فهرست
مودریچ: دوست داشتم راکیتیچ به رئال می آمد
مودریچ: دوست داشتم راکیتیچ به رئال می آمد

مودریچ: دوست داشتم راکیتیچ به رئال می آمد

آی اسپورت- لوکا مودریچ، هافبک رئال مادرید، اظهارامیدواری کرد که ایوان راکیتیچ، هم تیمی اش در تیم ملی کرواسی، فصل آینده به جای بارسا، در رئال بازی کند.

راکیتیچ که فصل خوبی را با سویا سپری کرد، یکی از گزینه های اصلی بارسا در فصل نقل و انتقالات است و در چند روز گذشته شایعات زیادی در مورد آینده او منتشر شده است.

گفته می شود او بعد از جام جهانی راهی نوکمپ خواهد بود و مودریچ از اینکه نمی تواند او را در سانتیاگو برنابئو در کنار خود ببیند، ناراحت است.

ستاره کروات رئال به خبرنگاران گفت:\" واضح است که اگر به من مربوط می شد، دوست داشتم او به رئال بپیوندد. اما در نهایت، این اتفاق رخ نخواهد داد و او به بارسا می رود.

من برای او خوشحالم. او شایستگی اش را دارد. وقتی به باشگاه بزرگی مانند بارسا می روید که طرفدارانی در سراسر دنیا دارد، گام مهمی در دوران حرفه ای تان برداشته اید.

همه این فصل دیدند که او چه توانایی هایی دارد. او بازیکن بزرگی است و دائما در حال پیشرفت است. من مطمئنم که او فصل بعد بهتر هم می شود.

وقتی برای بارسا بازی می کنید، هر کاری انجام بدهید، ابعاد بزرگتری پیدا می کند و این چیزی است که اکنون در جام جهانی برای ایوان رخ خواهد داد.

سویا باشگاه بزرگی است که توانسته قهرمان یک جام اروپا شود اما بارسا در سطح بالاتری قرار دارد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-11 21:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر