فهرست
هشدار به رئال؛ بردهای ترسناک سیتی
هشدار به رئال؛ بردهای ترسناک سیتی

هشدار به رئال؛ بردهای ترسناک سیتی

آی اسپورت - زمستان گذشته منچسترسیتی دست به کار بزرگی زد و توانست رئال مادرید را در برنابئو 1-2 شکست دهد. بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با برتری سیتیزن ها به اتمام رسید اما به دلیل شیوع کرونا بازی برگشت به تعویق افتاد و طبق برنامه قرار است 17 یا 18 مرداد برگزار شود. میزبان بازی هنوز مشخص نیست و یا در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد یا در زمینی بی طرف که احتمالا ورزشگاه پورتو خواهد بود. پس از شروع مجدد لیگ برتر، سیتی سه بازی را در ورزشگاه اتحاد انجام داده است. برابر آرسنال 3-0 پیروز شد، با 5 گل برنلی را در هم کوبید و به لیورپول هم 4 گل زد.

به خصوص پیروزی پرگل بر لیورپول که توانسته 7 هفته به پایان فصل، قهرمان انگلیس شود، نشان از فرم فوق العاده این روزهای سیتی دارد. در حالی که برخی معتقدند لیورپول انگیزه لازم را برای بازی نداشت ولی گواردیولا اعتقاد دیگری دارد:« لیورپول برای پیروزی بر ما به میدان آمده بود. بهترین ترکیب را به میدان فرستادند و چهره شان قبل بازی نیز مصمم بود. برد ما از این حیث اهمیت دو چندانی پیدا می کند و هیچکس انتظار نداشت با 4 گل اختلاف برنده شویم.»

رئال مادرید که پس از شروع مجدد لالیگا شش برد متوالی کسب کرده و صدرنشین بازی هاست، قطعا برابر این منچسترسیتی، کار دشواری برای جبران شکست بازی رفت خواهد داشت هرچند کهکشانی ها بارها در لیگ قهرمانان غیرممکن ها را ممکن کرده اند.

     
آی اسپورت
2020-07-04 21:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر