فهرست
مارادونا: نیمار نمی تواند به تنهایی برزیل را قهرمان جام جهانی کند
مارادونا: نیمار نمی تواند به تنهایی برزیل را قهرمان جام جهانی کند

مارادونا: نیمار نمی تواند به تنهایی برزیل را قهرمان جام جهانی کند

آی اسپورت- دیه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرزانتین، نیمار، ستاره تیم ملی برزیل را مورد ستایش قرار داد اما معتقد است که او جوان تر از آن است که بتواند به تنهایی تیمش را در جام جهانی به قهرمانی برساند.

ستاره 22 ساله بارسا سال گذشته کمک کرد تا تیمش در فینال جام کنفدراسیون ها مقابل اسپانیا به پیروزی 3-0 برسد و برنده توپ طلای بهترین بازیکن این رقابت ها شد.

اکنون بسیاری از برزیلی ها امیدوارند که نیمار با درخشش دوباره، سلسائو را در جام جهانی هم به قهرمان برساند اما مارادونا معتقد است که برای این بازیکن جوان، خیلی زود است که بتواند چنین تاثیری در یک تورنمنت بزرگ داشته باشد.

او به تایمز آو ایندیا گفت:\"  نیمار بازیکنی هیجان انگیز است؛ یک استعداد فوق العاده. آنچه او در جام کنفدراسیون ها انجام داد، استثنایی بود. اما او هنوز خیلی جوان است که بتواند به تنهایی تیمش را قهرمانی جام جهانی کند.

هرچند برزیلی ها خیلی به او امید دارند، به ویژه بعد از اینکه او نشان داد چه توانایی هایی دارد.\"

مارادونا  همچنین در مورد شرایط تیم ملی آرژانتین گفت:\" الخاندرو سابه یا سه سال است که هدایت تیم ملی آرژانتین را برعهده دارد و یک تیم منسجم ساخته که مسی رهبرغیر قابل جانشین آن است.

ماسچرانو مشکلی برای اینکه پشت سر مسی قرار بگیرد، ندارد؛ به ویژه اینکه آنها در یک باشگاه بازی می کنند. من همچنین خوشحالم که می بینم دی ماریا هم از مسی حمایت کرد، وقتی که هواداران بارسا از ستاره شان انتقاد کردند.

این نشان دهنده رابطه خوب بین آنهاست. هرچند آنها در رقابت های باشگاهی، رقیب سرسخت هم هستند.

     
آی اسپورت
2014-06-11 20:36:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر