فهرست
همیشه خوشحال‎مان کردید
همیشه خوشحال‎مان کردید

همیشه خوشحال‎مان کردید

آی اسپورت – بی‎ادعا ۱۲ بار قهرمان آسیا شدید بی آن که ناز کنید. میکروفون و دوربین و توجه و ۹۰  داشته باشید. سرمربی شما یک شیرازی بی‎ادعا است. اومیکروفون پرتاب نمی‌کند! به دنبال توجیه و دشمن خیالی برای کاستی‌هایش نیست. با چشم حقارت به لیگ ما نمی‌نگرد. درگیری‌های بیهوده ندارد و نه سفیر است نه به دنبال سمینار غیر فوتبالی است که فلان بانک را سامان دهد! اهل بیانیه دادن نیست، توهین نمی‌کند، در پی موفقیت‌هایش هم مرتبا نوای استعفا و ناز کردن را میزان نمی‌کند.

بازیکن بی‌ادعا مردی چون طیبی آقای گلی است که نه خیرش می‌شود دروغ و دروغگویی، و نه در پی فریب خلق و خدا است نه آزاردهنده و علامت هیس هم نمی‌دهد و در جغرافیایش قطر را اروپا نمی‌داند و دروغ را شالوده کارهایش نمی‌کند و ساده و با معرفت است. کاپیتان حسن‌زاده مثل جاوید و اسماعیلی یادش نرفته است که متانت و فروتنی یک ورزشکار چیست.

اهل کم‌فروشی نبودید و منت بر سر مردم نگذاشتید. همیشه قهرمان بودید، بین تیم‌های برتر جهان هستید و در جام جهانی برای مقام بازی می‌کنید و برای حضور در جام جهانی هزار قاعده و قانون عجیب نمی‌گذارید. همیشه خوشحال‌مان کردید، استعداد ایرانی را نشان دادید، ما را به جنگ جریمه‌های فیفا و پول‌های زیرمیزی و آدم‌های اضافی فوتبال نبردید.

سپاسگزاریم که در کنار مدیریتی که موقع افتخارات شما حاضر و در موقع ناکامی فوتبال غایب هستند این قهرمانی‌ها را تکرار کردید. سپاس از شما فرزندان پاک ایران زمین. درود بر شما که یادمان آوردید غیرت و توانایی و استعداد در این دیار نمرده است.

۳۰ ۶  
آی اسپورت
2018-02-11 17:30:00
نظر دهید

۶ نظر
رضا
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
به صاحبت بگو با این چرندیات و تیکه انداختن ها محبوبیت کریمی کم نمیشه
حنیف
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
واقعا همین نوشته ها نشاندهنده یه بیماری مزمن ملی است!!! درد "نیش" و "کنایه" زدن!!! چه معنی داره همه با لحن "بیست و سی" با هم حرف میزنن با کنایه و نیش !!! میخوای به کسی تبریک بگی و قدردانی کنی لزومی نداره با حرفهای بی ربط و بی محتوی و حتی غلط به کسانی دیگر گیر بدید!!! واقعا این عصبیت و عقده گشایی ملی که پمپاژ میکنید در مملکت رو متوجه هستید چه اثراتی داره!
محمد
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
بی ادعا بودن این تیم و افتخار به این تیم یک بحث توی مزدور برانکو پس پس یک طرف . شماها دنیا رو هم آتیش بزنید نصف اعتبار کیروش رو هم برانکو نخواهد داشت
۴
aliReza
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
الان واقعا چه دلیلی داشت بیای اینجا به کریمی تیکه ؟؟ تو سایتتون متاسفانه هر کی میخواد اسمش یکم در بره میاد به کریمی تیکه میندازه ..مردم دیگه گول شما رو نمیخورن
۶
Saeed
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
جناب قلم به مزد دارند از قهرمانی فوتسال در جهت تخریب علی کریمی استفاده می گنند تا گوشه چشم رییس بزرگ را نصیب خود بکند اسمان را له ریسمان ببافید تا نمی توانید رییس بزرگ را از ته چاه لد نامب لیرون بیاوردیش. فقط خودتان را خرابترمی کنید
۶
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
قربان!!!!!!!!!!
این دوازدهمین قهرمانی تو آسیا بود در دفعات قبل مربیانش شیرازی بی ادعا بودند یا طیبی !!!!!!
آخه مقایسه ی ناظم الشریعه با علی کریمی و کی روش و طارمی و ....یعنی چه!!!!
مثل این می مونه که کشتی قهرمان آسیا بشودالبته کار فوتسالیستها را کوچک نمی کنم ولی آیا تعریف از اونا مستلزم کوبیدن همه ی فوتبال بود؟؟؟
واقعا ما نمی تونیم از کسی تعریف کنیم بدون اینکه از دیگران با تمسخر یاد کنیم.
ارزش این تعریف از فحش هم کمتر است که تو از فوتسال تعریف نکردی که مذمت فوتبال را فریاد زدی
بیچاره ناظم الشریعه که نتونستی یه جمله فقط واسه خودش بگی اختصاصی فوتسال؟!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر