فهرست
من و لوکا تا کنون به داور اعتراض نکرده ایم / ویسی:کلاه کج ناراحت بود و به رختکن رفت
من و لوکا تا کنون به داور اعتراض نکرده ایم / ویسی:کلاه کج ناراحت بود و به رختکن رفت

من و لوکا تا کنون به داور اعتراض نکرده ایم / ویسی:کلاه کج ناراحت بود و به رختکن رفت

سایت گل -   عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی برابر ذوب آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: دو تیم بازی خوبی انجام دادند اما سهم استقلال از فرصت ها بیشتر بود.
وی ادامه داد: ما نقاط ضعف و قوت ذوب آهن را می شناختیم و می دانستیم این تیم در زمین خود برای برد بازی می کند اما ما در ضد حملات برنامه داشتیم و توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم.
ویسی گفت: ما در خانه یک سبک و خارج از خانه به سبک دیگری بازی می کنیم، بعد از اینکه گل زدیم با ورود ایمان مبلعی به زمین به دنبال کنترل بازی بودیم، اگر گل می خوردیم هم بازیکنان سرعتی دیگری داشتیم که به زمین وارد کنیم اما خوشبختانه با همین تک گل به پیروزی رسیدیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد رفتن کلاه کج به رختکن بعد از تعویض تصریح کرد: عادل از بهترین بازیکنان ما در نیم فصل اول بوده است، او حرف ما را گوش کرد و به نیمکت برگشت، شاید خود او ناراحت بوده که ابتدا به رختکن رفته است.
ویسی در مورد تغییرات ذوب آهن در این دیدار نسبت به مصاف دو تیم در هفته اول لیگ بیان کرد: ذوب آهن در اهواز در اولین هفته لیگ بسیار خوب بود، حق ما در آن بازی برد نبود اما گل زدیم و بردیم، با این حال امروز فرصت های ما بیشتر بود، ذوب آهن بازیکنان خوبی دارم و من به آینده این تیم ایمان دارم.
وی گفت: به بچه ها گفتم که هرچه بازی مساوی پیش برود ما برنده خواهیم بود، چون حریف تحت تأثیر بازی ما قرار می گیرد و می توانیم در ضد حملات به آنها ضربه بزنیم ما حتی در دقایق آخر می توانستیم به گل های بیشتری برسیم، اما امیدوارم ذوب آهن بهتر شود چون شایسته بهترین‌هاست.
ویسی اضافه کرد: من و لوکا تا کنون به داور اعتراض نکرده ایم اما همین داور در بازی ما مقابل گسترش فولاد یک کرنر اشتباه به ضرر ما گرفت و همان گل شد و امیدوارم نظارت فدراسیون بر داوری ها بیشتر شود

     
آی اسپورت
2013-11-29 05:35:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر