فهرست
پایان شیرین دایی بر حسرت تلخ 7ساله
پایان شیرین دایی بر حسرت تلخ 7ساله

پایان شیرین دایی بر حسرت تلخ 7ساله

 آی اسپورت- یکی از نقاط ضعف همیشگی‌ علی دایی استقلال بوده است. او چه در زمان بازیگری و چه در زمان مربی‌گری کارنامه خوبی مقابل استقلال نداشته است. حسرت بردن استقلال برای دایی 7 ساله شده بود. دایی سه برد برابر استقلال کسب کرده اما آخرین برد او به زمان حضورش در پرسپولیس و برد در ربی برمی‌گردد. دیداری که در سال 88 برگزار شد و سرمربی تیم حریف صمد مرفاوی بود. در آن بازی که بهمن سال ۸۸ برگزار شد، استقلال با گل فرهاد مجیدی پیش افتاد اما در نهایت شوت از راه دور کریم باقری موجب پیروزی پرسپولیس شد. بعد از آن دایی نتوانست استقلال را ببرد تا امروز که یک برد بسیار ارزشمند و شیرین را به قیمت صعود به مرحله بعدی جام حذفی به دست آورد. منصوریان شاید حاضر بود در یک بازی دیگر به دایی ببازد اما در این مرحله از جام‌حذفی و در این شرایط بحرانی که در استقلال دارد نه. با این حال دایی یک پایان شیرین بر طلسم 7ساله‌اش مقابل استقلال داشت و تا مدتها می‌‌‌تواند از این پیروزی و صعود سرخوش باشد.

 

۳ ۴  
آی اسپورت
2016-12-20 19:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سرور لنگ
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۲۱:۱۹
استقلال به خودش و داور باخت نه به علی لابی و لنگیا
۱
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۰۲
ق مثل قاضی ق مثل قرمزی نفت ق مثل قدوسی :)))
۱
محشن
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۴
چه سال خوبی و چه بچه خوبی.منصوریان لوتی و دریا دل است.هیچ کس را دست خالی و نا امید بر نمیگرداند.فقط هوادار استقلال براش پشم حساب میشه.فقط ان طفلکی ها ناامید و دست خالی برمیگردند خانه.
۶
محسن
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۹
یکبار دیگر به دایی توهین شد و تیمش تهییچ شد و استقلال را برد.نکته جالب این است که کمیته انضباطی هم کاری به تیم نداره.چون اتوماتیکوار میبازد و نیازی به محروم کردن تماشاگر نیست.جالبتر اینکه تیمهای رقیب هم فعلا اعتراضی به کمیته انضباطی ندارند چون خود هوادار به تیم ضربه میزند یه روز با پرتاب پرتقال یک روز با فحاشی یک روز با هو کردن.دوپینگ حریف یعنی این.دایی باید ممنون حماقت تماشاگران ابی باشد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر