فهرست
برای بازگشت کورتوا به استمفوردبریج؛ چلسی آماده فروش پتر چک
برای بازگشت کورتوا به استمفوردبریج؛ چلسی آماده فروش پتر چک

برای بازگشت کورتوا به استمفوردبریج؛ چلسی آماده فروش پتر چک

آی اسپورت- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، چلسی آماده است تا دراین تابستان پتر چک، دروازه بان باتجربه اش را به بفروشد تا شرایط برای حضور تیبو کورتوا در استمفوردبریج به عنوان دروازه شماره یک فراهم شود.

گفته می شود ژوزه مورینیو به مدیران باشگاه لندنی اعلام کرده که دوست ندارد کورتوا برای چهارمین فصل پیاپی به طور قرضی برای اتلتیکو مادرید بازی کند.
آقای خاص معتقد است که دروازه بان جوان بلژیکی می تواند خود را به عنوان دروازه بان شماره یک چلسی تثبیت کند و این مسئله می تواند باعث نیمکت نشینی چک شود.

قرارداد فعلی کورتوا با چلسی تا تابستان 2016 معتبر است و او اعلام کرده که آماده است تا به پیشنهاد 5 ساله باشگاه چلسی پاسخ مثبت بدهد.

به همین دلیل، آبی ها قصد دارند چک را متقاعد کنند تا هرچه زودتر یک باشگاه جدید برای خود پیدا کند.

کورتوا در دو فصل گذشته به عنوان بهترین دروازه بان لالیگا انتخاب شده و نمایش های درخشان او، از دلایل قهرمانی شاگردان سیمئونه در لالیگا و رسیدن شان به فینال لیگ قهرمانان بود.

پیش از بازیکنانی مانند اشلی کول، فرانک لمپارد و ساموئل اتوئو از چلسی جدا شده اند و آنطور که مشخص است، مورینیو می خواهد تیمی تازه برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر بسازد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-11 16:59:13
نظر دهید

۳ نظر
چلسی
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
من طرفدار سر سخت چلسیم اگه قراره با اومدن کورتوا چک بره صد سال سیاهم نیاد یه موی چک به کورتوا نمیدم بعد لمپارد و اشلی کل دیگه چک نه ! چک دو بار کورتوا
ali
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۶
هنوزم هز خبر چرتی که یکی از نا معتبرترین سایت های جهان ( گل ) مینویسه رو پوشش میدین؟؟؟
-
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۰
مورینیو داره میرینه به تیم بی شرف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر