فهرست
مارادونا: مسی و رونالدو بهترین های نسل خودشان هستند
مارادونا: مسی و رونالدو بهترین های نسل خودشان هستند

مارادونا: مسی و رونالدو بهترین های نسل خودشان هستند

آی اسپورت- دیه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، با ستایش از کریس رونالدو و لیونل مسی، آنها را بهترین بازیکنان این نسب معرفی کرد و معتقد است که آنها هنوز می توانند در رقابت های ملی، به افتخارات زیادی دست پیدا کنند.

مسی و رونالدو در 6 سال اخیر، تنها برندگان توپ طلا بودند اما علی رغم نمایش های خیره کننده در رقابت های باشگاهی، در رقابت های ملی نتوانستند به دستاوردی برسند اما مارادونا به موفقیت آنها در جام جهانی برزیل خوش بین است.
او به تایمز آو ایندیا گفت:\" اگر یک بازیکن با نمایش هایش بتواند الهام بخش تیمش باشد، می تواند کمک زیادی بکند. به همین دلیل، من فکر می کند که حضور مسی و رونالدو می تواند کمک کند تا آرژانتین و پرتغال بهتر بازی کنند.

این دو بهترین های نسل خودشان هستند و هنوز هم می توانند توانایی های شان را در بزرگترین تورنمنت ها ارائه بدهند.. برای آنها دشوار است که بتوانند نمایش های باشگاهی خیره کننده شان را در رقابت های ملی تکرار کنند اما توانایی این کار را دارند. \"

مارادونا همچنین در مورد شرایط تیم ملی هلند صحبت کرد و گفت:\" هلند همیشه بازیکنان هیجان انگیزی دارد. بی تردید آرین روبن یکی از آنهاست. روبن و فن پرسی زیر نظر لوئی فن خال عالی کار کردند. اما من از نمایشی که هلند در فینال جام جهانی 2010 ارائه داد، راضی نیستم. انتظار داشتم آنها تکنیکی تر بازی کنند اما جنبه فیزیکی بازی آنها بیشتر نمود داشت.\"

     
آی اسپورت
2014-06-11 16:35:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر