیکنان جدید خود رضایت دارد اظهار داشت: خانزاده جوان است، هرچند پستش در دفاع مرکزی است اما می تواند در آینده بهتر باشد، مصدومیت فرهادی هم به گونه ای است که هنوز نتوانسته ایم جایگزینی برای او پیدا کنیم.

     
آی اسپورت
2013-11-29 05:34:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر