فهرست
پشت پرده به‌هم‌ریختن اردوی پرسپولیس
پشت پرده به‌هم‌ریختن اردوی پرسپولیس

پشت پرده به‌هم‌ریختن اردوی پرسپولیس

آی اسپورت - وقتی سوت آغاز بازی با الهلال به صدا درآمد، عصبانیت را می‌شد در چهره بازیکنان پرسپولیس دید، به خصوص آن بازیکنی که قرار بود وینگر راست بازی کند اما اعتراض یک ملی پوش نیمکت نشین، او را به پست غیر تخصصی‌اش فرستاد. راست و دروغش گردن راوی که می‌گفت تنها موضوعی که اردوی پرسپولیس را در مسقط به هم ریخت، مسمومیت ماهینی نبود و یک ملی پوش که به شدت نگران است کی‌روش او را خط بزند اصرار داشت در پست دیگری بازی کند. همین مسئله برای دقایقی اردوی پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داد و البته خوشبختانه بزرگترهای تیم موضوع را حل کردند.

***

اما این حواشی از کجا آغاز شده بود؟ بازیکنان پرسپولیس خودشان را آماده حضور در جلسه فنی قبل از بازی با الهلال کرده بودند که پچ‌پچ‌ها شروع شد. حسین ماهینی، کاپیتان دوم پرسپولیس، یواشکی خودش را به پزشک تیم رساند و خبر از حال بد خود داد. ظاهراً شماره 13 مسموم شده و قادر به بازی نبود. چند ساعت دیگر قرار بود دیدار با الهلال برگزار شود و برانکو هم ماهینی را در ترکیب اصلی گذاشته بود.

مرد کروات برنامه‌ریزی کرد که در این دیدار از حسین ماهینی در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس استفاده کند، رامین رضاییان را دفاع راست بگذارد و فرشاد احمدزاده هم یک خط جلوتر به عنوان هافبک چپ بازی کند. محسن مسلمان هم در این ترکیب هافبک راست بود. علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، ‌کمال کامیابی‌نیا، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی هم در همان پست‌های اصلی خود بازی می‌کردند.  وقتی خبر مسمومیت حسین ماهینی به گوش برانکو رسید، ابتدا کمی عصبانی شد و به‌هم ریخت اما بلافاصله جلسه‌ای با دستیاران خود برگزار کرد.

در فاصله 2 ساعت مانده به بازی پرسپولیس و الهلال عربستان، بالاخره مرد کروات به این جمع‌بندی رسید که صادق محرمی جوان را به جای حسین ماهینی وارد ترکیب کرده و دفاع راست بگذارد، فرشاد احمدزاده را یک خط عقب بیاورد و در سمت چپ خط دفاعی بگذارد و از رامین رضاییان به عنوان هافبک راست استفاده کند. محسن مسلمان هم اتوماتیک‌وار از هافبک راست به سمت چپ خط میانی کوچ کند. قرار شد سایر نفرات هم کمافی‌السابق در پست‌های اصلی خود به میدان بروند.

 

خبر ورزشی

۸ ۱۷  
آی اسپورت
2017-02-22 11:39:00
نظر دهید

۱۷ نظر
رها
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۵۱
از عوارض ترکیب مواد سنتی و صنعتی میشه همین خبر که به راحتی تو این سایت گذاشته میشه
مجید10
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۵۱
یعنی هر روز دارید گند تر و بدتر از دیروز میشید. هر روز یه حاشیه جدید .
حسن
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
من نمیدونم چرا هرچی اختلافه تو اردوی پرسپولیسه.چرا هر چی تاکتیک بده مال پرسپولیسه ..خلاصه هرچی بده مال پرسپولیسه ولی با این وجود اوله.
مصی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۱۷
خواهشا ابن اخبار آب دوغ خیاری وخاله زنکی رو ننویسین واقعا خجالت آوره
محسن
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
خندیدیم
سیما
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۴۰
آفرین آی اسپورت با هوش! من کی میگم راوی هم در کار نبوده شما ماشالله اینقد باهوشید که با تحلیل چهره بازیکنا به پشت پرده تیما پی میبرید البته نه همه تیم ها فقط پرسپولیس. بی صبرانه منتظر نتایج تحلیل چهره 10 بازیکن دیگه هستیم بالاخره ما طرفداری پرسپولیس حقمونه بدونیم تو تیممون چی میگذره و این وسط فقط آی اسپورت به فکر هواداری مظلوم پرسپولیس هست
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۰۸
متاسفانه جنگ کیروش و برانکو داره وارد مراحل خطرناکی میشه . همه وحشت من اینه که با شورش ملی پوشا ، صدرنشینی پرسپولیس از دست بره و بعدش طرفدارای پرسپولیس تو بازی با چین ، با هو کردن کیروش و ملی پوشای پرسپولیس لحظات تلخی رو درست کنن . اون وقت ممکنه جام جهانی هم از دست بره...
محسن
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
باید صبر کرد. هنوز چیزی مشخص نیست ضمن اینکه محاله قهرمانی پرسپولیس با این حرفها از دست بره
پرسپولیس
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۵۹
مثه بز دروغ میگی
بهرام
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
سلام دوستان
واقعا این چه سایتیه جز اخبار خاله زنکی دیگه چیز مفیدی پیدا نمیشه
واقعا متاسفم
جمع کنید فقط برا پر کردن صفحشون چرت می نویسن
سلام
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۵۴
الان خود تو دقیقا اینجا چیکار میکنی، اگه مزخرفه چرا میای این سایت و مطالب و میخونی.
۳
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۲۷
الان دقیقا چی می خو استی بگی آی اسپورت جان ! هان !
۷
رضا
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
يعنى عاشق اين سايت ١٠٠٪‏ استقلالى هستم خداييش معركه هستين
۵
shahab.ir
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۹:۰۳
سایت آبی اسپورت
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر