فهرست
مشتری برای اضافه های استقلال/ پدیده و سایپا و صبا
مشتری برای اضافه های استقلال/ پدیده و سایپا و صبا

مشتری برای اضافه های استقلال/ پدیده و سایپا و صبا

آی اسپورت- لیست مازاد استقلال هنوز به طور رسمی اعلام نشده و طبق گفته مدیران این باشگاه، قرار است بعد از برگشت منصوریان از ترکیه و در ابتدای هفته آینده، بازیکنانی که استقلال به آنها نیاز ندارد، معرفی شوند. در این میان البته شایعات فراوانی درباره حاضران این فهرست شنیده شده و به همین دلیل هم چند تیم دیگر لیگ برتری، نامه های رسمی شان را به دفتر باشگاه استقلال فکس کرده و خواهان قرض گرفتن یا جذب قطعی چند بازیکن شده اند.

 

سایپا

فکس باشگاه سایپا امروز به استقلالی ها رسید. تیم قعرنشین فرکی از استقلالی ها خواسته امین حاج محمدی و میثم مجیدی را به آنها واگذار کند. سایپایی ها در این نامه نوشته اند هم برای قرض گرفتن این دو بازیکن تا آخر فصل تمایل دارند و هم حاضرند با استقلالی ها برای دریافت رضایتنامه قطعی این دو نفر مذاکره کنند.

 

پدیده

نامه درخواست این تیم هم امروز به باشگاه استقلال رسید و طی آن پدیده خواهان جذب فرشید باقری شده است. مشهدی ها البته فعلا خواهان حضور قرضی این بازیکن تا انتهای فصل هستند.

 

صبا

نامه درخواست آنها مربوط به امروز و دیروز نیست. مدیران این باشگاه ته جدولی، چند هفته مانده به پایان فصل و درست بعد از بازی شان برابر استقلال در لیگ برتر، نامه درخواست شان برای قرض گرفتن امین حاج محمدی و میثم مجیدی را فرستادند.

 

فولاد

هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده ولی گویا فولادی ها در مشورت با بختیار رحمانی، خواهان جذب میعاد یزدانی شده اند.

۵    
آی اسپورت
2016-12-29 20:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر